Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

QUOTE(deraramos @ 2018 06 14, 17:03)
<p>Kaip dziaugiuos, kad ne as viena tokia pakvaisus mazumele biggrin.gif nors jau baigiu persirgti ta manija.. Tik dar iki kraujo tyrimu nepriejus smile.gif bet irgi kruva testu, kartais net po kelis per diena, akis spiginu, svieciu, visokiais efektais fotkes bandau biggrin.gif nusipirkau is ebay visa maisa juosteliu tai bent negaila.</p>

Gerai kad pigus biggrin.gif galima gadint. Užėjau į vaistinę ovuliacijos testo, vaistininke sake 2+ euro už viena umn.gif žiauri kaina doh.gif kaži prie lito irgi tokios kainos buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 14 birželio 2018 - 17:46

Manjakės mes testų  :lol: ot geras biznis NT gamintojams... aš jau kažkaip rami, nėra tai nėra, tokia ramybė atėjo... vis tiek bus, kad ir truputį vėliau... šiaip pernai buvau pas būrėja, tai ji sakė, kad man gims pirmas vaikas 2019 m. balandį  :lol:​  tai nu ką... liko 2 ciklai... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 14 birželio 2018 - 18:11
QUOTE(Ritutia @ 2018 06 14, 19:11)
<p>Manjakės mes testų  lotuliukas.gif ot geras biznis NT gamintojams... aš jau kažkaip rami, nėra tai nėra, tokia ramybė atėjo... vis tiek bus, kad ir truputį vėliau... šiaip pernai buvau pas būrėja, tai ji sakė, kad man gims pirmas vaikas 2019 m. balandį  lotuliukas.gif​  tai nu ką... liko 2 ciklai... </p>

Vadinasi čia pat jau tas teigiamas nt. bigsmile.gif
Atsakyti

Man žiemą per darbo balių sakė kad turėsiu dukrytę 1.5 metų laikotarpyje. Jau 7 mėn praėjo nuo tada tai kaip irgi laikas :D

Buvau šiandien pas ginę, pažiūrėjo kad super duper sureagavo organizmas į vaistus, liko tik dirbti :D ryt vyras grįžta, dar jį darbas norėjo komandiruotėn pasiųsti kitai savaitei, sakiau kad tegu darbas nesvaigsta man čia ant vaisingų dienų :D tai pasakė darbui kad negali varyti į komandiruotę.  :bigsmile: 

Klausiau ginės dėl duphaston kada pradėti, tai sakė kad 16 cd nesvarbu kada mėnesinės, pas mane nors vėliau vyksta O bet sakė reikia paruošti gimdą :)

Atsakyti

Ai ir dar sakė kad ND reikia daryti visomis mėnesio dienomis kai norisi, ir nedaryti OT testų :D

Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 06 14, 19:56)
<p>Ai ir dar sakė kad ND reikia daryti visomis mėnesio dienomis kai norisi, ir nedaryti OT testų biggrin.gif</p>

OT trukdo? biggrin.gif
Atsakyti

Ai ir dar sakė kad ND reikia daryti visomis mėnesio dienomis kai norisi, ir nedaryti OT testų :D

:D

Atsakyti

OT trukdo? biggrin.gif

Na kai nežinau gal daugiau atsipalaiduoji, nei dirbi būtent tam :) 

Atsakyti

Man žiemą per darbo balių sakė kad turėsiu dukrytę 1.5 metų laikotarpyje. Jau 7 mėn praėjo nuo tada tai kaip irgi laikas :D

<...>pas mane nors vėliau vyksta O bet sakė reikia paruošti gimdą :)

Tai jau irgi tuoj teigiamas NT nusimato :D

o aš turiu klausimą, kada skaitosi vėlyva ovuliacija? išvis kada apsivaisina kiaušinėlis būtent per ovuliaciją? ir tada dar po kažkiek laiko implantuojasi?  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2018 06 14, 20:07)
Na kai nežinau gal daugiau atsipalaiduoji, nei dirbi būtent tam smile.gif </p>

As pritariu mirksiukas.gif manau svarbu nd nepaversti darbu ir butinybe biggrin.gif
Atsakyti

Tai jau irgi tuoj teigiamas NT nusimato :D

o aš turiu klausimą, kada skaitosi vėlyva ovuliacija? išvis kada apsivaisina kiaušinėlis būtent per ovuliaciją? ir tada dar po kažkiek laiko implantuojasi?  :rolleyes:

Nesu girdėjusi tokio dalyko kaip "vėlyva" ovuliacija. Mm ateina apie 14-16 d po O, kiaušinėlis būtent ir alsivaisina per O, t.y. kai kiaušinėlia subręsta pakankamai apvaisinimui ir tada apie 12-14 dienų keliauja iki gimdos, per tą laiką jei yra apvaisintas dalinasi į daugiau lastęlių ir tada kai pasiekia gimdą ten implantuojasi. Dėl to panašiu metu kai galvoji kad bus mm būna toks tamsiai raudonas tepliojimas kuris tai ir parodo. Jei pasiekęs gimdą kiaušinėlia nėra apvaisintas jis nesiimplantuoja ir yra pašalinamas - prasideda mm

Atsakyti

Velyva ovulaicija pvz pas mane budavo. 18-20 ciklo diena (buna moteru kam dar veliau, ciklai po 40-50d ir tt), ir dar antra faze ilgoka. Kiausinelis per ovuliacija isovuliuoja ir jeigu viskas gerai - apsivaisina per mazdaug para - jis tiek laiko gyvas, vyru turtas gyvas kelias dienas. Tai grubiai tariant ovuliacija, apsivaisina, tada iki gimdos keliauja - implantuojasi, jei gerai pamenu, 5-12dpo. Kartais anksciau, kartais veliau - nuo kiausintakiu ilgio, aktyvumo ir tt priklauso. Uztai sako NT anksti negadint, bet kur tau negadinsi :D

 

 

Del OT nedarymo, tai cia sakyciau kaip kam. Mazdaug orientuotis kada O vyksta vistiek reikia :D Nes pvz gali laiko maziau but del tu paciu komandiruociu ar kazko, galu gale visa menesi meilinantis, reikalingu momentu "pritrukt jegu" :D Yra poru juk, kur isvis beveik nera sekso ir jiems gerai ir nesinori. Tai pabandyk tu gandrus prisisaukt be saukimo :D

 

Mergelikes nesinervuokit, vasaros pradzia - sviezi vaisiai ir darzoves, siltas oras ir tt - sustipres organizmai ir kaip sausit visos i susiplanavusias! :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 14 birželio 2018 - 22:47