Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji rūbai, batai, aksesuarai

STOCKH LM firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Apačioje yra pamušalas - ant viršaus stilingų raštų audinys wub.gif Standus audinys dailiai paplisuotas wub.gif Dėl standaus audinio labai dailiai atrodo klostės wub.gif Modelio juoemenį puošia dvi juodos juostelės mirksiukas.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenį - 43 cm. Per klubus - 50 cm. Stilingas ilgis - 60 cm. Dydis - M(40). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

Iš mergaičių skyriaus Jcrew, nuostabi suknelė vasarai wub.gif , madingas džinsinio atspalvio audinys
man didoka nešiojančiai XS/S mot dydį
16 dydis (atitinka S į didesnę pusę)

KAINA 29 eur

vartotojo įkelta nuotrauka

Siuntimas paštu ar paštomatu nemokamas
Išmatavimai:
ilgis (iš nugaros pusės nuo pečių) apie 92 cm
per krūtinę (tarp pažastų) 45,5 cm

Laukiu žinučių!
Galiu suknelės nuotraukas atsiųsti el.paštu 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naujus (atsiusti be etiketes) J.Crew Factory dzinsus, 26 dydis. Kaina 30 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Nauja J.Crew maikute, S dydis, 100 proc cotton. Kaina 12 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Nauja Jcrew velvetini megztuka, XS dydis (atitinka S). Sudetis: Viscose/nylon body; acrylic/merino wool sleeves. Kaina 29 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka


Nauja Jcrew suknele, 4 dydis, spalva: white/navy. Suknele su pamusalu, per nugara uztrauktukas, priekyje ties krutine susisega, kad neskestu. Kaina 26 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Nauja J.Crew bliuzele, XS dydis (didinta), 100 proc. cotton. 20 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
Parduodu naujas J. Crew leopardines espadriles. US-8 dydis. Kaina 32 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka

Parduodu nauja J.Crew dzinsini sijona, 25 dydis. Kaina 31 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Parduodu nauja J. Crew pizama, 12 metu (134,5-145cm.). Kaina 20 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Naujus J.Crew Nordic boots, odiniai, kailiukas netikras. US-8 dydis. Kaina 50 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja J.Crew dvieju daliu komlektuka: liemenele 34D (75 D) ir kelnaites M dydis. Kaina 29 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Parduodu nauja Victorias Secret Wicked Unlined Uplift liemenele, 32D (70D), spalva: “Sheer Pink”. Kaina 14 eur.

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Nauja vyr. palta: Lauren Ralph Lauren Melton Wool Overcoat, L dydis. Kaina 59 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Naujus J.Crew batelius, US-8. Kaina 32 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Naujas Didriksons Youth pirstines. 6 dydis (didintos). Kaina 26 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Naujas LOFT velvetines kelnes, regular 25(0) dydis, juodos. Kaina 16 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Parduodu nauja J.Crew bliuzele-dzemperiuka, L dydis (labiau tiks M nesiojancioms). Kaina 24 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Parduodu nauja vyr. Michael Kors parka, L dydis (atitinka). Kaina 100 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Parduodu nauja Next maudymuka, UK-2O dydis, (EU-48). Petneseles reguliuojasi, krutine su pakietinimais, kelnaites su higienine juostele. Kaina 25 eur.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Siunciu, bendraukime per AZ.
Atsakyti
Clique sport firmos nauji sportiniai šortai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai madingas "bike" stiliaus modeliukas wub.gif Elastingą juodą audinį puošia rožinė "avietinė" spalva wub.gif Juosmuo iš plačios gumos. Jis reguliuojasi įverta juostele. Viduje prie juosmens yra nedidelis kišenukas mirksiukas.gif Per juosmenį - 30 cm. Per klubus apie 39 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 63 cm. DYDIS - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
Parduodu nauja JCREW suknele, 6 dydis, Vilnius, galiu siusti, 35 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mais il est ou le soleil naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Firma garsėjanti ORIGINALUMU. STILIUMI. Kremo spalvos modeliukas padailintas dabar taip madingais dryžiais wub.gif Į juosmenį įverta gumutė. Per juosmenuką - 30 cm. MATUOJANT RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 55 cm. Dydis - XS. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

