Įkraunama...
Įkraunama...

Gailiuosi, kad ištekėjau...

QUOTE(given444 @ 2018 06 15, 16:58)
nu jau. su tokia susiderintumėt lengviau.
jums geriau, kad pas moteri noras mažas ar mažesnis ir jinai jums iš pareigos tik duoda? guli kaip palka, dar paknarkdama.
nemaniau, kad toks kompleksuotas esat.

taigi taip sake gi, svarbiausia, kad moteris duotu is pareigos butent ir netrukdytu ir mieganti labai gerai biggrin.gif ir jam atordo, kad taip visi vyrai nori blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 15, 16:41)
taigi taip sake gi, svarbiausia, kad moteris duotu is pareigos butent ir netrukdytu ir mieganti labai gerai  biggrin.gif ir jam atordo, kad taip visi vyrai nori  blink.gif


Zinau, kad nenori. Mano exe naujas vyras isbrokijo ir iskeike, isvadino lenta. o as maniau, kad ji idealas
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 06 15, 17:48)
Zinau, kad nenori. Mano exe naujas vyras isbrokijo ir iskeike, isvadino lenta. o as maniau, kad ji idealas

Tai ko kitom, pvz man vis siulot taip elgtis, jei zinot? blink.gif Vis aiskinat, kad moteris turi duoti is pareigos ir t.t.
Ji vargse nezinojo, kad ir kitaip buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 06 15, 13:20)
Abiejoms lytims tiesioginis libido manau daug priklauso nuo testosterono, pas moteris jo daug kartu maziau. Bet nevienodai.
Kadangi savo testosterona numusiau beveik iki nulio tai galima palyginti ka sugeba vieni estrogenai. Jie irgi palaiko potrauki, bet jis visai kitoks. Na kazko lyg truksta, noretusi, kartais kyla mintys. Bet tiesioginio poreikio nera.
Kazkaip blogai jautiesi, kai ilgai be santykiu.
Labai skirtingi tie poreikiai. Nors ir tie ir anie realus

moteriskas organizmas (kiausides) gamina ir tokiu hormonu, kuriu negamina vyriskas, todel saveikoje visa hormonine sistema nera tiktai testosteronas ir estrogenai.
Pvz.,zinau viena moteri, kurio libido buvo laaaabai aukstas, o kai vartojo estrogena (ne testosterona) mazinancius vaistus, tai krito iki nulio. Bent jau taip ji skundesi.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 06 15, 18:25)
moteriskas organizmas (kiausides) gamina ir tokiu hormonu, kuriu negamina vyriskas, todel saveikoje visa hormonine sistema nera tiktai testosteronas ir estrogenai.
Pvz.,zinau viena moteri, kurio libido buvo laaaabai aukstas, o kai vartojo estrogena (ne testosterona) mazinancius vaistus, tai krito iki nulio. Bent jau taip ji skundesi.


Hormonu yra daug. Ten jie viens nuo kito priklauso ir viskas pakankamai sudetinga ssveikatos poziuriu, bet lyciu poziuriu svarbuss testosteronas, estrognai ir progesteronas. Progesteronas padeda issivystiti normalioms krutims pav.
Atsakyti
o koks is vis skirutmas, kaip yra taip yra pas kiekveina zmogu, svarbukaip su tuo tvarkaisi.

idomu, kaip temos autorei sekasi..
Atsakyti
QUOTE(m.s. @ 2018 05 02, 00:07)
Ačiū už nuomones ir asmeninius pasidalinimus!</p>

Jei rastumėt galimybę, pabandykit kada kartu videoseminarą Per juokus į geresnę santuoką. Rimtai. Periodiškai organizuojami įvairiuose miestuose. Yra ir knyga, bet turbūt efektas geresnis dviese dalyvaujant videoseminare. Panacėja visiems turbūt nėra, bet kad pajudina ne vienos poros santykius - faktas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 19 birželio 2018 - 23:31

