Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

As irgi pasibandziau, neistveriau. Ir nieko gero... Menesibes turetu buti 26-28. Ciklas svyruoja nuo 25 iki 29 dienu. Pries tai 25 d buvo. Ovuliacijos tikslios nezinau, pagal vaisingas isskyras planavausi :)

Kazin ar dar per anksti ar tiesiog nieko nebus si menesi?...

Atsakyti

Manosios apie 28d na o simptomus nurašau pms arba pareis mm arba ne 🙄

Neturiu nt jau visus išpyškinau o kadangi esu kantri tai palauksiu 😎

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 22 birželio 2018 - 08:52

As irgi pasibandziau, neistveriau. Ir nieko gero... Menesibes turetu buti 26-28. Ciklas svyruoja nuo 25 iki 29 dienu. Pries tai 25 d buvo. Ovuliacijos tikslios nezinau, pagal vaisingas isskyras planavausi :)

Kazin ar dar per anksti ar tiesiog nieko nebus si menesi?...

Aš daryčiau jai jau tikrai nujausčiau likus apie 2 d iki mm 

Atsakyti
QUOTE(Nnnauja111 @ 2018 06 22, 08:54)
<p>As irgi pasibandziau, neistveriau. Ir nieko gero... Menesibes turetu buti 26-28. Ciklas svyruoja nuo 25 iki 29 dienu. Pries tai 25 d buvo. Ovuliacijos tikslios nezinau, pagal vaisingas isskyras planavausi smile.gif. </p><p>Kazin ar dar per anksti ar tiesiog nieko nebus si menesi?...</p><p></p>

Kiek galetu buti dienu po Ov? Kokiu 12 dienu po Ov, manau jau turetu teisybe rodyti smile.gif o iki tol gali ir nerodyti net jei kazkas yra
Atsakyti

Jei skaiciuot teoriskai, tai su trumpuoju ciklu sekmadieni bus 12 dienu po ovuliacijos, o jei ilgesniuoju, tai treciadieni tik. 

Naudojau pregna test, neradau kokio jis jautrumo. 

O pozymiai pas mane irgi, tinka ir nestumui, ir menesinems :).

Atsakyti

Aš jau atsikandau tų,, simptomų  ,, kad nebeseksiu ir nebereaguosiu nebent vemčiau daug 😊

Atsakyti

As su pirmu nevemiau, tai kazkaip man tas simptomas nepazistamas :).

Tai todel ir sakau, tie simptomai labai panasus ir nestumo pradzios ir menesiniu ateinanciu.

Matyt lauksiu pirmadienio ir tada bandysiu.

Atsakyti

HAL kaip tau sekasi 😃gal ką sugalvot bevasarodami 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 22 birželio 2018 - 19:49

Benarsydama internete uzmaciau video kaip namu salygom galima pasitikrinti nescia ar ne, ir nereikia jokiu testu  :rolleyes:  kazkaip neytiketinai skambai. Y slapima beria druska. Jei istirpsta - neigiamas, jei druska netirpsta-teigiamas. Ydomu ar cia teisybe? :hmm: 

Atsakyti

Joa, dar ir cukru pila, ir su actu maiso. Paciom sprest tiket tuo, ar ne. Va as maciau, kad sitais metodais net vaiko lyti jau pastojus galima nusprest. Bet neradau kad butu kur nors kuo nors paremta :)

Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 06 17, 22:18)
<p>Sveikos visos prisijungusios.</p><p></p><p>Aš tai šiandien netikėtai pagavau savo OT, tai kaip pašėlus jau tris dienas ant vyro lipau, nors dar testas nerode nieko  blink.gif  lotuliukas.gif  bigsmile.gif  vyras jau nebežino kaip čia manęs atsikratyti. Kažkaip ankstokai tas O.</p><p></p><p>Lekianti - tai jau prasidejo mm? verysad.gif </p>

jo pramuso...

sveikos 4u.gif niu ka pas mane le vaisingos dienos ,darbuotis pradejom rolleyes.gif

vakar nestuke turejau ,jezau kaip graziai tas pilviukas atrodo wub.gif wub.gif nestuke.gif

jetau kiek dauk dieneliu liko dar ...kazkaip liudna vis ta liniuote atnaujint...bet nieko ax.gif
Atsakyti
06.25-29 Nnnauja111nelaukia mmm
06.28 motiejus nelaukia mm
07.04 finy nelaukia mmm
07.05 gintare zu nelaukia mmm
07.05 Garbanelele nelaukia mmm
07.07 deraramos nelaukia mmm
07.07 LoyalWarrior nelaukia mmm
07.14 Ritutia nelaukia mmm
07.14-15 lekianti nelaukia mmm
07.23 FoxLady nelaukia mmm
Atsakyti