River Island naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Labai originalus modeliukas wub.gif Plisuotas padailinatas dabar taip madingais dryžiais wub.gif Labai žaviai atrodo rožiniai flamingai wub.gif Nugaroje yra užtauktukas. Per juosmenuką - 41 cm. Gali buti pažemintas juosmuo. Ilgis - 47 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Holly&white by lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlyną audinuką puošia žavus balti taškučiai wub.gif STILINGA wub.gif Apačia dvigubo audinio. Viršus turi pamušalą. 3/4 ilgio rankovės. Į jų kantus įvertos gumutės. Gumutė įverta ir į juosmenį. Ji suteikia audiniui dailų klostuotą kritimą wub.gif Yra ir įverta juostelė. Madinga V formos apykaklė. Priekis užsisega sagute. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenuką - 39 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 85 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

sisley firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliuką puošia dabar taip madingi dryžiai - stilingos taikliai suderintos spalvos: kreminė, balta, geltona, juoda wub.gif Apačia dailiai užapvalinta. Viršuje yra dvi didelės kišenės wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

C'est quoi la vie? firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Languotą audinuką puošia mielos gėlės wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Apačia dailiai krenta klostėmis. Apačiai skirta labai daug audinuko. Suknelė turi du originaliai sukirptus kišenukus. Vienas viršuje - kitas apačioje. Per krūtinę - 43 cm. Madingas V formos apykaklės sukirpimas. Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - JIS REGULIUOJASI. Stilingas ilgis - 104 cm. Dydis - 36. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
divided by H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga balta spalva. Nuostabus nėriniuotas audinys wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Petnešėlės reguliuojasi. Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Audinkas tamprus - matuota ramybės busenoje. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Ilgis - 90 cm. Kaina tik 16 €.

YRA DU VIENODI MODELIAI IR DYDŽIAI mirksiukas.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
River island firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. BALTO SMĖLIO audinukas turi šiek tiek blizgesio wub.gif Madingasis skater stilius wub.gif Yra kilpos dirželiui. Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenį - 36 cm. Ilgis - 40 cm. Dydis - 12. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Zara TRF firmos nauja suknelė - tunika viename atvežta iš užsienio. Man deja maoka. Audinuką puošia stilingų spalvų gama wub.gif Originaliai sukirpta V formos apykaklė wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - PER KRŪTINĘ DAUGIAU NEI 50 CM. Per juosmenį BEI klubų sritį - 44 cm. MATUOTA APAČIA. Stilingas ilgis - 89 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Zara Woman firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilingas sodresnės spalvos nei nuotraukoje audinys mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai paatogu wub.gif Nugaroje taip pat yra kišenės. Yra kilpos diržui. Apačioje yra nedideli skeltukai. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Vidinės siūlės ilgis - 65 cm. Ilgis - 87 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
cop.copine firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Elegantiškas ir tuo pačiu puošnus modelis wub.gif Stilinga tamsiai violetinė spalva wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 60 cm. Per juosmenį - 60 cm. Per klubus apie 70 cm. Stilingas ilgis - 121 cm. Apačia - 91 cm. (viena pusė) Dydis - XL. PIUIKIAI TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS 4u.gif mirksiukas.gif Kaina tik 26 €.
ABU DIRŽAI DOVANOJAMI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
VINTAGE suknelė wub.gif Taikliai suderintos spalvos bei raštai - stilingieji "dryžiai" wub.gif Priekis padailintas karbatkėle wub.gif Į rankoves įvertos gumutės. Yra dirželis. Šone - užtrauktukas. Priekis susisega sagutėmis. Prie juosmenį audinukas dailiai paklostuotas. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 40 cm. Stilingas ilgis - 116 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Taikliai suderinta trijų spalvų gama: rausva balta juoda wub.gif Nugara rausvos spalvos wub.gif Modeliukas susisega sagomis sumaniai paslėptomis po audiniu mirksiukas.gif wub.gif Dirželio dėka modelis tampa dar stilingesnis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenį - 48 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Per pečius - 34 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

Ga kas turite NIKE RYZ 40 dydziui tinkamus, uz gera kaina pagautus,brukstelkit ieskome pirkti. 

Atsakyti