Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

Sveikos merginos. Jau kurį laiką paskaitinėju jusų temą, ir galvoju reikia regintis 😁 nors su pastojimu jungsiuos tik spalį, tačiau su vyru domimės jau dabar. Šiam momentui aktualu, ar vartojote prieš nėštumą kokuus papildus? Tiek jūs tiek vyras? Neseniai užskaičiau, kad prieš bandant kelus mėn reiktų abiem pagert folio rūgštį, nes ji įsisavina tik praėjus 8 savaitėm vartojimo. 

Šiuo metu jau 8 metai geriu KT. Kadangi esu toks planiorius, naiviai tikiu, kad užkibsim labai greitai.. 😊

Taip, rekomenduojama folio rūgštį gerti abiem. Aš dar vartoju ir pregnacare vitaminus. :)

Atsakyti
Hm tai su vyru sakot foliu reik pasidalint? hmm.gif
Ale visur visi skirtingai sneka. Gine sake gert arba gryna foli arba kokius papildus. Vaistinej rekomendavo gryna gerti. Va o cia zinios kad ir vyrui nepamaisytu smile.gif
Atsakyti

Sveikos :)

Mmm dar nėra, bet NT baltut baltutėlis, jokių vaiduoklių, šešėlių ar taip kokių abejonių. Truputį svyruoja ciklas, tai ryt gali būti mmm.

Atsakyti

08.02 Garbanelele nelaukia mmm
08.05 deraramos nelaukia mmm
08.08 Ritutia nelaukia mmm
08.08 lauralina3 nelaukia mmm
08.10 Hal (kazkur manau tokiu laiku)
08.21 mama bum nelaukia mmm
08.22 Nnnauja11 nelaukia mmm
08.24 finy nelaukia mmm
08.16 Katute nelaukia mmm

09-01 LoyalWarrior nelaukia mm

Pataisiau...

Atsakyti

Pataisiau...

Niu va, neliūdėk...:*

Aš tai šiandien jau kaip ir vaiduokliuką neryškų mačiau šįryt... tik dabar nežinau kaip ryto išlaukti, kad pakartočiau... ir nors nuo pradžių šmėžavo ir easy, bet man kažkada buvo išlindęs tik po laiko ir nebuvo tikras... dabar guodžia, kad iškart matėsi, bet vis tiek... oj oj...

Atsakyti

Niu va, neliūdėk...:*

Aš tai šiandien jau kaip ir vaiduokliuką neryškų mačiau šįryt... tik dabar nežinau kaip ryto išlaukti, kad pakartočiau... ir nors nuo pradžių šmėžavo ir easy, bet man kažkada buvo išlindęs tik po laiko ir nebuvo tikras... dabar guodžia, kad iškart matėsi, bet vis tiek... oj oj...

Ritutia linkiu kad ryškėtų ;)

Atsakyti

Sveikutės mamylės ir busimos :) 

Pradėsiu ošsipasakoti :D 

taigi praeitą savaitę buvo myliukas lyg ir per OV tiksliai negaliu pasakyti nes mmm nereguliarios :) 

Po myliuko keleta dienialiu praėjus , pilvo apačia temti nestypriai pradėjo , keleta kartu kairę kiaušidę sudurė (suspaudė) Bet taip gan lengvai , trečia diena kaip kurtinės speneliai jautrus , na nera kad prie ji prisiliesti nebutu galima , na bet vistiek jautrus nei kaip visada :)  galvoju gal visgi užsitesusi ov arba velyva , nes esu kaičius jog taip buna per OV , tad nepasikuklinus kad jaigu visgi tai yra ov ir nepražiplinti buvo vėl.myliukus, pradėjau tikrinti GK tik dar nelabai gaudausi , nes nesuprantu to išsireiškimo sunkei pasiekiamas ir jai žemai lengvai pasiekiamas , bet visgi papasakojus tai teko visa pirštęli sukišti jog butu galima užčiuoti ir jis gan pominkštis . nesakyciau jog visai kietas , bet ir nera labai jau kaip tešla minkštas , gleivės tai tokios balkšvos , o kartais lyg ir skaidrios :) 

Tai paaiškinkit , gal kimba žirniukas ? nes iki mm dar apie nepilnas 2savaitęs , tad prieš menesinęs tokie simptomai dar anksti :D 

Atsakyti

Atsiprašau už klaidas ;D 

Atsakyti

Ritutia linkiu kad ryškėtų ;)

Aciu :)

Cia sio ryto slapias:

20180802_072228-feaeh.jpg

20180802_072315-fbvnl.jpg

20180802_072435-fba1t.jpg

20180802_073459-9f5c6.jpg

O cia jau pradziuves:

20180802_081320-bpn92.jpg20180802_081335-ja9mk.jpg20180802_081429-wqhvt.jpg

Atsakyti

Sveikutės mamylės ir busimos :)

Pradėsiu ošsipasakoti :D

Sveika,

ar kimba dar per anksti sakyti... del GK pakomentuoti nieko negaliu, nes nezinau :)

Atsakyti

Jau rugpjutis, mums nauju namuciu reikia :4u: kas cia profas ant kurimo? Pirstai rodyti ar prisipazins  :D 

Atsiprasau, kad be lietuvisku raidziu, vyras kompa vakar tvarke iki galo nesutvarke :4u:

Atsakyti

Sveikos :)

Mmm dar nėra, bet NT baltut baltutėlis, jokių vaiduoklių, šešėlių ar taip kokių abejonių. Truputį svyruoja ciklas, tai ryt gali būti mmm.

Kol nera mmm, yra viltis :4u:

Atsakyti