Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip (ne)pamiršti ex ir kodėl to reikia

Na matyt tu santykiu labai visokiu buna, gal jei mane butu tarkim muse ar kazkaip terorizave, gal kitaip galvociau. Bet dabar tai blogi dalykai kazkiek nublanko, ner kad purtytu mane prisiminus praeiti. Bet aisku ir geri prisiminimai tikrai nera priezastis noreti atnaujinti santykius. Su praeitim atsisveikinta jau. O dabartiniam zmogui tai tikrai nepuolu pasakoti apie ex. Visad atsakau jeigi kazko klausia, esu nuosirdi, bet atsakymai lakoniski.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 07 09, 12:28)
Na matyt tu santykiu labai visokiu buna, gal jei mane butu tarkim muse ar kazkaip terorizave, gal kitaip galvociau. Bet dabar tai blogi dalykai kazkiek nublanko, ner kad purtytu mane prisiminus praeiti. Bet aisku ir geri prisiminimai tikrai nera priezastis noreti atnaujinti santykius. Su praeitim atsisveikinta jau. O dabartiniam zmogui tai tikrai nepuolu pasakoti apie ex. Visad atsakau jeigi kazko klausia, esu nuosirdi, bet atsakymai lakoniski.

Nu va pas tamsta tobulybe ir nemazai MB ir EX biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 09 liepos 2018 - 19:55
QUOTE(arbuzas77 @ 2018 07 09, 20:55)
Nu va pas tamsta tobulybe ir nemazai MB ir EX  biggrin.gif  biggrin.gif

is mano atsakymo tikrai negali pasakyti, kad turejau daug MB ir ex mirksiukas.gif
Atsakyti

Daug moteru istekejo, nes taip reikejo, nes atejo laikas, nes nori vaiku, nes sitas visai nieko pasipirso, nes....
Tai kaip tekejo, taip ir gyvena.
Maciau viena porele parke-vaiksciojo ir ginvijosi iki isprotejimo del vestuviu. Labai nepagarbiai vienas su kitu. Kiek jie pragyvens? Kaip jie gyvens?
O pas mane viskas santykiuose kokius 10 metu atsilieka biggrin.gifvelai susidomejau vyrais, velai i santykius isitraukiau, tai patirties prasme galiu lygintis su 10-15 metu jaunesne biggrin.gif

Ta porele ilgai negyvens, arba gyvens ilgai ir nelaimingai.

O atsakant i temos klausima, tai reikia pamirsti ex, bet pasimokyti is klaidu, kurias padarei santykiuose su juo.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 11, 14:00)
bet pasimokyti is klaidu, kurias padarei santykiuose su juo.


NETEISINGAI!

Ne santykiuose, o PASIRINKDAMA BLOGA ZMOGU.
Sakysim istekejot uz babniko, alkoholiko, museikos, emociskai salto. Tai ka cia jau ieskoti klaidu.
Geriau isvengti tokiu.
Deja daznai pasitaiko, kad vis surandami panasus.
Atsakyti
O jei neatrode babnikas, o paskui paaiskejo, kad sumane palakstyti?
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 07 11, 15:15)
O jei neatrode babnikas, o paskui paaiskejo, kad sumane palakstyti?


Na taip, taip. Ir uz smirdancio melynanosio niekas neteka, tiesiog LINKSMAS KOMPANIJU zmogutis, o kai be tu kompaniju negali gyventi - tai jau - "Fuj, chronius"

Babnikai tai ne tiek kuriuos moterys traukia (nes traukia visus SVEIKUS vyrus, as tai cia nepriklausau tai daliai). Babnikai tai tie kurie emociskai nesupranta, kaip jausis ju antra puse.

Atsakyti
Babnikai -geras pavadininmas , blyn viena zinau gera ,senas bet vis dar aptarnaujantis biggrin.gif biggrin.gif beje jis pas tokias pacias pasileideles eina smile.gif))) toks toki atrade bet skaicius ooooooo,vienu metu 6bobos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 11 liepos 2018 - 15:19
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 07 11, 15:24)
Babnikai tai tie kurie emociskai nesupranta, kaip jausis ju antra puse.

O gal tiesiog uz nieka neprisiima atsakomybes? Nei uz savo veiksmus, nei uz savo sprendimus, nei uz kito zmogaus savijauta tuo labiau?
Todel ir nesupranta.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2018 07 11, 16:16)
Babnikai -geras pavadininmas , blyn viena zinau gera ,senas bet vis dar aptarnaujantis  biggrin.gif  biggrin.gif beje jis pas tokias pacias pasileideles eina smile.gif))) toks toki atrade bet skaicius ooooooo,vienu metu 6bobos  biggrin.gif

Arba tos 6 per menesi, arba jos pacios susitvarko, arba jis tik tusciai giriasi. Na, dar variantas, kad viagros priryja.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 07 11, 16:42)
O gal tiesiog uz nieka neprisiima atsakomybes? Nei uz savo veiksmus, nei uz savo sprendimus, nei uz kito zmogaus savijauta tuo labiau?
Todel ir nesupranta.


Paimam pavyzdi. Jus ibrendat Afrikoje i kokia upe ir jums krokodilas nukanda koja.
Ar jis neprisiima atskakomybe, ar jam vienodai jus? Ar tai svarbu, kaip pavadinsi?
Toks krokodilo budas isalkus kazka nukasti ir suesti.

Ai dar sako, kad krokodilai kazka suede verkia... Prisiminiau exe..
Atsakyti
O Baltijos juroje nei krokodilu, nei rykliu nesitikima...
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 07 11, 16:49)
O Baltijos juroje nei krokodilu, nei rykliu nesitikima...


Na kas siais laikais vaziuoja prie Baltijos juros. Paskutini karta buvau pries 13 metu, su palapine.
Atsakyti