Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Tai kodėl, jei žinai, ką tik sąrašiuką keldama nepakeitei? :P

 

Aš tai neturiu supratimo dėl moderatorės, išvis senokai SM nebuvau buvusi... dabar grįžau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 01 gegužės 2018 - 17:28

Pati pasikeis :D

Atsakyti
05-02 -hal- nelaukia mmm
05-05 Katute nelaukia mmm
05-06 Ritutia nelaukia mmm
05-06 deraramos nelaukia mmm
05-25 FoxLady nelaukia mmm

taip taip, as apsiskaiciavau ax.gif
Atsakyti

Linkiu nesulaukt hal :4u: o temperaturos nematuoji?

Atsakyti

Aš tai telefone programėlę naudoju WomanLog daug metų, tai nieko skaičiuoti nereikia ;) tik įvedi kada prasideda ir matai viską ;) labai patogu :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 01 gegužės 2018 - 19:02
QUOTE(deraramos @ 2018 05 01, 16:48)
<p>Linkiu nesulaukt hal 4u.gif o temperaturos nematuoji?</p>



bet tai ja rytais reikia matuoti, ne?
Atsakyti

Jap rytais 🙂pabudus neišlipus 5-6val išmiegojus miego 

na gaila HAL bet gal dar yra vilties nes yra moteryčių kurioms rodo savaitę vėluojant  😏 

Ačiū už namukus  :4u:  :4u:  :4u: na labai linkiu visoms jau paskutinį mėnesiuką čia  :oro_buckis:​ 

Atsakyti
viskas ok. toks stresinis metas man siaip ar taip tai gal ir geriau mirksiukas.gif galesiu sau su bikiniu vasar lakstyti ir uodega mosikuoti biggrin.gif visur yra pliusu tongue.gif juolabiau mano nestumai labai sunkus, o pagaliau vasar namie tai ir paselioti norisi. per daug i galva neimu zinokit smile.gif gal dar del to , kad siandien buvau laidotuvese. laikas gyvenime toks trumpas yra, reikia dziaugtis tuom ka turim nes tik ša`st ir nebera ...
Atsakyti

As ir vakare pasimatuoju, jei krenta, tai nukritus ir vakare buna.

Va pamaciau Oceanica gruodinukuose, reiks kita karta prie susiplanavusiu perrasyti..

Atsakyti
Labytes!

Gyvenimas cia verda.
As siandien, kad uzsiautejau, tai ryskiai pe em es parejo. Liko pora dienu iki mmm.

Kaip nerealu, ryte iseini lauk, vakare pareini tik i vonia ir miegot. Net valgymai lauke vyksta. Visa raudona ir perstinti jauciuos biggrin.gif
Atsakyti

As ir vakare pasimatuoju, jei krenta, tai nukritus ir vakare buna.

Va pamaciau Oceanica gruodinukuose, reiks kita karta prie susiplanavusiu perrasyti..

Labutis  :4u: 

Malonu, kad pastebėjai, norėjau brūkštelt. :)

Lyg rašiau, kad bus gruodinukas ir lauksime draugų, pavyko mums per 1mėn. Matau gal nebezinau atsikels pas mus ar jau i sausinukus? Tyliai užmetu akį pas jus, laukiu irgi tyliai kartu pasidžiaugti tokiu džiaugsmeliu :wub:  kad visos taptų laimingos  :4u:  :nestuke​ 

Atsakyti

Panos, o easy test meta kada išdžiūvimo linijas? Nes ryte pasidariau ir palikau laiku nieko nerodė, o dabar matau linija, tik kad ne rožinę... :/ prieš tai dariau 04-29 tai nebuvo jokių linijų ir išdžiuvus...   :unsure: 

Atsakyti