Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Nieko sau vyrelio snekos.. siaip labai greitai pasikeicia situacija vyro reikaluose, ka jau kalbeti apie tai kas buvo pries 13 metu.. jei jau tirtis tai tik abiem. Ir ne vieta cia ieskoti kaltu.. nors gal tik vyras taip sau leptelejo nepagalvojes.. bet aisku ne vietoj ir ne laiku..

Atsakyti

Manau kad jei viskas abiem ok su sveikata ir tavo mm buna reguliarios, tai iki metu normalu kad gali neuzkibt, bet balius tai tikrai nepades kareivuku geru paruost.

:D 

Mes su vyru praktiskai isvis nebegeriam jau beveik du metai.

Atsakyti

Nieko sau vyrelio snekos.. siaip labai greitai pasikeicia situacija vyro reikaluose, ka jau kalbeti apie tai kas buvo pries 13 metu.. jei jau tirtis tai tik abiem. Ir ne vieta cia ieskoti kaltu.. nors gal tik vyras taip sau leptelejo nepagalvojes.. bet aisku ne vietoj ir ne laiku..

Tai prigėręs vis ką nors lepteli, paskui kitą dieną atsiprašo... 

Atsakyti

Manau kad jei viskas abiem ok su sveikata ir tavo mm buna reguliarios, tai iki metu normalu kad gali neuzkibt, bet balius tai tikrai nepades kareivuku geru paruost.

:D

Mes su vyru praktiskai isvis nebegeriam jau beveik du metai.

Šaunuoliai ;) Išties š tas alkoholis, be jo smagiai ir linksmai gyventi galima tikrai ;) prieš kokius 8 metus dar pati kiekvieną savaitgalį vis kažką gurkšnodavau, dabar jau suskaičiuoju ant rankų pirštų per metus kiek kartų kur vyno kokio gėriau... vyras mano dažnai irgi negeria, bet jis nemoka gerti, jei va geria, tai jau iki to, kad kitą dieną va miršta... o tada neina pykti, kai matai Dievulis ir pats bloga savijauta nubaudžia :D

Atsakyti

Mes irgi negeriam nuo planavimo pradzios, aisku gal taip grieztai ir nebutina.. bet padauginti tikrai nevalia, reikia atsakingiau ziureti, tokia mano nuomone. Isvis mazai tolerancijos turiu alko klausimu, kartais gal net per jautriai i tai ziuriu :) bet niekas neapsaugotas nuo pripratimo, o kitas kad ir padaugina, sveikas kaip ridikas ir jam nieko..

Atsakyti

20180610_155323-8ywun.jpg

O aš turiu vaiduokliuką... bet po laiko išryškėjęs, iškart nesimatė :) bet tik 7 DPO... rytoj vėl darysiu, turiu viltį...  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 10 birželio 2018 - 15:26

20180610_155323-8ywun.jpg

O aš turiu vaiduokliuką... bet po laiko išryškėjęs, iškart nesimatė :) bet tik 7 DPO... rytoj vėl darysiu, turiu viltį...  :wub:​ 

Na tikrai matau ir aš!  :D  siūlau darytis už poros dienų, tikrai bus ryškesnis

Atsakyti

Na tikrai matau ir aš!  :D  siūlau darytis už poros dienų, tikrai bus ryškesnis

Kokios porą dienų, rytoj vėl bus testas :D ne mano kantrybei porą dienų ir dar kai vaiduoklį pamačiau...  :lol:​ 

Atsakyti

Geras, tikrai yra  :wub:  tik noretusi, kad butu roozinis.. dar paryskes ;)

Atsakyti

Lauksim tada ryškėjančio ir galėsim baliavot ir sveikint!  :4u:​ 

Atsakyti

Baisu dabar ryt kartoti  :D Dievuli, prašau, prašau, prašau, kad tik ryškėtų ir būtų rožinis rožinis... bet kad ir kaip bus parašysiu  :huh2:

 

bet jei pasiteisintų, tai vaiduoklį būčiau 7 DPO prigavusi  :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 10 birželio 2018 - 17:45

Labai anksti, bet imanoma :)

Atsakyti