Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Man 34 😀įpusėjo... Kam mm 🌻

vakar pražliumbiau šiandien susiimu bet geros tokios mm kai nebėga beveik 😂

Saulė vit D padėjo 🙄😏

Aš irgi šiandien pažliumbiau, jau taip pasidaviau kad nusipirkau kalną įklotų ir saugiai laukiu mm. Žinau kad dar ne viskas prarasta, bet vis tiek kažkaip liūdna.

Atsakyti

Svarbiausia nepasiduoti liūdesiui o toliau su užsispyrimu tikėt ir atsipalaiduot👌 naujas ciklas naujos viltys 👏

Atsakyti

Svarbiausia nepasiduoti liūdesiui o toliau su užsispyrimu tikėt ir atsipalaiduot👌 naujas ciklas naujos viltys 👏

Atsakyti

Svarbiausia nepasiduoti liūdesiui o toliau su užsispyrimu tikėt ir atsipalaiduot👌 naujas ciklas naujos viltys 👏

Atsakyti

Oi kodėl tiek daug postų išmetė 🙄 atsiprašau 😓

Atsakyti

LoyalWarrior tau dar visa savaite iki mmm, dar gal anksti gadinti nt, tai turbut dar nera ko ir verkti. :4u: 

As dar pokolkas tvardausi, turiu nt nusipirkusi, bet vis eidama y tulika kartoju sau mintyse, kad dar anksti :D  o gal tiesiog labai tikiu ir nenoriu dar nusiminti pamacius I  :D​ 

Atsakyti

Tai grizus po keliones vyras pasiilges buvo, tai man dbr ten deginimo jausmas. Diena ir taip toks lyg niežulys nestiprua buvo, bandysiu ryt pas ginę nulėkt kažkokiu būdu jei ryte nepraeis...ech...kodėl viskas negali tiesiog būt normaliai.

Kadangi man visi pries mm pozymiai tai jau nebesitikiu nieko. Gal dar priesgimtadienines nuotaikos tokios uzpuole nekokios.

Aisku dar ankstoka gadinti NT ir ypac dar net me is ryto  :oh:  gal tiesiog trumpam keliom dienom cia nerasysiu kol atsigausiu moraliskai... :cray:  kad neapkrest cia Jusu slogiom nuotaikom

Gero savaitgalio visoms

Atsakyti

Sveikos, planiukes :) Siandien mum 20sav., apturejom scan, atejau paciaudet jum rimtu vyrisku virusiuku :D Sonografe sako net neabejoja, kad vyrukas sedi. Nu, pamacius vaizda - nelabai yra vietos interpretacijoms :) Taip kad APCI APCI APCI ant visu, gaudykit :D

Atsakyti

Nepabek LoyalWarrior, tam cia ir susiburem, kad pasidalinti savo rupesteliais. Buna ir man blogu dienu, bet tai laikina  :4u: 

Guzikai, kaip smagu skaityti sitoj temukej geras naujienas. Melyni sveikinimai.

Gaudom virusiukus :wub: 

Atsakyti

Guzikai, sveikinu  :nestuke 

Aš tai jau laukiu mm, nes kažkas baisaus vyksta su mano emocijom. Tai viskas nepakeliamai erzina, tai dabar verkiu dėl nieko. Emocijų karuselė...  :cray:​ 

Atsakyti

Sveikos, planiukes :) Siandien mum 20sav., apturejom scan, atejau paciaudet jum rimtu vyrisku virusiuku :D Sonografe sako net neabejoja, kad vyrukas sedi. Nu, pamacius vaizda - nelabai yra vietos interpretacijoms :) Taip kad APCI APCI APCI ant visu, gaudykit :D

Oi gaudau gaudau dar vyrišką 😍

Atsakyti

Kur kitos senbuvės dingusios.. Bene susiplanavusios ir slepiasi 😌

Atsakyti