Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji rūbai, batai, aksesuarai

Zara Woman firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltas kiauraraštinis audinukas labai dailiai išsiūvinėtas wub.gif Stilingo 3/4 ilgio rankovės. Dailiai apipavidalinta apačia bei rankovės wub.gif Abi pusės vienodos. Per krūtinę - 48 cm. Stilingas ilgis - 47 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Laisvo kirpimo palaidinė piuikiai tiks ir S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Zara w/b firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilingas leopardo kailio audinys wub.gif Kelnės madingai plačios wub.gif Ypatingai apačia. Juosmuo stilingai paaukštintas. Į jį įverta guma. Per juosmenuką - 34 cm. Per klubiukus apie 47 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Vidinės siūlės ilgis - 68 cm. Ilgis - 101 cm. APAČIA - VIENA PUSĖ - 39 CM. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Reserved firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinį puošia stilingos gėlės wub.gif Modelį puošia juodos spalvos apykaklė bei užsegama dalis. Modeliukas susisega sagomis. Yra atsarginė saga. Rankovės reguliuojamos dirželio dėka. Nugara dailiai užapvalinta - ilgesnė už priekį. Nugara per vidurį dailiai paklostuota. Per krūtinę - 44 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 58 - 70 cm. Dydis - 34. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

H&M firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Nuostabiai suderintos #spalvos: mėlyna, ruda, balta, kreminė wub.gif Madingos peštuko formos modelis wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Bei skeltukas. Per juosmenį - 39 cm. Per klubus - 50 cm. Stilingas ilgis - 68 cm. Dydis - 40. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

Nauja Unqiue21 suknelė wub.gif
Spalva -karamelė
Dydis EU 34 ,US 2 , UK6
Atitinka XS-S
Susisagsto per visą ilgį ,reguliuojasi per liemenį diržu.
25 eurai

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
M dydžio adidas džemperis 40EUR.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Veiksmas Kaune. Galimas siuntimas.
Prašom į AZ
4u.gif

Naujas originalus "Victoria's Secret" maudomas
Viršus su pushap'u, yra pagalvėlės kurias galima išsiimti, M dydis , tiks B, C dydžio krūtinei
Kelnaitės S
Spalva : juoda
Kaina: 65Eur DABAR 56Eur SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka






Naujas originalus "Victoria's Secret" maudomas
Viršus su pushap'u, yra pagalvėlės kurias galima išsiimti, M dydis , tiks B, C dydžio krūtinei
Kelnaitės S
Spalva : kaip foto
Kaina: 65Eur DABAR 56Eur SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Veiksmas Kaune. Galimas siuntimas.
Prašom į AZ
4u.gif

Naujos "Victoria's Secret" Bombshell liemenėlės (krūtinę padidina 2 dydžiais) su push'apu
Dydžiai : rašo 32(70B), bet apimtis didinta todėl tiks 75B ( 34B )
Spalva : kaip foto, tamsiai mėlyna
Kaina : 49Eur DABAR TIK 36Eur SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka




Nauja "Victoria's Secret" liemenėlė sportui (medium support)
Vidutiniškai (medium support) prilaiko krūtinę. Lengvas nestruktūrinis dizainas, nėra sagčių ir kabliukų. Reguliuojamos petnešėlės. Super minkšta elastinga juosta po krūtine patogumui ir judėjimui. Lengvas ir kvėpuojantis audinys apsaugo nuo drėgmės. Puikiai tinka važiavimui dviračiu, kikbokso treniruotėm ir aktyviam sportui.
Dydis : 34C (75C), dydį atitinka 4u.gif
Spalva : žalia, kaip foto 4u.gif
Kaina : 29Eur DABAR TIK 25EUR SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka






