Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Pas mane tai šiandien maisto diena, nuo ryto taip žiauriai šašlyko norėjau, tai kol vakarienės vyras nenusivežė ir negavau, tol nenurimau :D dabar sėdžiu ir vėl ryškiai kažko noriu... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 07 birželio 2018 - 20:23
06-16 Ritutia nelaukia mmm
06-16 (15-17) lekianti nelaukia mmm
06-21 FoxLady nelaukia mmm
06-28 motiejus nelaukia mm
07-04 finy nelaukia mmm
07-05 gintare zu nelaukia mmm
07-07 deraramos nelaukia mmm
07-07 LoyalWarrior nelaukia mmm
Atsakyti

Oj, finy, nepataisiau Tavęs, vakar gi sakei atėjo mmm :/ tikiuosi liepa bus sėkminga ;) Tavo ciklas trumpas žiūriu kaip ir mano :)

Atsakyti

Ai tai normaliai dar, kazkas panasaus ir gaunasi. Kiek knisaus, normaliausiai buvo gerimas mazdaug toks:

Jei reguliarios dienos, negeri pirmas 5 ciklo dienas, tada iki mmm.

Jei nereguliarios, vel gi negeri pirmas 5 ciklo dienas, tada geri 25 dienas ir lauki mmm.

Gert max 3-6 ciklus, tada pertrauka.

Sako, kaikam ir tu triju nereik - per antra pastoja, kitos pageria minimalius tris ir susireguliuoja viskas, nu zodziu, a la magiskas reikalas. Man pcos'inius ciklus tikrai apvienodino. As gert nustojau manrods pries kiausintakiu tyrima menesi, nes norejau jeigu gydyma skirs, kad nieks nesikirstu. Tai per tyrima sake kiausides svarios grazios. Tai galbut ir su cistom padejo gali but, nes del ju nieko daugiau daryta nebuvo, o ciklai idiotiski buvo.

Atsakyti

Vel turim nemaza sarasiuka, kuris tikiuosi greitai prades tirpti :4u:​ 

Atsakyti

Dekui, Guzikai. Pas mane kaip ir viskas tvarkoj su reguliarumu, tikiuos ta tepliojima pamazins. Kad pastot pades nelabai tikiu, nes reik vyro reikalus judint..

Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2018 06 07, 23:20)
<p>Oj, finy, nepataisiau Tavęs, vakar gi sakei atėjo mmm :/ tikiuosi liepa bus sėkminga ;) Tavo ciklas trumpas žiūriu kaip ir mano smile.gif</p>

Nu trumpokas mano, net sakyciau sutrumpejes yra viso labo 26-28 dienos. Bet jei uzsitempia tada jau lauk bedos, skausmai ir t.t. anksciau turejau idealu cikla, valandos paklaida mmm ateidavo, budavo lb gerai tiksliai zinai kada bus smile.gif
Atsakyti

Sveikutes. Gavau kraujo tyrimu atsakymus. Didelis folio rugsties trukumas. Ar tai labai didele ytaka turi tai, kad nepastoju? Visai zalia as :unsure: 

Atsakyti

Manau kad kažkiek turi įtakos. Folio rūgštis reikalinga vaisiaus vystymuisi ypač nervų sistemai. 

Atsakyti

Vystymuisi gali tureti itakos, bet ne pastojimui.

Atsakyti
Gintare, iki siol visai nevartojai folio?
As jau kokius metus geriu, jau net bijau kad nebutu per daug biggrin.gif
Atsakyti

Geriau foly kai laukiausi sunaus, bet tik iki 12sav. 

O taip niekada, nes jo niekada netruko pas mane. Todel buvo siokia tokia staigmena.  Kartais gelezy tegdavo pagert.

Paprasiau kad atspausdintu tyrimu rezultatus, bet cia net to savaite laukt reikes...

Atsakyti