Įkraunama...
Įkraunama...

Gailiuosi, kad ištekėjau...

QUOTE(barda @ 2018 06 21, 23:35)
<p>Turėdama savą paturtį patarčiau skirtis. Patikėkit, kai atsiras vaikų santykiai pasikeis ne į gerąją pusę. Pati tekėjau už gero žmogaus. Rodė man dėmesį. Bet negaliu sakyti kad buvau įsimylėjusi. Tuo metu atrodė kad taip reikia, viskas yra gerai. O sielų bendrystės nėra. Pasigendu draugo, su kuriuo galėčiau kalbėtis. Svajoju apie kitą žmogų, kuriam būčiau įdomi ir kuris būtų įdomus man. Bet. Auginame du vaikus. Skirtis nesiruošiu. O širdy tuštuma. Ją visaip dengiu meile vaikams, bet jie dar maži. O vyras - dažnai pyksta nežinia ko. Neįtinku jam. Nors sako, kad myli. Pasidarė šiurkštus. O aš net nebenoriu su juo ginčytis. Man jau vienodai ar jis pyksta ar ne. Skaudu tai pripažinti. Anksčiau išgyvendavau dėl mūsų konfliktų, daug nervindavaus, verkdavau. Mes santuokoje daugiau nei 5 metai. Taip pat tuokėmės kartu negyvenę nei vienos dienos. Savo vaikams nepatarčiau tokios beprotybės. Jei neturėtume vaikų manau jau būtime išsiskyrę mano iniciatyva. Mūsų santykiuose būna ir prašviesėjimų, bet mes labai skirtingi žmonės. Skauda širdį kaskart galvojant, kad tas "mano" žmogus yra kažkur kitur. </p>

o tai kaip taip susituoket negyvene ,nei dienos ? fb pazintis ir santuoka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 03 liepos 2018 - 07:45
QUOTE(barda @ 2018 06 24, 23:36)
<p>Esam kalbėję apie tai. Jis nenori skirtis. Ir apskritai jūs nežinote, manęs nepažįstate kodėl sakot kad "blevyzgoju"? Mes esam skirtingi žmonės. Pvz kol jis dieną miega - aš bėgioju lauke. Dar daug galėčiau pavyzdžių pateikti bet matau rašot tik kad rašyt. </p>


Barda, Jus susiraskite drauge pasikalbejimams. mirksiukas.gif Rasote, kad esate skirtingi. Ar tai maiso gyventi? Jus begiojate, jis miega. Norite, kad jis su Jumis begiotu? O kodel nenorite su juo miegoti? Nes nenorite. Ir jis taip pat nenori.
O svajojate apie kita vyra, nes turite per ramu gyvenima. Jums turbut reikia dramu. Meiliu. Seiliu. Rasau is savo patirties. Esu tokia pati. Ir turiu toki pati vyra. Ir galiu drasiai pasakyti, kad su ramiu, patikimu vyru, gyvenime nebus lova ar vonia nuklota geliu lapeliais, bet toks vyras bus patikimas. Sunkioje gyvenimo akimirkoje, bus salia. Kia tas, kitas(svajonese), gali ir nepasirodyti realiame gyvenime arba nusuoliuos su savo zirgu prie kitos, tokios pacios svajotojos. mirksiukas.gif
As jau ta praejau. Ir lb. dziaugiuosi, kad esu su savo vyru.

Beje, rodos rasete, kad vyras nenori su jumis kalbeti. Gal Jus jam per daug prikaisiojate? Gal esate per impulsyvi? Gal jis tiesiog pavargsta nuo Jusu? As ismokau gyventi is naujo su savo vyru. Jis su manimi irgi.

Ir dar. Nereikia pamirsti, kad sutuoktinis yra atskiras individas. Kad gyvenimas kartu, tai nebutinai kvepavimas i burna ar ziurejimas i vienas kita. Reikia duoti vienas kitam erdves. Reikia, jei yra noras gyventi su sutuoktiniu, daryti/elgtis taip, kad jam butu malonu grizti i namus. I ramia ir komfortiska namu aplinka., o ne atvirksciai i karo zona.

Jus elkites, kaip norite. As tik parasiau istrauka is savo gyvenimo. Beje mes neturime vaiku. O Jusu vietoje, pagalvociau apie vaikus pirmiausia. mirksiukas.gif
Atsakyti

kaip negyvenome nei vienos dienos įdomu? Susipažinome per draugus, vaikščiojom į pasimatymus. O paskui susituokėm. Po vestuvių išsinuomavome butą ir pradėjome bendrą gyvenimą. Dabar aiškiau?

virga. ką aš čia parašiau yra tik viršūnėlės. Nebenoriu čia daugiau diskutuoti. Parašiau būdama tam tikros nuotaikos. Bet tai nieko nekeičia. Ir viskas ką jūs čia man surašėte - duoti erdvės ir  t t - viskas yra tik iš mano pusės. Taip būna kai vienas stengiasi, galvoja, analizuoja. O kitas nemato pastangų ir naudojasi.