Nauja "Victoria's Secret" liemenėlė sportui (MAX SUPPORT) su maximale apsauga krūtinei
Spalva : kaip foto
Dydis : 34D ( 75D), dydį atitinka 4u.gif
Kaina : 38Eur DABAR TIK 36EUR SU SIUNTIMU
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Orsay firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Mėlyną audinį puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Juosmens sritis padailinta sulenkta juostele. Nuo juosmens modelis padailintas klostėmis. Šonuose įvertos gumutės. Suknelė turi nuimamas persišviečiamas petnešas. Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 42 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. Per juosmenį - 35 cm. Ilgis - 71 cm. Priekis - 80 cm. Petnešėlėmis ilgis - 42 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Audinukas stilingai padailintas linksmais paveikslėliais - batukais wub.gif Madingai paaukštintas juosmuo ARBA pažemintas klynas - 2/1:wub: mirksiukas.gif Į jį įverta guma. Per juosmenį - 34 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. Nuo juosmens iki klyno siūlės - 38 cm. Per klubus apie 47 - 48 cm. Vidinės pusės ilgis - 60 cm. Ilgis - 93 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Nauji „New Balance“ odiniai kedukai
Dydis US9, EUR42. 5
Išimtas vidpadis 27,5cm
https://www.vinted.l...balance-kedukai
Atsakyti
Zara Basic firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingai dryžuotas audinys wub.gif Madingas asimetriškas sukirpimas wub.gif Dailiai apipavidalintas priekis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 48 cm. Per juosmenį apie - 43 cm. Per klubus apie 50 cm. Stilingas ilgis - 120 - 109 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Naujas, su etikete Reserved 36 dydžio švarkas, labai graži tamsiai žalia spalva. 26 eurai, Vilnius, siunčiu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Perkančiai pridėsiu dovanų Jcrew Jackie shell navy spalvos, XS, dydis, dėvėta kokį sykį, kaip nauja ir vintage tee, spalva - navy bright persimmon, irgi puikios būklės.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji su etikete strech perfect shirt, spalva warm clove (tamsi alyvuogės). Dydis PXS, atitinka, tamprūs. Kaina 15 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 43 cm, rankovė nuo peties 55 cm, ilgis 64 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
spalva tokia
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji (be etiketės) classic popover shirt in cherry print. Lengvi, malonios medžiagos. Dydis 00, tinka XS-S. Kaina 30 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 44 cm, rankovė nuo peties 60 cm, ilgis 67 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja (be etiketės) LACOSTE® FOR J.CREW POLO SHIRT. Dydis 34, dydį atitinka. Spalva sodri žalia, klasikinis Lacoste mezgimas, ne trikotažas. Kaina 30 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 43 cm, ilgis 61 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pampariskinas: 20 rugpjūčio 2020 - 13:58
Parduodu Jcrew pilkas kašmyrines kelnes L dydžio. Arba keočiu į M, S dydį.
40€
https://www.jcrew.co...ent=Transaction
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nauji su etikete Madewell Embroidered Peace Sign Tie Front Shirt. Labai kokybiški. Dydis XXS, tiks XS-S. Kaina 25 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 55 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja su etikete Madewell Choker Collar Velvet Tee. Labai kokybiška palaidinė. Spalva dark metal. Dydis XS, tiks XS-S. Kaina 40 eur.
Išmatavimai: tarp pažastų 47 cm, ilgis 66 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Naujas Vince Camuto paltas. Dydis PXS, dydį atitinka. Labai dailus modelis, boucle priekis, kokybiškas, su vilna (56%). Pirktas su didele nuolaida. 130 eur
Išmatavimai: ilgis 85 cm, tarp pažastų 43 cm, rankovė nuo peties 58 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
Mano nuotraukos
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauji juodi FILA batai. Dydis 7, išmatuotas vidpadis 24 cm. Kailis tik iki suvarstymo, viduje storesnė kedų medžiaga, kailio nėra, tad tinkami dabartiniams orams. Kaina 35 eur, pirkti su didele nuolaida.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Mano nuotraukos
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Naujas su etikete šiltas ir mielas Columbia bliuzonas. Labai geri atsiliepimai internete jo. Spalva light bisque - pilkšva. Dydis XS, bet man dėvinčiai XXS-XS su ~160 cm ūgiu didokas. Kaina 50 eur, pigiau nei mokėta.
Išmatavimai: ilgis 60 cm, rankovė nuo pažasties 52 cm, tarp pažastų 47 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Mano nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Naujas su etikete Levis klasikinis švarkelis. Su sherpa medžiaga viduje. Pirktas su didele nuolaida, pradinė kaina 148 dol. Kaina 68 eur.
Išmatavimai: ilgis 52 cm, tarp pažastų 46 cm, rankovė nuo peties 62 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Mano nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Naujos stilingos Vintage Havana espadrilės. Dydis 37, vidpadis 23.5 cm.
Kaina 50 eur, pigiau nei mokėta.
Daugiau informacijos https://www.hauteloo.....or=BLUE DENIM

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Mano nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja su etikete Ann Taylor didelė skraistė - šalis. Sudėtis: 75% medvilnė, 25% šilkas. Su aguonų motyvais. Kaina 17 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
Mano nuotraukos
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti