Įkraunama...
Įkraunama...

Sunku suprasti vaikiną

QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 12:58)

Ir ne karta esu ta minejusi ir ankstesnese diskusijose ir su Jusu draugele cambala, bet dabar ji  tyles, nejau isduos savo draugikes lotuliukas.gif bet koks kam skirtumas kiek kur as gyvenau?



Kodel tylesiu? Ne, parasysiu kas ir kaip, tik be savo paklodziu gali parasyti apie ka tu dabar cia?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 05 03, 14:15)
Kodel tylesiu? Ne, parasysiu kas ir kaip, tik be savo paklodziu  gali parasyti apie ka tu dabar cia?

Apie tai, kad as gyvenau Airijoje ir is ten grizau i Lietuva, ten isigijom sodyba ir dabar vel esam isvaziave i Airija. Tai kaip atsimenat tai is musu ankstensiu diskusiju, juk taip viska apie mane konspektuojates, tema zinot, kur apie trobas rasinejomes, tikrai minejusi buvu, kad is Airijos gizom i Lietuvos kaima ir plepaluose esu, manau, minejusi ne karta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 12:58)

Tai kur domejotes, kad nieko net nezinojot, saket daret, ka gydytojai liepe lotuliukas.gif jau vartotes dabar, kai faktus po akim padejau? kad buvo ir kursu ir visko buvo, itk jus deja, net nezinojot, kad jie buvo lotuliukas.gif


Tai kad mane visa mano nestuma viena gine priziurejo. Ta pati echokopavo, ta pati siunte kraujo tytimui, ta pati pries pat gimdyma konsultavo. Kiek man reikejo dometis nesciosios ir kudikio sveikata, tiek domejaus, knygas skaiciau, mamos klausiau.

O tai kai tu perejei, tai i visus pasaulyje organizuojamus kursus nestukems ejai? Kazkokie gudresni ar protingesni vaikai pas tave nuo tu tavo kursu, kaip ir nuo klyzmu gime?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 13:21)
Apie tai, kad as gyvenau Airijoje ir is ten grizau i Lietuva, ten isigijom sodyba ir dabar vel esam isvaziave i Airija. Tai kaip atsimenat tai is musu ankstensiu diskusiju, juk taip viska apie mane konspektuojates, tema zinot, kur apie trobas rasinejomes, tikrai minejusi buvu, kad is Airijos gizom i Lietuvos kaima ir plepaluose esu, manau, minejusi ne karta  mirksiukas.gif

As vistiek nesuprantu ka as turiu parasyti? Kad tu kazkada isvaziavai i Airija, grizai i Lietuva ir vel isvaziavai i Airija?
As nezinau, gal ir taip. Visu tavo temu ar kur tu reiskeis Sani nicu, tikrai neatsimenu. Viena prisimenu, kad ubunte budama, rasei, kad ne tik Airijoj, bet ir kazkur kitur gyvenai.
Ar jau aprimai biski? Boze boze, kas pas tave galvelej darosi...Grynas dur dom.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 05 03, 14:24)
Tai kad mane visa mano nestuma viena gine priziurejo. Ta pati echokopavo, ta pati siunte kraujo tytimui, ta pati pries pat gimdyma konsultavo. Kiek man reikejo dometis nesciosios ir kudikio sveikata, tiek domejaus, knygas skaiciau, mamos klausiau.
O tai kai tu perejei, tai i visus pasaulyje organizuojamus kursus nestukems ejai? Kazkokie gudresni ar protingesni vaikai pas tave nuo tu tavo kursu, kaip ir nuo klyzmu gime?

Jus pati persiskaitykit ka parset , nu briedas, nera nei, ka komentuoti, nei ka atskyti.
O ko jus knygas tada is vis skaitet doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2018 05 03, 14:29)
As vistiek nesuprantu ka as turiu parasyti? Kad tu kazkada isvaziavai i Airija, grizai i Lietuva ir vel isvaziavai i Airija?
As nezinau, gal ir taip. Visu tavo temu ar kur tu reiskeis Sani nicu, tikrai neatsimenu. Viena prisimenu, kad ubunte budama, rasei, kad ne tik Airijoj, bet ir kazkur kitur gyvenai.
Ar jau aprimai biski? Boze boze, kas pas tave galvelej darosi...Grynas dur dom.

