Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Priedas  111.jpg   142,85KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  222.jpg   61,53KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  333.jpg   54,4KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Panasu kad teigiamas!! As jau toki tikrai uzskaityciau. Sveikinu!!  :yahoo: 

Oceanica, aha, kazkaip pramazinau tave, kai rasei, labai greitai jums pavyko!  :4u:​ 

Atsakyti

Ritutia, o tu nerasei, kad nedarysi kol kas testo? :D

Atsakyti

Ten vakarykštis, juostelė tik po laiko atsirado... dabar testo neturėjau blyn, nuvežiau vyrą į darbą, nes į pratybas išvaro, o grįžtant dar vaistinės nedirbo :) bet pasysenau į bonkutę :D varysiu už kelių valandų vėl iš namų, užsuksiu prieš darbą testukų :)

Atsakyti

Ten vakarykštis, juostelė tik po laiko atsirado... dabar testo neturėjau blyn, nuvežiau vyrą į darbą, nes į pratybas išvaro, o grįžtant dar vaistinės nedirbo :) bet pasysenau į bonkutę :D varysiu už kelių valandų vėl iš namų, užsuksiu prieš darbą testukų :)

Niu pakartojai 😀

Atsakyti

Niu tikrai matau gyvai geriau nei norisi pafotkint 😥bet neužsakaitu aš šio nt man jis nelabai kažkoks 🤔 kartosiu ryt ryte kt rūšies
su blicu

vartotojo įkelta nuotrauka

Be blico

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Ei bet tikrai kazkas smezuoja! Nu merginos pavarot si menesi su testukais, saunuoles! :D

Laukiam pakartotinu ryskesniu :wub:

As tai sau laiko duodu iki ryt vakaro (12 dpo) :D jei neparyskes isivaizduojamas seselis, reiskias tuscias menuo vel :) tempa pakilus siandien iki 37, pilva timpcioja taip idomiai. Bet teste beveik nieko arba nieko nesimato.

Atsakyti
Laikau kumštukus už visas bigsmile.gif

merginos,Vilnietės - gal rekomendacijų apei gines turit?
Aš n laiko vaikščiojau į valdišką, dabar ten manęs taip greit nepriims.. gal kas kokią privačia žinot ir patenkintos esat?
Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
oi mergos pavaret!! nu varot testu kartoti!!!!!!!!!!


nebezinau, skambink i visas privacias kol rasi normale gine, nueik vidinem skanui vien tik del tu skausmu kad patvirtinti jog nestumas vietoje.. prasau taves, nelauk... nes jai ka pasekmes gali buti tragiskos su kiekviena diena kai vaisius auga. netemk. nueik dar siandien pat.. prasau taves labai..
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 05 02, 12:19)
oi mergos pavaret!! nu varot testu kartoti!!!!!!!!!!
nebezinau, skambink i visas privacias  kol rasi normale gine, nueik vidinem skanui vien tik del tu skausmu kad patvirtinti jog nestumas vietoje.. prasau taves, nelauk... nes jai ka pasekmes gali buti tragiskos su kiekviena diena kai vaisius auga. netemk. nueik dar siandien pat.. prasau taves labai..


hal, negąsdinki taip... streso matyt irgi nereikia... kalbėjau ir su šeimos gydytoja, ir peskambinau gal 5-6 vietas, tai greičiausiai priims mane rytoj po pietų... Jei kas bus tai matyt taip lemta bus.. bet noriu tikėti geriausio.. mintys, juk sako irgi materializuojasi... unsure.gif
Atsakyti
neuzpyk tik 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 05 02, 13:44)
neuzpyk tik  4u.gif  unsure.gif

tikrai ne friends.gif
Vertinu kiekvienos pasiūlymus, pastabas, pasisakymus. Juk ir patirties daugiau yra nestuke.gif
Atsakyti