Įkraunama...
Įkraunama...

Sunku suprasti vaikiną

Zmogaus santykiai nepriklauso nuo skaiciu. Gali buti pora pasimatymu, kuriu metu nuosirdziai prakalbi 5 valandas, tai pakankamai susipazisti. Buna, kad pirmas valanda prie kavos, antras kokiame kine, tai kaip per 3-ia jau seksas? Gi apie ta zmogu dar nieko nezinai. Gali traukti iki negalejimo, bet moterims traukos neuztenka. Reikia dar ir pasitikejimo. O jam reikia pazinti zmogu ir laiko. Iskart gultis gali tik tos, kurios neturi savisaugos instinkto arba jis uzslopintas del kokiu nors priezasciu.
Pati dabar esu vienisa, daznai susiduriu va su tokiu vyrisku poziuriu, bet kaip as galiu pasitiketi nauju pazistamu ir gultis i lova, jei jis apie save nieko pasakoti nenori? O ne visi gali atvirai ir nuosirdziai bendrauti su nepazistama moterimi.
P.S. kad nelaikytumet davatka, galiu pasakyti, kad esu turejusi seksa per antra pasimatyma biggrin.gifbet tuo metu jau buvom kelias valandas prakalbeje, zinojau varda, pavarde, gimimo data, darboviete, pareigas ir net kur gyvena, nors jo namuose dar nebuvusi. Santykiai buvo rimti, susitikinejom pora metu ir iki siol atsimenu graziuoju, nors ir nutruko.

Labai pritariu. As dar pastebejau, kad metams begant kyla isrankumas maistui, veiklai, darbui, namams, kelionems ir vyrams, irgi. Jau zinai ko nori, turi savo gyvenima, zinai kas yra seksas, geras ir blogas, daug ka isbandei...As dabar spekuliuoju, bet man rodos jei reiketu vel ieskoti vyro, pasirasyciau su tuo, kuris tikrai mano poziuriu turetu kazka pasiulyti ir tam ivertinti skirciau laiko. O kad ten siaip bele kaip. Nu tai jau buvo, nebeidomu. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 24, 16:56)
Tai anksciau ar veliau turi pasisakyti, nes vistiek pasimatys, kad savaitgaliais uzimtas, kad kazkokie skambuciai vis ir t.t. Bet tam reikia tikrai ne vieno susitikimo. Tai va del to as ir niekur neskubeciau. Tiek istoriju zinau, kad as nebetikiu vyru snekom by default. </p>

Būna tokių, kurie neištveria, greit išsipliurpia.
O šiaip tai labai gerai yra ir moteriai, merginai mokėti atskirti kūną nuo jausmų ir proto. Jei tvarkingas vyrukas, vaikinas ir norisi, vasara, karštis, vanduo, saulė, jūra, tai ko gi ne? Koks ten jau skirtumas vedęs ar ne tada. Juk ir moterims būna noras suartėti, bet nebūtinai tuoktis smile.gif
Atsakyti

Būna tokių, kurie neištveria, greit išsipliurpia.
O šiaip tai labai gerai yra ir moteriai, merginai mokėti atskirti kūną nuo jausmų ir proto. Jei tvarkingas vyrukas, vaikinas ir norisi, vasara, karštis, vanduo, saulė, jūra, tai ko gi ne? Koks ten jau skirtumas vedęs ar ne tada. Juk ir moterims būna noras suartėti, bet nebūtinai tuoktis smile.gif

Tai jei tikslas tik ta akimirka, arba meiluziski santykiai, tai ok. Cia visai kitoks mechanizmas isijungia. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 24, 17:38)
Pasirasyciau su tuo, kuris tikrai mano poziuriu turetu kazka pasiulyti ir tam ivertinti skirciau laiko. O kad ten siaip bele kaip. Nu tai jau buvo, nebeidomu. </p>

