Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

QUOTE(Katute @ 2018 05 26, 21:03)
Nieko nzn, siandien kalu sampe. Ir, ka jus man?  biggrin.gif 
Rytoj vaikiukas isvaro su babyte i Vilniu, o as pusiu savo flaminga ir varysiu degintis prudan  biggrin.gif

alc.gif i sveikata. As ir su sampu biggrin.gif
Atsakyti

ot planuotojos :D atsipalaiduok, Katute :4u: 

Atsakyti
Planuotojos pasitaske truputi ir nuo lenciugo biggrin.gif
Mano negeriantis vyras, taip intensyviai padejo tustint ta vieninteli sampano buteli, kad man ne tiek daug ir kliuvo biggrin.gif
Ale ot, siandien kaip nauja.

O kazin kiek dienu normaku kraujuot? Nes man dar nesibaigia... unsure.gif
Atsakyti

Nu, panos, is pat ryto nuotaika pakelet  :yahoo: varom visos prie prudu/ezeru. 

Atsakyti

Planuotojos pasitaske truputi ir nuo lenciugo biggrin.gif
Mano negeriantis vyras, taip intensyviai padejo tustint ta vieninteli sampano buteli, kad man ne tiek daug ir kliuvo biggrin.gif
Ale ot, siandien kaip nauja.

O kazin kiek dienu normaku kraujuot? Nes man dar nesibaigia... unsure.gif

Man apie 11d kol neliko vsiškai nei  teplionės ...ot kepam šiandien 😁

Atsakyti
Nu merginos, jau grazios? Idegusios? Kaip sekesi prudintis? biggrin.gif
Atsakyti

Pagulinejom ir as kaip visad nebeturejau kantrybes daugiau.  :hmm:  :D​ 

Atsakyti
Baisu, trecdali dienos prasnuduriavom, kita trecdali pravazinejom ir tik i vakara jau flaminga ikisau balon biggrin.gif Bet planas ivykdytas biggrin.gif
Atsakyti

Aš skrudintas viščiukas 😄

Atsakyti

Labas rytas mergaites🌻

Katute, labai gaila, kad taip nutiko. Vyk blogas mintis salin ir galvok, kad labai greitai vel pamatysi II.

Gal jau ysigijai zirga?

Pas mane nieko naujo fronte. Isleidau vyrus y Lietuva paatostogauti su mintim, kad galesiu daugiau padirbeti, uzsidirbti papildomo pinigelio. Ir kaip sako tu planuoji, o Dievas juokiasi. Isskrido vyrai treciadieny, o as ketvirtadieny y ligonine atsiguliau. Nelaiko niekas cia ilgai. Net kraujo tyrimo normalaus nesugeba padaryti. Zodziu, namie jau, bet be jegu ir su kruva antibijotiku. Darbai nuplauke, vietoj ju teks imt bileteny. Planai musu pristabdyti kol sustipresiu ir gersiu vaistus.

Va ir pasiskundziau  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Gintare Zu @ 2018 05 28, 10:45)
<p>Labas rytas mergaites🌻</p><p></p><p>Katute, labai gaila, kad taip nutiko. Vyk blogas mintis salin ir galvok, kad labai greitai vel pamatysi II.</p><p>Gal jau ysigijai zirga?

Pas mane nieko naujo fronte. Isleidau vyrus y Lietuva paatostogauti su mintim, kad galesiu daugiau padirbeti, uzsidirbti papildomo pinigelio. Ir kaip sako tu planuoji, o Dievas juokiasi. Isskrido vyrai treciadieny, o as ketvirtadieny y ligonine atsiguliau. Nelaiko niekas cia ilgai. Net kraujo tyrimo normalaus nesugeba padaryti. Zodziu, namie jau, bet be jegu ir su kruva antibijotiku. Darbai nuplauke, vietoj ju teks imt bileteny. Planai musu pristabdyti kol sustipresiu ir gersiu vaistus.</p><p>Va ir pasiskundziau 


4u.gif
Nieko nepadarysi, laukiu, kol baigs viskas valytis ir kibsim vel i darbus po truputi. Folio nenustojau vartot, tesiu toliau ir nuojauta sako, kad bus gerai viskas smile.gif O mano nuojautos kartais ima ir pasiteisina.
Turejau gi ana savaite vaziuot ziuret, bet kai viskas taip pasisuko... Neisvaziavau visai niekur. Po to emiau dvejot, kaip as fiziskai, ta pavilksiu nestumo metu, tai ta proga rytoj vaziuoju padet draugei kumelyte apziuret wub.gif

Aha va, matai, priverte organizmas atgult poilsio ir tamstele! Sveik greiciau! 4u.gif
Atsakyti

O kazin kiek dienu normaku kraujuot? Nes man dar nesibaigia... unsure.gif

Užjaučiu... Tikrai gaila, kai taip nutinka  :( 

Man po abrazijos sakė, kad 10 dienų normalu kraujuoti, bet jeigu silpnėja, tai viskas, manau, kad gerai  :)​ 

Atsakyti