Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Na jau antros pirmosios buvo 13d po persileidimo ir dabar antrosios po 47d  :blink:  ..na ką ji ten matys dabar ..baigsis ir nuleksiu pabendraut 😏 LoyalWarrior  o Nt negadini  :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 29 gegužės 2018 - 22:43
Sorry, nemalonus klausimas 13d po persileidimo, tai cia jau po to kai isejo viskas?.. Galvoju, ar tas 13d po ir nebuvo pats issivalymas, o dabar butent tos tikros pirmos menesines po jo, tada viskas labai aisku, kodel tiek uzsitese. O matyt jos viska mato :)
Atsakyti

Gadinau pries keturias dienas, tai baltutėlis. Kvaila buvo gadinti nes tikrai nesu nėsčia  :D 

Jau nusipirkau skatinamuju vakar ir laukiu kada pramus. Mano ciklas lb ilgas tai cia normalu tiek laiko nebuti. 

Dbr kadangi uzsitese tai spesiu po vyro pratybu ant vaisingu dienu  :blush-anim-cl: 

Tik tikiuosi ilgai neuzsites ned tada ilips man i liepos atostogas 

Atsakyti

Jetau, kokie karščiai, kaip laukiu, kol pavės ir palis lietukas  :wub:  Kaip bus gaivu ir atsigaus gamta, o tai dabar viskas taip išsausėję  :unsure:​ 

Atsakyti
Po tokiu karsciu, tai ne lietukas tiketina, o skvalukas su visais zaibais ir griaustiniais... O man bent zole nesistiebia ir nereik vyrui bruzintis biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, skambino gydytoja, liepe po 2sav ateit pasirodyt ir nuo nestumo susilaikyt kol kas ax.gif
Atsakyti

Sorry, nemalonus klausimas 13d po persileidimo, tai cia jau po to kai isejo viskas?.. Galvoju, ar tas 13d po ir nebuvo pats issivalymas, o dabar butent tos tikros pirmos menesines po jo, tada viskas labai aisku, kodel tiek uzsitese. O matyt jos viska mato :)

Ne ne  išsivalę viskas baigėsi ir praėjus 13d parėjo normalios mm balandžio 12..lelius išėjo kovo vidurį 

Atsakyti

Hm, gal irgi koks progesterono trukumo kraujavimas buvo... Nes is tikro dazniausiai tenka palaukt tu tikruju menesiniu. Na, velniai zino - nesugaudysi jau. Svarbu kad issiaiskint kaip situacija dabar ir kad viskas gerai butu.

Atsakyti

Guzikai, kaip tu laikaisi? Kaip sekasi?  :4u: 

Atsakyti

Gal kas nori sukurti birzelio tema? ☺padeciau surasyti susiplanavusias 😊

Atsakyti

Mes dabar turbūt nelaukiam maždaug 06 28

Atsakyti

Guzikai, kaip tu laikaisi? Kaip sekasi?  :4u:

Vis dar vemiu :D

Atsakyti