Butent, man nereikia bet ko, reikia normaliu santykiu. Todel reikia laiko issiaiskinti, ar gyvenimo vertybes ir siekiai sutampa, ar vyras nera viskuo besiskundziantis lepsis ar drama queen (viespatie apsaugok nuo tokiu).
Atsakyti
Nepykit, bet keistai jus man atrodot smile.gif
Lyg ir suaugusios moterys, zinot ko norit is gyvenimo ir vyru, bet per kelis pasimatymus nesugebat issiaiskinti su kuo susitikinejat. Tai ka jus ten veikiat susitike? Vaikstunejat tyledami ir akytem klapsedami? Paskutini karta kai ejau i pasimatymus, per pirma karta issiaiskinau ar simpatizuojam vienas kitam ir lydint namo isdykusiai pasiglamzem taxi. Tad tikrai nera prasmes menesiais susitikineti, kad issiaiskintum su kuo susitikineji. Paprasciausiai reikia noro ir pastangu, ir tada pazinsi zmogu. Nes visvien, kol bendrai nesumesit daiktu, visko neissiaiskinsit ;)
Todel ir sakau, daugkartiniai pasimatymai tai tik savo ir kito asmens laiko gaisinimas. Jau nekalbant apie tai, kai kazkas ten minejo, jog tik po kurio laiko jausmai atsiranda. Sorry, bet man cia gudzia senove kvepia, kai tevai nuspresdavo kas su kuo tuoksis, neva dzin, su laiku tie jausmai ir meile atsiras.
Atsakyti

Nepykit, bet keistai jus man atrodot smile.gif
Lyg ir suaugusios moterys, zinot ko norit is gyvenimo ir vyru, bet per kelis pasimatymus nesugebat issiaiskinti su kuo susitikinejat. Tai ka jus ten veikiat susitike? Vaikstunejat tyledami ir akytem klapsedami? Paskutini karta kai ejau i pasimatymus, per pirma karta issiaiskinau ar simpatizuojam vienas kitam ir lydint namo isdykusiai pasiglamzem taxi. Tad tikrai nera prasmes menesiais susitikineti, kad issiaiskintum su kuo susitikineji. Paprasciausiai reikia noro ir pastangu, ir tada pazinsi zmogu. Nes visvien, kol bendrai nesumesit daiktu, visko neissiaiskinsit ;)
Todel ir sakau, daugkartiniai pasimatymai tai tik savo ir kito asmens laiko gaisinimas. Jau nekalbant apie tai, kai kazkas ten minejo, jog tik po kurio laiko jausmai atsiranda. Sorry, bet man cia gudzia senove kvepia, kai tevai nuspresdavo kas su kuo tuoksis, neva dzin, su laiku tie jausmai ir meile atsiras.

As tai paskutini karta per 10 s issiaiskinau. :D O dabar tiesiai atsakykit. Koks dabartiniu santykiu tikslas? Seima? Ar siaip jauna subinyte paglamzyt? Nes tada tikrai uztenka 15 min. Ir kiek metu buvo per ta pasimatyma? 40 su virsum, po skyrybu ir su daug visokios patirties buvot? 

O sita gi. as kalbejau, kad meile atsiranda po daug laiko. O aistra gali per 2 s. Tai aistra irgi yra jausmai. Kazkaip supainiojot viska.

Moteris gali zinoti ko ji nori, bet reikia laiko pazinti vyra ir tikrai ne viena pasimatyma. Tas Kin pavyzdys apie vedusi labai taiklus situo klausimu. Plius kuo didesnis fizinis artumas, pasitikejimas zmogumi, tuo geresnis ir seksas. Bent jau man. O tam artumui atsirasti reikalingas laikas. Ne 5 m, bet ir ne 2 val. 

Ir galu gale. Mes cia diskutuojam ne tik apie 30+. Kaip jaunai merginai per 1a pasimatyma suprasti ta vyra, pamatyt ar skiedzia? Tai su patirtim ateina. Gali sugult, nieko neatsitiks. bet kam skubet? 

Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2018 04 24, 17:28)
Nepykit, bet keistai jus man atrodot smile.gif
Lyg ir suaugusios moterys, zinot ko norit is gyvenimo ir vyru, bet per kelis pasimatymus nesugebat issiaiskinti su kuo susitikinejat. Tai ka jus ten veikiat susitike? Vaikstunejat tyledami ir akytem klapsedami? Paskutini karta kai ejau i pasimatymus, per pirma karta issiaiskinau ar simpatizuojam vienas kitam ir lydint namo isdykusiai pasiglamzem taxi. Tad tikrai nera prasmes menesiais susitikineti, kad issiaiskintum su kuo susitikineji. Paprasciausiai reikia noro ir pastangu, ir tada pazinsi zmogu. Nes visvien, kol bendrai nesumesit daiktu, visko neissiaiskinsit ;)
Todel ir sakau, daugkartiniai pasimatymai tai tik savo ir kito asmens laiko gaisinimas. Jau nekalbant apie tai, kai kazkas ten minejo, jog tik po kurio laiko jausmai atsiranda. Sorry, bet man cia gudzia senove kvepia, kai tevai nuspresdavo kas su kuo tuoksis, neva dzin, su laiku tie jausmai ir meile atsiras.