Nieko jus neprivalot, tik sakau turetumet atsiminti, kad apie tai snekejau ir anksciau, kad siuo metu Airijoje esu jau ne pirma karta. Aisku, Jus nezinot kur as gyvenu ir dabar gal rasau is kokio Mozambiko, gi nezinot lotuliukas.gif
Ne daugiau niekur nesu gyvenusi, nebent tik trumpai buvusi , tik klajojam tarp Airijos ir Lietuvos. mirksiukas.gif ilgiausiai esu Suomijoj menesi pradirbusi studentavimo laikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 03 gegužės 2018 - 13:35
Ale kaip žviegia kiaulė į šnipą gavus, visas forumas skamba lotuliukas.gif Nors ne, pagalvojau, kad nereikėtų įžeidinėt kuaulių, kiaulė gan protingas gyvūnas, ko nepasakyčiau apie ubuntę unsure.gif Taigi, ubuntiene, nuo šiol tave vadinsiu kirmėle, šlykščia besiraitančia parazituojančia kirmėle.

Ei, kirmėle, o ką tu veiki iškeiktame forume, kuriame, pasak tavęs, tau nėra ką veikti?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 13:34)
Jus pati persiskaitykit ka parset , nu briedas, nera nei, ka komentuoti, nei ka atskyti.
O ko jus knygas tada is vis skaitet doh.gif
Papildyta:

Nieko jus neprivalot, tik sakau turetumet astiminti, kad apie tai snekejau ir anksciau, kad siuo metu airijoje esu jau ne pirma karta. Aisku, Jus nezinot kur as gyvenu ir dabar gal rasau is kokio Mozambiko, gi nezinot lotuliukas.gif
Ne daugiau niekur nesu gyvenusi, nebent tik trumpai buvusi , tik klajojam tarp Airijos ir Lietuvos.  mirksiukas.gif ilgiausiai esu Suomijoj menesi pradirbusi studentavimo laikais.

Klausuk, gluspetre, kam man atsiminti kur tu gyvenai ar randiesi? Tu save kazkokia svarbia asaba skaitai, kad cia dabar knisi prota kas ka turi apie tave zinot?
Nu po kelis anekdotus kiekviena diena😂😂😂.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 13:34)
Jus pati persiskaitykit ka parset , nu briedas, nera nei, ka komentuoti, nei ka atskyti.
O ko jus knygas tada is vis skaitet doh.gif


As tai zinau ka as parasiau. Va tau reiktu tikrai pamastyti apie savo smegenine. Dabar be saipymosi kalbu.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 14:21)
Apie tai, kad as gyvenau Airijoje ir is ten grizau i Lietuva, ten isigijom sodyba ir dabar vel esam isvaziave i Airija. Tai kaip atsimenat tai is musu ankstensiu diskusiju, juk taip viska apie mane konspektuojates, tema zinot, kur apie trobas rasinejomes, tikrai minejusi buvu, kad is Airijos gizom i Lietuvos kaima ir plepaluose esu, manau, minejusi ne karta  mirksiukas.gif

O kodėl kažkas kitas turi tave gint, kad tipo nemeluoji? Nusipelnei? Dešrą tau į akį! Susirask pati ir atitempk čE, įrodyk, kad nemeluoji. Tau kaip tam nabagui piemeniui iš lietuvių liaudies pasakos, vieną kartą pamelavo, kad vilkai avis pjauna, antrą kartą, o kai vilkai iš tiesų užpuolė avis, juo niekas nebetikėjo, taip ir tau, kirmėle, tiek esi prisimelavus, forumo narių apšikus, paskui nori, kad kas nors tavim tikėtų? Nesulauksi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 05 03, 14:39)
Klausuk, gluspetre, kam man atsiminti kur tu gyvenai ar randiesi? Tu save kazkokia svarbia asaba skaitai, kad cia dabar knisi prota kas ka turi apie tave zinot?
Nu po kelis anekdotus kiekviena diena😂😂😂.

nu va ka ir sakiau, kad draugikes savo neisduosit ir sito "neprisiminsit" lotuliukas.gif tai ko is vis pradejot klausineti? o tiek konkspektu metus metus paie mane daret, o tokia svarbia info praleidot lotuliukas.gif
Gerai, gyvenkit jus savoj karsliginej haliucinacijoj abi, mazu kartu miegat ir kartu rukot lotuliukas.gif
nelabai gaunass bent susisneket su tamstom, turgui ar kalejime neprapultumet , o as tikrai naivi kazko tikejausi, kad prisnigs matomai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 05 03, 13:37)


Ei, kirmėle, o ką tu veiki iškeiktame forume, kuriame, pasak tavęs, tau nėra ką veikti?

