Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Siandien jau 31-32 cd, o mmm ne kvapo, net neteplioja. Bet pilva pamaudzia.. Gal cia del to Prefemin truputi uzvelavo.. :unsure:

Nes testas baltas visai, net isivaizduojamo seselio nematyt :D

Atsakyti

Gal ir užtraukė..

kaip man ginė sako Atsipalaiduok savo dideliu noru blokuoju ir hormonus viskas trinka ir vėluoja paskui ir milijonas simptomų ir įsivaizduojamas nieštumas ir tt  😥 bet lengva pasakayti bet nepadaryti 😣

Ar kuriai buvo paskirtas dufas gert nuo 12cd ir jai pastoji toliau iki 12sav 🤔 jai ne per mm nutraukt 😣bijau aš tu hormonų oi nenoriu... 

Važiuosiu lelių lankyt rankos kojos dreba nerimas kamuoja 😣😆

Atsakyti

Duhpas stabdo ovuliacija, tad turi tiksliai žinoti kada ji vyksta ir jį pradėti gerti po jos. 12cd tikrai anksti.. kokio ilgio tavo ciklas? Kodėl nori skirti dupha? Jis sintetinis progesteronas. Buvo daryti progesterono tyrimai po O ir nustatytas jo trūkumas? Ar tik dėl viso pikto ji vartoti?

Sveikos :4u:  turbūt manęs nei viena nepazista :rolleyes: esu temos senbuve. Pabegau 2016,o dabar jau su antru  :nestuke​  

Atsakyti

Duphas tai cia duphastan?

Atsakyti
Niuuu, pas mane atsirado tos vos ne kiausinines isskyros. Ar tai galetu but zenklas, kad grizineja i vietas viskas ir, kad jau mmm laukciau ne uz kalnu? Siandien yra 16 dienu po paskutines tepliotos dienos.
Atsakyti

Vos ne kiausinines isskyros labiau vaisingu dienu pozymis, o ne mmm. Pasizymek kalendoriuj, gali but kad uz poros savaiciu bus mmm.

Atsakyti

Duphas=duphastonas

Atsakyti

Man išrašė duphaston gerti nuo 16 cd, nors praeita menesi pagavau O 24 cd  :unsure: 

Eisiu pas gine pries geriant tai uzklausiu.

Atsakyti

Niuuu, pas mane atsirado tos vos ne kiausinines isskyros. Ar tai galetu but zenklas, kad grizineja i vietas viskas ir, kad jau mmm laukciau ne uz kalnu? Siandien yra 16 dienu po paskutines tepliotos dienos.

Isskyros gerai, manau tikrai viskas atsistato :)

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 06 06, 12:08)
<p>Vos ne kiausinines isskyros labiau vaisingu dienu pozymis, o ne mmm. Pasizymek kalendoriuj, gali but kad uz poros savaiciu bus mmm


Realiai, ta ir turejau omeny. Kad jei vaisingos dienos, tai ne uz kalnu ir mmm smile.gif
Atsakyti
parėjo mmm... ir kazkaip labai nuliūdino. Nejaugi teks sekti ovuliacija ir nd pagal grafika daryti unsure.gif
Atsakyti
Finy, linkiu, kad tik tiek uztektu :4u:
Atsakyti