Na dabar ivairove... Gal net per didele... Anyway
Tai ko kist nauja dogma? Kad va dabar kiti laikai... bla bla. Na jums kiti, neturit laiko viens kito pazinimui, bendravimui - niekas nelaiko, eikit toliau ir neuzlaikykite eiles. Sakysim MB visus tuos kurie trumpino prie reikalo siusdavo velniop. Ir nesvarbu kuri ten karta trumpindavo, ar kita diena ar net po METU draugystes.

Man kazkodel nereikejo ilgai laukti, pamate, kad man ne tai esme ir gavau viska. O tie kurie ziurejo isbadejusio suns akimis buvo praspirti
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 24, 18:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="aspYrinas" data-cid="72080949" data-time="1524583701"><div><p>Nepykit, bet keistai jus man atrodot vartotojo įkelta nuotrauka
Lyg ir suaugusios moterys, zinot ko norit is gyvenimo ir vyru, bet per kelis pasimatymus nesugebat issiaiskinti su kuo susitikinejat. Tai ka jus ten veikiat susitike? Vaikstunejat tyledami ir akytem klapsedami? Paskutini karta kai ejau i pasimatymus, per pirma karta issiaiskinau ar simpatizuojam vienas kitam ir lydint namo isdykusiai pasiglamzem taxi. Tad tikrai nera prasmes menesiais susitikineti, kad issiaiskintum su kuo susitikineji. Paprasciausiai reikia noro ir pastangu, ir tada pazinsi zmogu. Nes visvien, kol bendrai nesumesit daiktu, visko neissiaiskinsit ;)
Todel ir sakau, daugkartiniai pasimatymai tai tik savo ir kito asmens laiko gaisinimas. Jau nekalbant apie tai, kai kazkas ten minejo, jog tik po kurio laiko jausmai atsiranda. Sorry, bet man cia gudzia senove kvepia, kai tevai nuspresdavo kas su kuo tuoksis, neva dzin, su laiku tie jausmai ir meile atsiras.</p></div></blockquote><p>As tai paskutini karta per 10 s issiaiskinau. biggrin.gif O dabar tiesiai atsakykit. Koks dabartiniu santykiu tikslas? Seima? Ar siaip jauna subinyte paglamzyt? Nes tada tikrai uztenka 15 min. Ir kiek metu buvo per ta pasimatyma? 40 su virsum, po skyrybu ir su daug visokios patirties buvot? </p><p>O sita gi. as kalbejau, kad meile atsiranda po daug laiko. O aistra gali per 2 s. Tai aistra irgi yra jausmai. Kazkaip supainiojot viska.</p><p>Moteris gali zinoti ko ji nori, bet reikia laiko pazinti vyra ir tikrai ne viena pasimatyma. Tas Kin pavyzdys apie vedusi labai taiklus situo klausimu. Plius kuo didesnis fizinis artumas, pasitikejimas zmogumi, tuo geresnis ir seksas. Bent jau man. O tam artumui atsirasti reikalingas laikas. Ne 5 m, bet ir ne 2 val. </p><p>Ir galu gale. Mes cia diskutuojam ne tik apie 30+. Kaip jaunai merginai per 1a pasimatyma suprasti ta vyra, pamatyt ar skiedzia? Tai su patirtim ateina. Gali sugult, nieko neatsitiks. bet kam skubet? </p>