Turėdama savą paturtį patarčiau skirtis. Patikėkit, kai atsiras vaikų santykiai pasikeis ne į gerąją pusę. Pati tekėjau už gero žmogaus. Rodė man dėmesį. Bet negaliu sakyti kad buvau įsimylėjusi. Tuo metu atrodė kad taip reikia, viskas yra gerai. O sielų bendrystės nėra. Pasigendu draugo, su kuriuo galėčiau kalbėtis. Svajoju apie kitą žmogų, kuriam būčiau įdomi ir kuris būtų įdomus man. Bet. Auginame du vaikus. Skirtis nesiruošiu. O širdy tuštuma. Ją visaip dengiu meile vaikams, bet jie dar maži. O vyras - dažnai pyksta nežinia ko. Neįtinku jam. Nors sako, kad myli. Pasidarė šiurkštus. O aš net nebenoriu su juo ginčytis. Man jau vienodai ar jis pyksta ar ne. Skaudu tai pripažinti. Anksčiau išgyvendavau dėl mūsų konfliktų, daug nervindavaus, verkdavau. Mes santuokoje daugiau nei 5 metai. Taip pat tuokėmės kartu negyvenę nei vienos dienos. Savo vaikams nepatarčiau tokios beprotybės. Jei neturėtume vaikų manau jau būtime išsiskyrę mano iniciatyva. Mūsų santykiuose būna ir prašviesėjimų, bet mes labai skirtingi žmonės. Skauda širdį kaskart galvojant, kad tas "mano" žmogus yra kažkur kitur. 

Atsakyti
QUOTE(barda @ 2018 06 21, 23:35)
<p>Turėdama savą paturtį patarčiau skirtis. Patikėkit, kai atsiras vaikų santykiai pasikeis ne į gerąją pusę. Pati tekėjau už gero žmogaus. Rodė man dėmesį. Bet negaliu sakyti kad buvau įsimylėjusi. Tuo metu atrodė kad taip reikia, viskas yra gerai. O sielų bendrystės nėra. Pasigendu draugo, su kuriuo galėčiau kalbėtis. Svajoju apie kitą žmogų, kuriam būčiau įdomi ir kuris būtų įdomus man. Bet. Auginame du vaikus. Skirtis nesiruošiu. O širdy tuštuma. Ją visaip dengiu meile vaikams, bet jie dar maži. O vyras - dažnai pyksta nežinia ko. Neįtinku jam. Nors sako, kad myli. Pasidarė šiurkštus. O aš net nebenoriu su juo ginčytis. Man jau vienodai ar jis pyksta ar ne. Skaudu tai pripažinti. Anksčiau išgyvendavau dėl mūsų konfliktų, daug nervindavaus, verkdavau. Mes santuokoje daugiau nei 5 metai. Taip pat tuokėmės kartu negyvenę nei vienos dienos. Savo vaikams nepatarčiau tokios beprotybės. Jei neturėtume vaikų manau jau būtime išsiskyrę mano iniciatyva. Mūsų santykiuose būna ir prašviesėjimų, bet mes labai skirtingi žmonės. Skauda širdį kaskart galvojant, kad tas "mano" žmogus yra kažkur kitur. </p>


jūsų vyras jaučiasi taip pat, jūs jį erzinat, jis norėtų kalbėtis konkrečiomis temomis, sakyčiau techninėmis, politinėmis, idėjinėmis, o jūs blevyzgojat moteriškomis. Jis su jumis tik iš pareigos vaikams. Nebekankinkit vienas kito.
Atsakyti

Esam kalbėję apie tai. Jis nenori skirtis. Ir apskritai jūs nežinote, manęs nepažįstate kodėl sakot kad "blevyzgoju"? Mes esam skirtingi žmonės. Pvz kol jis dieną miega - aš bėgioju lauke. Dar daug galėčiau pavyzdžių pateikti bet matau rašot tik kad rašyt. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barda: 24 birželio 2018 - 23:39

Esam kalbėję apie tai. Jis nenori skirtis. Ir apskritai jūs nežinote, manęs nepažįstate kodėl sakot kad "blevyzgoju"? Mes esam skirtingi žmonės. Pvz kol jis dieną miega - aš bėgioju lauke. Dar daug galėčiau pavyzdžių pateikti bet matau rašot tik kad rašyt. 

Nes absoliučiai visos, kurios sako, kad negali pasikalbėti - neturi ko pasakyti.

Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2018 06 25, 11:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="barda" data-cid="72136382" data-time="1529876184"><div><p>Esam kalbėję apie tai. Jis nenori skirtis. Ir apskritai jūs nežinote, manęs nepažįstate kodėl sakot kad "blevyzgoju"? Mes esam skirtingi žmonės. Pvz kol jis dieną miega - aš bėgioju lauke. Dar daug galėčiau pavyzdžių pateikti bet matau rašot tik kad rašyt. </p></div></blockquote><p>Nes absoliučiai visos, kurios sako, kad negali pasikalbėti - neturi ko pasakyti.</p>

o negali taip buti, kad ta kita puse neturi ka pasakyti? Arba, kad jie neturi ka pasakyti vienas kitam, o su kitais zmones dar ir kaip turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 25 birželio 2018 - 10:08