Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

Sveikos, mano mielos planiukės! 

Sveikinimai toms, kurioms pavyko. Ir daaaug kantrybės laukiančioms. Mes (ok, as) jau leidziuosi Buserelin. Laukiu skano laiko, idomu bus pamatyti, ka ten priauginau. 

Idomus tas IVF kelias, kaip as visad sakydavau-visos patirtys naudingos. Tai va, turesiu dar viena. Tikimes, pavyks, zinoma. O jei ne, tai gal kada isivaikinsim. 

Atsakyti

Sveikos, mano mielos planiukės! 

Sveikinimai toms, kurioms pavyko. Ir daaaug kantrybės laukiančioms. Mes (ok, as) jau leidziuosi Buserelin. Laukiu skano laiko, idomu bus pamatyti, ka ten priauginau. 

Idomus tas IVF kelias, kaip as visad sakydavau-visos patirtys naudingos. Tai va, turesiu dar viena. Tikimes, pavyks, zinoma. O jei ne, tai gal kada isivaikinsim. 

Pavyks pavyks  :4u:​ daug daug kantrybės ir sėkmės

Atsakyti
Hm.. o kur musu nelaukianciuju sarasiukas? smile.gif
Atsakyti
laba ryta panos, kaip jus darot su dantistu? uzsirasiau 16 dienai nes jau mirtinai reikia, bet bus galimybe pastojimo tuo metu unsure.gif kaip daryti su Vaistais nuo skausmo..?
Atsakyti

Labuka,

Aš visada kol ištveriu skausmą nesileidžiu nes nepatinka kai nebejauti nieko ir kol praeina po to, bandau iškentėt kiek galima.  :) 

Čia tik mano nuomonė nes tai galėtų atsakyt tik gydytojas. Aš leisčiausi jei reikėtų nes mansu kad tie vaistai nesunaikins nei kisušinėlio nei spermiukų  :D 

Einu paieškosiu sąrašiuko ir įkelsiu  :4u:​ 

Atsakyti

Va paskutinį tokį radau 

07.30 finy nelaukia mmm
08.02 Garbanelele nelaukia mmm
08.05 deraramos nelaukia mmm
08.07 LoyalWarrior nelaukia mmm

08.08 Ritutia nelaukia mmm

08.08 lauralina3 nelaukia mmm

08.21 mama bum nelaukia mmm

Atsakyti

08.02 Garbanelele nelaukia mmm
08.05 deraramos nelaukia mmm
08.07 LoyalWarrior nelaukia mmm
08.08 Ritutia nelaukia mmm
08.08 lauralina3 nelaukia mmm
08.21 mama bum nelaukia mmm
08.24 finy nelaukia mmm

Kazkoks mazas sarasiukas likes bigsmile.gif
Atsakyti

08.02 Garbanelele nelaukia mmm
08.05 deraramos nelaukia mmm
08.07 LoyalWarrior nelaukia mmm
08.08 Ritutia nelaukia mmm
08.08 lauralina3 nelaukia mmm
08.21 mama bum nelaukia mmm

08.22 Nnnauja11 nelaukia mmm
08.24 finy nelaukia mmm

Save pridejau :).

Atsakyti

Gal atsiras dar naujų kurios nelaukia mm ;)

Džiugu kad mažėja sąrašiukas

Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 07 31, 11:24)
laba ryta panos, kaip jus darot su dantistu? uzsirasiau 16 dienai nes jau mirtinai reikia, bet bus galimybe pastojimo tuo metu unsure.gif kaip daryti su Vaistais nuo skausmo..?


As antram trimestre kai ejau dantu tvarkytis (o tvarkyti tai buvo ka), tai leido nuskausminamus. Gal doze mazesne, nepamenu, bet mes viska aptarem ir leido.
Atsakyti

Taaaip! :) 

aš nelaukiu 08.04, tik kad panašu organizmas jau laukia, nes visi požymiai, kaip prieš mm  :D 

Atsakyti

Man irgi visi požymiai kaip per mm :) bet kuriuo metu pramušt gali ;)

Atsakyti