Tikrai nepulsiu aptarineti savo asmeninio gyvenimo, galiu tik pasakyti, kad pirmas pasimatymas truko ilgiau nei 2 val. As apskritai neisivaizduoju ka ten per kokia valanda gali su zmogumi pasikalbeti, juk norisi kiek imanoma daugiau apie ji suzinoti, nes jis juk tave traukia, tai sedi ir sneki, bandai nukreipti pokalbi ta linkme, kas tave domina ir t.t.
Toliau aistra.... na o kaip gi be jos? Koks gali buti sexas be abipuses aistros (as nekalbo apie tokius mistinius santykius kaip pas IDOMUCIA) ? Turejau ne viena patirti, kai mane merginos kadrino, taip jaunos, grazios, bet jei nematau ju akyse ir kune to sexualumo, tai kokia nauda butu mum abiem net is to pacio vienkartinio pasivartymo?
Pasitikejimas zmogumi... na gal as esu jau tokiame amziuje, kad nesuku per daug galvos sau del to. Taip, zaliam jaunimui tai aktualu, nes juk baisu blogai pasirodyti, o man ramu, nes zinau savo galimybes, patirties pakanka, todel galiu ir pats visiskai atsipalaiduoti ir kitam galiu padet tai padaryti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 04 24, 18:41)
Na dabar ivairove... Gal net per didele... Anyway
*Tai ko kist nauja dogma? Kad va dabar kiti laikai... bla bla. Na jums kiti, neturit laiko viens kito pazinimui, bendravimui - niekas nelaiko, eikit toliau ir neuzlaikykite eiles. Sakysim MB visus tuos kurie trumpino prie reikalo siusdavo velniop. Ir nesvarbu kuri ten karta trumpindavo, ar kita diena ar net po METU draugystes.

**Man kazkodel nereikejo ilgai laukti, pamate, kad man ne tai esme ir gavau viska. O tie kurie ziurejo isbadejusio suns akimis buvo praspirti

*Na as juk jau sakiau, nieko nekisu jums per prievarta. Konstatuoju fakta ir tiek, remdamasis tuo, ka matau ir girdziu vykstant aplink. Kiek suprantu pats esi irgi amziuje jau, tau tai kaip ir neaktualu, plius vedi visiskai kito gyvenimo buda, nei mano aplinkos zmones, kurie patenka i 20-50 metu amziaus zmoniu grupe smile.gif
**Na nzn ar cia verta tau girtis kad gavai viska, tuo paciu ta pati viska atimdamas is savo artimo zmogaus. Bet jei tavo antrai pusei istikro viskas gerai, vadinasi valio, ji gavo tai ko nusipelne ;)
Atsakyti

Tikrai nepulsiu aptarineti savo asmeninio gyvenimo, galiu tik pasakyti, kad pirmas pasimatymas truko ilgiau nei 2 val. As apskritai neisivaizduoju ka ten per kokia valanda gali su zmogumi pasikalbeti, juk norisi kiek imanoma daugiau apie ji suzinoti, nes jis juk tave traukia, tai sedi ir sneki, bandai nukreipti pokalbi ta linkme, kas tave domina ir t.t.
Toliau aistra.... na o kaip gi be jos? Koks gali buti sexas be abipuses aistros (as nekalbo apie tokius mistinius santykius kaip pas IDOMUCIA) ? Turejau ne viena patirti, kai mane merginos kadrino, taip jaunos, grazios, bet jei nematau ju akyse ir kune to sexualumo, tai kokia nauda butu mum abiem net is to pacio vienkartinio pasivartymo?
Pasitikejimas zmogumi... na gal as esu jau tokiame amziuje, kad nesuku per daug galvos sau del to. Taip, zaliam jaunimui tai aktualu, nes juk baisu blogai pasirodyti, o man ramu, nes zinau savo galimybes, patirties pakanka, todel galiu ir pats visiskai atsipalaiduoti ir kitam galiu padet tai padaryti. smile.gif
Papildyta:
*Na as juk jau sakiau, nieko nekisu jums per prievarta. Konstatuoju fakta ir tiek, remdamasis tuo, ka matau ir girdziu vykstant aplink. Kiek suprantu pats esi irgi amziuje jau, tau tai kaip ir neaktualu, plius vedi visiskai kito gyvenimo buda, nei mano aplinkos zmones, kurie patenka i 20-50 metu amziaus zmoniu grupe smile.gif
**Na nzn ar cia verta tau girtis kad gavai viska, tuo paciu ta pati viska atimdamas is savo artimo zmogaus. Bet jei tavo antrai pusei istikro viskas gerai, vadinasi valio, ji gavo tai ko nusipelne ;)

Tai as atspejau. 

O kur as rasiau, kad aistros nereikia? Zinoma, kad reikia, kitaip nebus net santykiu pradzios, apie seksa isvis kalba neina.