Atsakyti
QUOTE(barda @ 2018 07 03, 15:09)
<p>kaip negyvenome nei vienos dienos įdomu? Susipažinome per draugus, vaikščiojom į pasimatymus. O paskui susituokėm. Po vestuvių išsinuomavome butą ir pradėjome bendrą gyvenimą. Dabar aiškiau?

virga. ką aš čia parašiau yra tik viršūnėlės. Nebenoriu čia daugiau diskutuoti. Parašiau būdama tam tikros nuotaikos. Bet tai nieko nekeičia. Ir viskas ką jūs čia man surašėte - duoti erdvės ir  t t - viskas yra tik iš mano pusės. Taip būna kai vienas stengiasi, galvoja, analizuoja. O kitas nemato pastangų ir naudojasi.
</p>

viskas is jusu puses, nes jusu netenkina situacija. nepriversite zmogaus keistis, jeigu jis to nenori. o kartais zmones yra priversti ta daryti, kai salia esantys patys keiciasi ir jiems darosi nebepatogu nesikeisti.
Atsakyti

Būtent! Aš žinau kad nieko nepriversiu, net ir nebandau. Užtat šioj situacijoj stengiuos prisitaikyt pati. Keistis. Kiek galiu. Kartais pavargstu. Kartais jaučiuos lyg kovodama su vėjo malūnais. Iš to nuovargio matyt ir tas noras turėti širdies artimą. 

Atsakyti
QUOTE(barda @ 2018 07 03, 22:48)
<p>Būtent! Aš žinau kad nieko nepriversiu, net ir nebandau. Užtat šioj situacijoj stengiuos prisitaikyt pati. Keistis. Kiek galiu. Kartais pavargstu. Kartais jaučiuos lyg kovodama su vėjo malūnais. Iš to nuovargio matyt ir tas noras turėti širdies artimą. </p>

meiles?
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2018 07 03, 15:09)
<p>m  Po vestuvių išsinuomavome butą ir pradėjome bendrą gyvenimą. Dabar aiškiau?

vr naudojasi.
</p>

va tas bendras gyvenimas ir parodo
Atsakyti

va tas bendras gyvenimas ir parodo

Tai va. Esu vyrui sakius, kad jei būtume pagyvenę kartu tai nebūtume susituokę. 

Atsakyti
QUOTE(barda @ 2018 07 06, 00:03)
Tai va. Esu vyrui sakius, kad jei būtume pagyvenę kartu tai nebūtume susituokę. 


Tokios kalbos niekur neveda, o nustato nuotaika, kad va ikiso likimas i kalejima ir i vina kamera.
Nors niekas nekiso.
Poros kurios pabande gyventi skiriasi dazniau uz tas kurios apsigyveno nebandziusios.
Gyvenimo isbandyti neimanoma. Tik vienas duotas
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 07 06, 00:18)
Tokios kalbos niekur neveda, o nustato nuotaika, kad va ikiso likimas i kalejima ir i vina kamera.
Nors niekas nekiso.
Poros kurios pabande gyventi skiriasi dazniau uz tas kurios apsigyveno nebandziusios.
Gyvenimo isbandyti neimanoma. Tik vienas duotas

Tas tiesa ir as sitai skaiciau. Kazkodel tuo tikiu.
Kuo labiau zmones bijo to isispareigojimo, tuo labiau linke tik bandyti kazka, o ne ia tikruju gyventi, tuo dazniau matyt ir skiriasi... Dabar apskritai zmonea gyvena su mintim " ai nepatiks issiskirsiu... ".
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2018 07 06, 00:03)
Tai va. Esu vyrui sakius, kad jei būtume pagyvenę kartu tai nebūtume susituokę. </p>

o tai koks skirtumas susituoket ar ne? juk nesurakino su antrankiais, keistos man tokios kalbos , tai pries pradedant gyventi kartu ir reikia nuspresti nori to zmogaus ar ne, o tai kiek taip bandysies? o jei matai ,kad kazkas nebesigauna tada vel darai atitinkamus sprendimus. O gal jus mylet nesugebat?
Atsakyti
as tai man rods nesugebu. nepernesu kazkaip tos buities, rutinos stadijos. matyt todel isisziuriu vyrus, su kuriais imanomos nuolatines dramos, kurie patys is saves nera seslus, praktiski, seimyniski, o svajokliai, jautruoliai, menininkai, muzikantai, kurybingi. nu kad galetum nutrukt. bet as ir pati ne is tu, su kuria eitusi ramiai gyvent. g.gif
Atsakyti