QUOTE(micefee @ 2018 04 26, 13:37)
Taip, daugeliu atveju hobiai priskiriami lyčiai - siuvinėti moteriška, medžioti vyriška ir t.t. O ką reiškia būti gera MOTERIMI?
Daugely mažų barų ir kavinių nuo senų senovės būdavo vienas tualetas. O kas jums ten baisaus į bendrą tualetą nueiti?
Kas yra moteriška moteris? Užsidėti sijoną, prisiklijuoti blakstienas, nusilakuoti nagus geliu čia jau skaitosi būti moteriška? O jei viso to nedarai taip išeina, kad belieka kaltinti savo 'nemoteriškumą' dėl nesėkmių...
Būti namie su vaikais irgi yra moters PASIRINKIMAS. O kitos moterys nenori būti namie su vaikais, bet kito pasirinkimo neturi. Dėl to feminizmas ir kovoja už moterų teises, kad galėtų jos rinktis, ką nori - ar sėdėti namie su vaikais, ar studijuoti bei dirbti. Yra daug šalių pasaulyje kur moterims toli gražu iki tokių pasiekimų, kokius turi jų kolegės Europoje.
Bet tai cia nera tikrasis moteriskumas ar vyriskumas, tai steriotipai dazniau,nors aisku, kazkas remiasi mus prigimtimi.
Tai atrodo paaiskinau, kad ne apie tokius tualetus sneku, kur ieini ir viena uzsirakini. Sneku apie didelius tualetus, kur uzeina daug zmoniu, kur plonos pertvaros tik skiria, taip man juose buti su vyrais nepatogu, jus bent buvusi tokiam kartu su vyrais?
Tai va apie tai ir tema, kas vyriska ir kas moteriska ir kai mes kuriam santykius. Ka cia isvardinot, tikrai nelaikau butina moteriskumo salyga, aplamai visi plastikiniai priedai man daugiau saves zalojimasis, nei kazkoks moetriskumas.
Tai, kad nebera uz ka kovoti, jau visos teises uz kovoti uz ka dar kovoti? kokiu teisiu dar neturi moterys? aplamai ta kova daugiau mitine , nei reali buvo, iki pramones amziaus ir vyrai ir moterys buvo namie, o paskui ir tie ir tie isejo i darbus, tikrai niekam nereikejo kovoti uz tai, daugiau atirksciai buvo, mazai kuri moteri sturi teise dabar pasilikti namie ir auginti vaikus, nes neisgyvena zmones finansiskai. Moterim nereikia kovoti vyriskomis priemonemis, kad kazka pasiekti. Ir kokios tai salys, kur moterys neturi kazko nei Europoje?