Jin sito klausimo atseit nemato. 😩
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 13:42)
nu va ka ir sakiau, kad draugikes savo neisduosit ir sito "neprisiminsit" lotuliukas.gif tai ko is vis pradejot klausineti? o tiek konkspektu metus metus paie mane daret, o tokia svarbia info praleidot lotuliukas.gif
Gerai, gyvenkit jus savoj karsliginej haliucinacijoj abi, mazu kartu miegat ir kartu rukot lotuliukas.gif
nelabai gaunass bent susisneket su tamstom, turgui ar kalejime neprapultumet , o as tikrai naivi kazko tikejausi, kad prisnigs matomai lotuliukas.gif

Gluspetre, juk trumpai ir aiskiai atsakiau ko klausei.
As tikrai suprantu tavo vyra. Mes tai su zkb cia pazvengiam ir tiek is tavo nupusimo, bet dabar tikrai aisku ko jis is namu i barus begdavo. Jei forume taip gali nusiraizgyt, tai belieka tik pagalvot kas namie darosi...Namiskiai tai gyvent po vienu stogu su tavim turi, nelabai pazvengs...
Ko tu cia tikejeisi? Tai kad persipjovei anais nicais su visu forumu, su senom protingom narem. Reikejo isvadas pasidaryt is savo elgesio.
Atsakyti
[quote=cambala,2018 05 03, 13:27]
O ka meluoju? Kad keli kazkokius pagal save suprantamus briedus apie maisto papildais pakeitima ir k
[quote=cambala,2018 05 03, 13:27]
O ka meluoju? Kad keli kazkokius pagal save suprantamus briedus apie maisto papildais pakeitima ir keli mano pista kur mamai bromo najciai duodavau? Ar kur mano mama bendrauvo su " svetimais zmonemis, o ne su manim". Ir ikelei, kad tas " svetimas zmogus" - tai jos marti.😂😂😂
Nu tu normali? Pagal mabe tai tokia pat glusa kaip ir tavo ubunte.
Bet kai neturi ka kelt - tai gal tau ir sviecia kazkas.

Ko uzsiciaupei apie ta savo klizmine vegan mamyte? Tai kaip su tavaja logika?
[/quote]
Tai ne žinok, tavo mamos marti tavo mamai radnaja biggrin.gif Ir ne žinok, homeopatija tai vaistai ir maistai, o ne maisto papildai biggrin.gif

Ko užsičiaupiau apie mano miestą? Kojūgaly stovi, o net nežinai kuriame gyvenu? biggrin.gif

Į pačios savo briedą nebėra ką atsakyti?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 05 03, 13:51)
Tai ne žinok, tavo mamos marti tavo mamai radnaja biggrin.gif Ir ne žinok, homeopatija tai vaistai ir maistai, o ne maisto papildai biggrin.gif

Ko užsičiaupiau apie mano miestą? Kojūgaly stovi, o net nežinai kuriame gyvenu? biggrin.gif

Į pačios savo briedą nebėra ką atsakyti?

Pas normalius zmones tai marti yra seimos nare.
O kur as rasiau, kad mes papildais keiciam visaverte mityba?
Vilniuj tu gyveni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 03 gegužės 2018 - 13:57
QUOTE(lutuke123 @ 2018 05 03, 14:42)
nu va ka ir sakiau, kad draugikes savo neisduosit ir sito "neprisiminsit" lotuliukas.gif tai ko is vis pradejot klausineti? o tiek konkspektu metus metus paie mane daret, o tokia svarbia info praleidot lotuliukas.gif
Gerai, gyvenkit jus savoj karsliginej haliucinacijoj abi, mazu kartu miegat ir kartu rukot lotuliukas.gif
nelabai gaunass bent susisneket su tamstom, turgui ar kalejime neprapultumet , o as tikrai naivi kazko tikejausi, kad prisnigs matomai lotuliukas.gif

Nu nu, tai davai tempi čia nuorodą, įrodyk, kad nemeluoji, juk negali, ane? O pati prignibta krame raitaisi, kirmėle. Ar jau pamiršai, kaip iškoliojai cambalą už tai, kad ji išryškino, jog buvai sani? Juk buvai sani- ubuntu - "atsisveikinimo" nickas xvy, ir dabartinis. Neigsi? Tai ką, kirmėle, darai iškeiktame forume, kuriame tau nėra ką veikt?
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir ar ne tu, vatnyke, forumietėms teismais grasinai?
Atsakyti