Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

QUOTE(Ritutia @ 2018 06 09, 11:53)
<p></p><p>Vargšiukė...  blink.gif kai sesė laukėsi, ypač blogą būdavo... sakė įsivaizduok kiekvieną dieną jaučiuosi kaip po gero baliaus, nors net nebaliavoji, griekų nedarai, bet kaip bloga, taip bloga biggrin.gif</p><p></p><p>mamai mano su mumis visomis trimis bloga būdavo, sesei su trimis vaikučiais irgi... tai taip norėčiau apeiti šitą šeimos moterų bruožą non stop vemti  huh.gif nors kita vertus dzin, tegu tik lialius ateina svarbiausia  nestuke.gif​  </p>



QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 06 09, 11:56)
<p>Skirtumas tarp nestumo pykinimo ir siaip apsinuodijimo, kad kai esi apsinuodijus ir issivemi nepagereja.  doh.gif </p><p></p><p>Pas manikiuriste vakar bloga pasidare tai lb geda buvo ir dar yra</p>



QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 06 09, 22:52)

<p>Nu nu nereikia, man issivemus neka ten kas pagereja, tampo toliau biggrin.gif</p>
<p> </p>
<p>B



QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 06 11, 00:32)
Bet tai jus  nesijaudinkit, pastojus gali ir visiskai nebesinoret - purtyt nuo alkoholio kvapo biggrin.gif
</p>

Sveikos 4u.gif
atėjau naujienų pagaudyt.. bet nieko neradau..tai pačiaudėsiu virusiukų nestuke.gif 4u.gif
Kas dėl pykinimo..nu tai pirtariu sesei.. visada jautiesi kaip po gero baliaus ar apsinuodijimo..non stop... o dar blogiau pasidaro bent man, užuodus kavą.. o darbe visi ją geria.. virtuvėj nuolatos langus darinėju.. nes nu neįmanoma.. unsure.gif bet kaip ir rašėt..iškęsim viską, kad žirniukui būtų gerai 4u.gif o išsivėmus geriau nebūna... unsure.gif
Mano naujienos tokios, kad greičiausiai bus sausinukas.. nes dėka nereguliarių mmm, skaičiuoja termina ne pagal jas, o pagal UR. tai pagal UR man 10sav ir 4 d. o pagal mmm būtų jau 12 sav. 4u.gif
Kas dėl alkoholio - aš jo visai jau n metų negėriau, nebent paragaudavau iš smalsumo, nesinorėjo nei vyno nei alaus.. o dabar..silpna daros vien užuodus ir pamačius.. bet negalima blink.gif nestuke.gif
Atsakyti

Noreciau ir as prisijungti. Planuoju pirma menesi. Nelaukiu mmm 06.25 arba 06.29 - pati nebezinau :)

Atsakyti
Sveika prisijungusi, i sarasiuka isirasome pacios 4u.gif Planuojate pirma vaika?

06-16 Ritutia nelaukia mmm
06-16 (15-17) lekianti nelaukia mmm
06-21 FoxLady nelaukia mmm
06.25-29 Nnnauja111nelaukia mmm
06-28 motiejus nelaukia mm
07-04 finy nelaukia mmm
07-05 gintare zu nelaukia mmm
07-07 deraramos nelaukia mmm
07-07 LoyalWarrior nelaukia mmm

Atsakyti

Sveika prisijungusi, i sarasiuka isirasome pacios 4u.gifPlanuojate pirma vaika?

06-16 Ritutia nelaukia mmm
06-16 (15-17) lekianti nelaukia mmm
06-21 FoxLady nelaukia mmm
06.25-29 Nnnauja111nelaukia mmm
06-28 motiejus nelaukia mm
07-04 finy nelaukia mmm
07-05 gintare zu nelaukia mmm
07-07 deraramos nelaukia mmm
07-07 LoyalWarrior nelaukia mmm

06-25(29) Nnnauja111 nelaukia mmm

Antras butu. Turiu beveik 4 metu mergyte :)

Atsakyti
Labusia,
as tai laukiu vizito pas gyd ir kol kas raybej gyvenu. Nu kaip, ramybej. Kita ketvirtadieni islekiam i lenktynes Rygoj ir uzsiskiedem dvi komandos masinas aptraukt plevele. PATYS. Tai vakar pradejom ir vienos masinos jau liko tik buferiai, nors visi zali ir niekad nieko panasaus nedare. Tai salyginai labai gerai gavos dar biggrin.gif
Atsakyti

Katute, tu visu galu meistre man atrodo  :lol: 

Naujai prisijungusioms linkiu neuzsibuti ilgai. 

Klausimas kurios geriat foly. Kokia doze dienos? 

Atsakyti

Mano vitaminuose folio rūgšties yra 400 mcg (200% paros normos), bet gine rekomendavo abiem gerti 800 folio rugsti. :) vaistinese atskirai buna pardavineja

Atsakyti

Noretusi neuzsibuti :). As 800 folio geriu. Tiesiog vaistineje toki dave :)

Atsakyti

As geriu 5miligramu, bet kazkodel esu ysitikinus, kad tai yra labai mazai, nes kraujo tyrimas parode, kad pas mane jo didelis trukumas  :hmm:​ 

Atsakyti

As geriu 5miligramu, bet kazkodel esu ysitikinus, kad tai yra labai mazai, nes kraujo tyrimas parode, kad pas mane jo didelis trukumas  :hmm:​ 

 

 

Jei tikrai miligramu, tai viskas normaliai. 5mg = 5000mcg. Tik neilgai. Gydytoja paskyre tiek gert?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 12 birželio 2018 - 21:58
mcg-mikrogramai? hmm.gif
As geriu pregnacare 400mikrogramu, kai nepamirstu biggrin.gif
Atsakyti

Jei tikrai miligramu, tai viskas normaliai. 5mg = 5000mcg. Tik neilgai. Gydytoja paskyre tiek gert?

Tikrai 5mg. Paskyre pati gydytoja trim menesiam. Nes sake labai blogai pas mane su foliu. Savo akim nemaciau rezultatu, bet prasiau kad kopija padarytu, reiks uzsukt po darbo kada pasiimti. Ydomu kodel taip blogai koki ten tie skaiciukai.

Atsakyti