Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

gryztu valkatele paklydele namo biggrin.gif

su vaikasi vadalojaus. ir su ex vyru karevau, kas sukele dramas namie.... mazei mokslai pagaliau baigti!!!negaliu atsidziaugti. dabar tik dickiui paskutines dvi savaites atsikankinti ir vsikas unsure.gif .

buvom i kelione su vaikais isleke, tai gryzom tik vakar tokia nusilesus per trys dienas..

mano gine turejo buti praita sekmadieni, bet mm pramuso ir niekur nejau. zodziu vasaroju pilnu tempu biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos  :mirksiukas: 

jėtau, porą savaičių nebuvau gerų, tai skaičiau skaičiau už ką džiaugtis reiks... ir nieka  :huh2: Katute  :4u: 

Pas mane tai stresiuko buvo, apsipykę buvome truputį su vyru, tai į tą temą netikėtai parėjo dienos... buvo gegužės 14 d., o tada po 14 dienų vėl gegužės 28 d. ir tipo kaip visada normalios pramušė  :unsure: ar čia pykčiai ir nervas taip paveikė ar kas nežinau... nebuvo dar tokio bajerio... bet kaip tik pratybos po Joninių nusimato dvi savaitės, galvojau blyn zaraza mmm per jas ateis, jei lialiaus nebus, tai pasikoregavo ciklas dviem savaitėms :D čia pagal užsakymą matyt... nors labiau tai  :nestuke užsakinėju pas Dievulį :D tai jei ciklas čia tik kartą užblūdijo, tai mmm nelaukiu birželio 16 d. kalendorius vakar parodė ovuliaciją, namų darbai kasdien, gal pavyks... :4u:  jei ne, tai nežinau, gal jau reiks pradėti stebėti tą ovuliaciją, darytis testukus... ar gal pas ginę jau eiti klausti kas ne taip.... nes jau 5 mėnesiai kažkur bandome...  :unsure:​ 

06-06 deraramos nelaukia mmm (bet turbūt sulauks)

06-09 finy nelaukia mmm

06-16 Ritutia nelaukia mmm

06-21 FoxLady nelaukia mmm

06-28 motiejus nelaukia mm

Atsakyti

Hal  :4u:  prie visų smagumų kas per pykčiai su exx ..ir pas mane pramušė ginė nusikėlė tai vasara vasarėlė mm baigėsi  :D  lauksiu O kad tik būtų 😣

Atsakyti
sveikos 4u.gif

lekianti 3 laukia zirnio ir nelaukia mmmm 4u.gif

as isplaukus namie jovalas ,naktinis darbas ir darzas ,,, doh.gif doh.gif doh.gif

ziuriu ner dziugiu naujienu unsure.gif gaudykit mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

man mmm 15 `17 dienom meta kad bus ,tai ir testa gadinsiu 16 ryte ,praita men kaip beprote variau as juos ... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti

Ne vienai svelniai pakrinka nervai testuojantis su tom juostelem.. :D

Mano testas baltas kaip sniegas, laukiu pramusant mmm. Gine patare pavartoti Prefemin, skaistminiu vaisiu papildus, kad sutvarkytu tepliojima pries ir po mmm, nes labai vargino.. Tai vis dar neteplioja! Nors jau kaip ir mmm turetu but :D negi iskart padejo, butu nerealu :) 

Atsakyti
Man niekad neteplioja pries, staigiai pareina stiprus skausmas ir tada pasirodo mm.
Siandien 15cd, vakar OT testas dar visiskai neigiamas buvo.
Nezinau ar noriu si cikla pastoti, juk vasara, ezerai, jura... o as taip bijau tu pykinimu visu, norisi dar pavasaroti gamtoje, o ne lovoje biggrin.gif
Atsakyti

Taip galima ir susigaudyt nespet :D

Man tai jau nesvarbu, kada pastot, planuosim kol gausis. Vyras dar nebuvo pas androloga, ilgai tie reikalai trunka, o kur dar visi tyrimai ir bandymai..

Atsakyti

Niu man irgi nesvarbu kada svarbu pastot ir sėkmingai  :wub: labai laukiu O kad tik būtų

Atsakyti

Pradžioj ir mes galvojom kad fainai būtų rudenį nes vasarą gimtų. Dabar svarbu kad būtų, kad tik ateitų į mūsų gyvenimą vaikelis. 

Tikiu kad visos būsim  :nestuke​ 

Atsakyti
Vat kas neplanuoja, tos atrodo lengviau ir pastoja.
Nuo ryto skausmas kaip pries mmm, bet per visa diena taip ir nepasirode. Bet turiu itarima kad pramus unsure.gif
Atsakyti

06-06 deraramos nelaukia mmm (bet turbūt sulauks)

06-09 finy nelaukia mmm

06-16 Ritutia nelaukia mmm

06-16 (15-17) lekianti nelaukia mmm

06-21 FoxLady nelaukia mmm

06-28 motiejus nelaukia mm

Atsakyti

man mmm 15 `17 dienom meta kad bus ,tai ir testa gadinsiu 16 ryte ,praita men kaip beprote variau as juos ... doh.gifdoh.gifdoh.gif

Gadinsime, oj gadinsime kartu :D tik aš spėju faktas 16 neišlauksiu :D apsišopinau Camelia su akcija testukų, tai spėju sekmadienį jau 7 DPO pabandysiu :D tada antradienį, ketvirtadienį, šeštadienį... tegu pasaulis nusidažo dviem ryškiom juostelėm :D

Atsakyti