Įkraunama...
Įkraunama...

Ką lanko Jūsų atžala?

Dukra pirmoke lanko lauko tenisa 3 kartus per savaite ir baseinas 2 kartus smile.gif
Atsakyti
O mes dar neapsisprendem ka lankyti, dukrai 4,5m g.gif
Norisi ir ten ir ten leisti, bet bureliai ir kainuoja dabar doh.gif

Gal koki rimtesni bureli patarsit netoli senmiescio, centro Vilniuje.

O kur jusu vaikai lanko baseinus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2010 11 12, 23:52)
O mes dar neapsisprendem ka lankyti, dukrai 4,5m  g.gif
Norisi ir ten ir ten leisti, bet bureliai ir kainuoja dabar  doh.gif

Gal koki rimtesni bureli patarsit netoli senmiescio, centro Vilniuje.

O kur jusu vaikai lanko baseinus?  g.gif



Sveiki, neseniai aptikau internetini tinklalapi - kataloga apie burelius ir kitas veiklas skirtas vaikams, jaunimui: www.asfaltovaikai.lt

Tik nepagalvokite kad tai reklama, nes dabar jei tik kuom pasidalini internete, iskarto visi uzpuola ir apkaltina reklama smile.gif Kaip supratau, tinklalapis sviezutelis dar visai, nes dauguma veiklu Vilniuje, kiek Kaune dar yra, keli Klaipedoje. Bet tarkim Vilniuje tai tikrai jau nemazas pasirinkimas visko, yra kur panarsyti ir issirinkti. Tai tiek.


Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2010 11 12, 22:52)
O kur jusu vaikai lanko baseinus?  g.gif

Mano ir draugių vaikai - Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.
Atsakyti
Mano dukryte lanko dainavimo studija pas "Evelinos studija", Kaune As labai dziaugiuosi nes dukra super klausa turi. Uzaugus but dainininke nori .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliafam: 18 lapkričio 2011 - 20:09
Mano lanko krepsi
Atsakyti
Beje, pamirsau 3 metus lanke baseina, bet jau teko rinktis krepsis ar baseinas, nes dvieju bureliu nepatraukia vaikas
Papildyta:
ir baseina
Atsakyti
Šachmatus pirmokas,o vyresnelis daile,tautiniai šokiai.
Atsakyti
Dukra 7 m. lanko muzikos mokykla (2m.), menines gimnastikos mokykla (3m.) ir baseinas (poilsiui)
Atsakyti
4metis sunus lanko dailes ir sokiu burelius- abu vyksta darzelyje. ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,
esu naujokė supermamos pasaulyje. auginu 1.5 metų berniuką ir jau atėjo laikas jį išleisti į kažkokią mokyklėlę. Rugsėjo mėn . gavau lankstinuką, jog Kaune, Dainavos rajone, yra "Mažylių mokyklė". Gal kuri ten vedate ten savo vaikelį?
Atsakyti
Sunus 5 metu lanko sachmatu bureli ir krepsini thumbup.gif
Atsakyti