Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

LoyalWarrior, 29 Bir 2018 - 09:41, parašė: Guzikai, sveikinu :nestuke Aš tai jau laukiu mm, nes kažkas baisaus vyksta su mano emocijom. Tai viskas nepakeliamai erzina, tai dabar verkiu dėl nieko. Emocijų karuselė... :cray:
Tai dar taip nenusimink dar ansti gi del to ir nerodo juk mums ta pacia diena mm ir tai as planuoju bandyti gadinti nt tik koky treciadieny :rolleyes: ir taip galvoju kad bus ankstokai bet as nekantri  :ax: o tu tik dabar pasidarei tai kada tavo o buvo  :hmm:
Atsakyti

Aš O pagavau birželio 17 d...žinau kad anksti bet esu irgi labai nekantri. Ir dabar nuotaikos taip keičiasi. Vis užeina maudimas kad lyg tuoj prasidėtų mm bet nieko. Ir dar pirmadienį bandysiu patekt pas ginę nes keistas silpnas niežulys ten man yra....gal tiesiog jaučiuosi pavargusi morališkai, tai reikia sulaukti dar savaitės ir bus atostogos.

O kada tavo O buvo?

Atsakyti

Na tikrai per anksti gadinat, net jei pastojot, dar nerodytu :) pagal statistika 8dpo dar 81% parodo neigiama, nors jau yra pastojimas. Ir tik 9-10 dpo galima tiketis 66% teigiamo, jei pastojot :)

Atsakyti

Ankstyva tavo ov :)

Atsakyti

Jo anksti pagavau, speju del vaistu kuriuos geriau galejo anksčiau būti. Praeitą mėnesį buvo neįprastai ilgas ciklas. 

Atsakyti

Pagal kalendorių tai šiandien jau 14 dpo.

Atsakyti

Tuomet gali jau neuzilgo ir mmm buti, abejoju ar sulauksi 07.07..

Atsakyti

Tai skaiciavau ta data kada mm pagal vidutini savo cikla. Pries paskutini menesi ciklai savaite trumpesni buvo. Dziaugciaus jei anksciau prasidetu kad atostogose laisve  :D 

Atsakyti

Pagal mano paskaiciavimus matavimus bt ir ov testus lyg 25 d buvo o

Atsakyti

Mano mmm turi irgi 07.07 but, tai ov buvo 06.22 :)

Atsakyti
Sveikytes!

QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 06 29, 01:17)
Nu, pamacius vaizda - nelabai yra vietos interpretacijoms smile.gif Taip kad APCI APCI APCI ant visu, gaudykit


Ooo kokie smagus virusai!!
Sveikinu! 4u.gif

QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 06 29, 10:41)
Aš tai jau laukiu mm, nes kažkas baisaus vyksta su mano emocijom. Tai viskas nepakeliamai erzina, tai dabar verkiu dėl nieko. Emocijų karuselė... 


A tik nebus menulis kaltas? As pikta, kaip seskas paskutinem dienom, nesivaldau visai...


QUOTE(motiejus5 @ 2018 06 29, 11:12)
<p>Kur kitos senbuvės dingusios.. Bene susiplanavusios ir slepiasi 😌


As tai neturiu, ka slept. Tiesiog uzsiimu visai kitokiais dalykais. Tik praejo pirmosios mmm po pabegimo, tai reiks lekt pas gine ir jei leis vel kibt i darbus...
Atsakyti

Sveika Katute, seniai matyta! Kaip tavo sodyba? :) kai pro gandrus pravažiuoju vis tave prisimenu.

Man kątik pradėjo rusvai teplioti, tai kaip ir rytoj turbūt prasidės tikros mm...taip liūdna kad net ašaros nerieda. Ivairios mintys kyla man dabar ir tikrai ne iš pačių maloniausių. Jau taip nusibodo tas laukimas ir vaikščiojimas pas daktarus.

Net nežinau tada, jei rytoj pramuš tai skaitysis kaip pirma ar antra ciklo diena?

Atsakyti