Tai jus jau nesukat galvos, o mergina ieskanti santykiu ilgam laikui nenori pasi.... ir kita savaite suzinoti, kad vedes. Po tokio 5o is eiles ganetinai uzknistu. Priklausomai nuo tikslu skiriasi ir bendravimas, ir atsinesimas, ir lukesciai, ir kriterijai. Ieskant tik siaip pergulet su kuo, arba vyro gerai praleisti tam tikra laika visai kitaip renkamasi ir daugeli dalyku galima praleisti pro pirstus, nes jie nesvarbus.

Gi nesirinktumet masinos dakarui 5iems sezonams i prieki taip pat kaip rinktumetes nuomai nuo oro uosto iki viesbucio nuvaziuot, ne? 

Apskritai man atrodo, kad gyvenime yra tam tikri tarpsniai, yra momentai, kai gali daryti nesamones ir darai, daug negalvodamas, rizikuoji ir t.t.  o po to atsibosta visa piguva, beigi macdonaldiniai santykiai is serijos bile laika praleist pasidaro nebeidomus, nes norisi kokybes. Tiesa, per vidurio amziaus krize kai kurie zmones grizta prie bele ko.

Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2018 04 24, 18:28)
ta pati viska atimdamas is savo artimo zmogaus.


Nieko as neatemiau ... kol kas. Be to tikrai moterims ne visoms seksas gyvenime yra svarbiausias dalykas...
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 24, 18:41)
O kur as rasiau, kad aistros nereikia? Zinoma, kad reikia, kitaip nebus net santykiu pradzios, apie seksa isvis kalba neina.


Neneigiu jusu parasyto varianto, bet priestarauju dogmatiskam poziuriui, kad visoms to pacio reikia ir kad visoms viskas taip pat buna ar nebuna.

Va yra kita SM nare kuriai irgi prioritetai ne visai kaip pas dauguma. Daug tokiu zmoniu yra...

Yra toks reiskinys - meile be isimylejimo. kas nepatyre - nesupras
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 24, 19:41)
Tai as atspejau. </p><p>O kur as rasiau, kad aistros nereikia? Zinoma, kad reikia, kitaip nebus net santykiu pradzios, apie seksa isvis kalba neina.</p><p>Tai jus jau nesukat galvos, o mergina ieskanti santykiu ilgam laikui nenori pasi.... ir kita savaite suzinoti, kad vedes. Po tokio 5o is eiles ganetinai uzknistu. Priklausomai nuo tikslu skiriasi ir bendravimas, ir atsinesimas, ir lukesciai, ir kriterijai. Ieskant tik siaip pergulet su kuo, arba vyro gerai praleisti tam tikra laika visai kitaip renkamasi ir daugeli dalyku galima praleisti pro pirstus, nes jie nesvarbus.</p><p>Gi nesirinktumet masinos dakarui 5iems sezonams i prieki taip pat kaip rinktumetes nuomai nuo oro uosto iki viesbucio nuvaziuot, ne? </p><p>Apskritai man atrodo, kad gyvenime yra tam tikri tarpsniai, yra momentai, kai gali daryti nesamones ir darai, daug negalvodamas, rizikuoji ir t.t.  o po to atsibosta visa piguva, beigi macdonaldiniai santykiai is serijos bile laika praleist pasidaro nebeidomus, nes norisi kokybes. Tiesa, per vidurio amziaus krize kai kurie zmones grizta prie bele ko.</p><p></p>

Dakarui 5 sezonam masinos nieks nesirenka. Ji buna surinkinejama butent vienam vaziavimui ;)
Pasakysiu taip. Neturiu mados kazkam smegenis pudrinti, todel jei pats ieskau santykiu, vadinasi esu laisvas. O jei prie manes kazkas kabinasi, o as pats nenoriu saves su kazkuo susieti, taip ir pasakau iskarto, kad nesitiketu kazko daugiau ir nebutu nusivylimu. O siaip, as tam tikrame zmoniu rate esu per daug gerai zinomas, tad dazniausiai buna taip, kad zmones pradedami su manimi bendrauti, jau turi sukaupe nemaza viesa info apie mane.
Atsakyti
priklausomybė nuo sekso Lietuvoje tapo tokia didele problema

Tuoj jus sutvarkys, seksomanai
Atsakyti