Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

As irgi pasibandziau, neistveriau. Ir nieko gero... Menesibes turetu buti 26-28. Ciklas svyruoja nuo 25 iki 29 dienu. Pries tai 25 d buvo. Ovuliacijos tikslios nezinau, pagal vaisingas isskyras planavausi :)

Kazin ar dar per anksti ar tiesiog nieko nebus si menesi?...

Atsakyti

Manosios apie 28d na o simptomus nurašau pms arba pareis mm arba ne 🙄

Neturiu nt jau visus išpyškinau o kadangi esu kantri tai palauksiu 😎

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: [b!]Vakar[/b!], 08:52

As irgi pasibandziau, neistveriau. Ir nieko gero... Menesibes turetu buti 26-28. Ciklas svyruoja nuo 25 iki 29 dienu. Pries tai 25 d buvo. Ovuliacijos tikslios nezinau, pagal vaisingas isskyras planavausi :)

Kazin ar dar per anksti ar tiesiog nieko nebus si menesi?...

Aš daryčiau jai jau tikrai nujausčiau likus apie 2 d iki mm 

Atsakyti
QUOTE(Nnnauja111 @ 2018 06 22, 08:54)
<p>As irgi pasibandziau, neistveriau. Ir nieko gero... Menesibes turetu buti 26-28. Ciklas svyruoja nuo 25 iki 29 dienu. Pries tai 25 d buvo. Ovuliacijos tikslios nezinau, pagal vaisingas isskyras planavausi smile.gif. </p><p>Kazin ar dar per anksti ar tiesiog nieko nebus si menesi?...</p><p></p>

Kiek galetu buti dienu po Ov? Kokiu 12 dienu po Ov, manau jau turetu teisybe rodyti smile.gif o iki tol gali ir nerodyti net jei kazkas yra
Atsakyti

Jei skaiciuot teoriskai, tai su trumpuoju ciklu sekmadieni bus 12 dienu po ovuliacijos, o jei ilgesniuoju, tai treciadieni tik. 

Naudojau pregna test, neradau kokio jis jautrumo. 

O pozymiai pas mane irgi, tinka ir nestumui, ir menesinems :).

Atsakyti

Aš jau atsikandau tų,, simptomų  ,, kad nebeseksiu ir nebereaguosiu nebent vemčiau daug 😊

Atsakyti

As su pirmu nevemiau, tai kazkaip man tas simptomas nepazistamas :).

Tai todel ir sakau, tie simptomai labai panasus ir nestumo pradzios ir menesiniu ateinanciu.

Matyt lauksiu pirmadienio ir tada bandysiu.

Atsakyti

HAL kaip tau sekasi 😃gal ką sugalvot bevasarodami 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: [b!]Vakar[/b!], 19:49