Įkraunama...
Įkraunama...

Sunku suprasti vaikiną

QUOTE(Monteverte @ 2018 04 24, 22:53)
Betgi Freudas turėjo kaip tas paveikti, ne? biggrin.gif

Stimuliavo smegenis biggrin.gif
Atsakyti

Pritariu. Įdomu yra žalioje jaunystėje, kai hormonai šėlioja, o vėliau tai tikrai save vertini ir vyras ne bet koks seksualiai įdomus ir patrauklus ax.gif

Absoliuciai taip. 

Atsakyti

Man tai atvirksciai buvo - jaunysteje sedejau kojas suspaudusi iki negaliu biggrin.gifTokie vienkartiniai niekada nebuvo idomu. Matyt nereikejo paauglysteje filosofiniu veikalu skaityti unsure.gifbiggrin.gif

O kodel kojas suspaudus?

Kazkiek gal verta palakstyt. Bet siaip tai...is dabartinio tasko ziurint tai tas pigus, greitas seksas kaip kokius kebabus valgyt, kai jau geram restorane lankeisi.  :D 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 24, 23:03)
kaip kokius kebabus valgyt, kai jau geram restorane lankeisi.  biggrin.gif 

Geram restorane valgei kazkokias isedas kur jau ede ne vienas. Na gal nesirgo, reik tiketis, bet vis tiek slykstu.
Paskui edi kazkieno nedaestus kebabus.

Pas mane kitoks supratimas apie gerus restoranus. Pradekim nuo to, kad ten turi buti tik man pagamintas maistas... Jeii to nera tai as ten neinu.

gal dar pasnekam apie gerus rubus skudurynuose. Ju tikrai buna neblogu. O jus kartais apatiniu ten neperkat? Juk gal nereikia buti senamadiskais ir kompleksuotais. Jei tinka kas po apatiniais, NAUDOTA tai apatiniai mazesne problema - galima ismirkyti kokiuose chemikaluose, kad viskas issitrucys, kas gyva.
O kokios bobos juk i chemikalus neikisi - atiduos galus.
Atsakyti