Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Mano vyras problemą turi visą laiką  :lol: aš kažkaip mėgstu seksą, jis jau sako: "Tau niekada negana"... ne... nes pas mane būna: "brangusis, skauda galvą, gal pasimylim? padeda man" :D

Jo, vyrauja dar visuomenėje mitas kad vyrai daugiau nori nei moterys. Pas mane šeimoj tas netiesa, aš dažniau užsigeidžiu  :yahoo: 

Atsakyti
Dariau ot. Pagaliau antra juostele pasimate. Is pradziu tokia blanki, veliau ziuriu isryskejus. Tai ir nzn užskaityti ar ne biggrin.gif
Atsakyti

Tai vis dėl to pramušė, Ritutia? 

Tai arba užkibo arba ne :)

Pramušė... ech...  :huh2: 

linkiu, kad būtų pirmas arba  :4u:​ 

Atsakyti

Dariau ot. Pagaliau antra juostele pasimate. Is pradziu tokia blanki, veliau ziuriu isryskejus. Tai ir nzn užskaityti ar ne biggrin.gif

Nesu dariusi, bet kai artėja ovuliaciją tai turėtų būti jau man rodos ryški... įmesk foto kaip atrodo :)

Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2018 06 19, 00:13)
Nesu dariusi, bet kai artėja ovuliaciją tai turėtų būti jau man rodos ryški... įmesk foto kaip atrodo smile.gif</p>

Nemoku ikelt ax.gif
Atsakyti

Kai jau būna pakankamai ryški, tai pirma juostelė būna žymiai ryškesnė už antrąją kontrolinę, supainioti neina ar tikrai čia yra ar ne. Galėsiu įkelti palyginimui vakare kaip atrodo :)

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Bandau rodyt biggrin.gif
Atsakyti

Jau turbut patapsiu profe visokiu pastojimo reikalu :) vakar buvo vyras konsultacijai pas androloga. Tai tirs paseli, testosterona ir slapima del LPL. O paskui ziuresim. Jei nieko neras, visaip cia gali buti. Nes tada ir patys daktarai nezino, ka realiai bedaryti, kas galetu padeti. Gali buti autoimuninis reikalas, kad spermiukai mazai judrus ir nelabai ka padarysi.. Vitaminai sake nepades, bet pabandysim.

Atsakyti

5234a84afa9a1f3925a8b2f30b7a0713606.jpg
Bandau rodyt biggrin.gif

Tai čia matosi pirma juostelė žymiai storesnė už kontrolinę :D tai reiskia kad šią parą tau kažkada bus O. 

Jau turbut patapsiu profe visokiu pastojimo reikalu :) vakar buvo vyras konsultacijai pas androloga. Tai tirs paseli, testosterona ir slapima del LPL. O paskui ziuresim. Jei nieko neras, visaip cia gali buti. Nes tada ir patys daktarai nezino, ka realiai bedaryti, kas galetu padeti. Gali buti autoimuninis reikalas, kad spermiukai mazai judrus ir nelabai ka padarysi.. Vitaminai sake nepades, bet pabandysim.

Kai mažai judrūs ir jei pas tave viskas ok, gali padėti IUI. :) o kaip gydytojai gali sakyti kad vitaminai nepadės, taigi vis tiek kažkiek padės jei nėra kitų ligų 

Atsakyti
Bet is pradziu jinai buvo ganetinai blanki. Tik po kurio laiko tokia riebi pasidare (jau kai tipo nebegalima vertint) biggrin.gif
Atsakyti

IUI statistiskai padeda tik apie 10 proc atveju- beveik kaip nieko.. O isplovus ir paruosus sperma praktiskai ten nieko naudingo nelieka :D turiu omeny, kad ir su patologijom spermiuku pas mus labai daug.. Bet jei kol pasidarysim visus tyrimus (ir nieko konkreciai neradus), neuzkibs netycia, tai bet kokiu atveju pirma eksperimentuoja su tuo iui..

Atsakyti

Deraramos, o kartojo spermograma, ar cia pagal ta viena sprendzia? Nes maniskio pati pirma spermograma buvo tragiska, ten viskas buvo nesveika, paskui kai padare - uzsimane ir trecia karta padaryt, nes nepatikejo, kad tikrai ne klaida, nes rezultatai buvo kaip kito zmogaus.

Atsakyti