Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip (ne)pamiršti ex ir kodėl to reikia

NETEISINGAI!

Ne santykiuose, o PASIRINKDAMA BLOGA ZMOGU.
Sakysim istekejot uz babniko, alkoholiko, museikos, emociskai salto. Tai ka cia jau ieskoti klaidu.
Geriau isvengti tokiu.
Deja daznai pasitaiko, kad vis surandami panasus.

Nerekauk. Klaida santykiuose, gali buti ir tu santykiu pradzia apskritai, arba tam tikru zenklu ignoravimas pradzioje, kai museika dar ne museika, o tik pavyzdziui skambina patikrinti kur esi. :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 11, 16:59)
o tik pavyzdziui skambina patikrinti kur esi. smile.gif 


Aisku budulis jei skambina, inteligentas instaliuos sekimo programele.
Atsakyti
O man Afrika neeeee
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 07 11, 17:06)
Aisku budulis jei skambina, inteligentas instaliuos sekimo programele.

O paranojikas instaliuos, o po to paskambins sulyginti duomenis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 07 11, 17:10)
O man Afrika neeeee
Papildyta:

O paranojikas instaliuos, o po to paskambins sulyginti duomenis  biggrin.gif


Exe buvo labai itari, karta net vaziavo tikrinti ar tikrai vaziuoju darbo reikalais. Del visko. Bet ji manimi pasitikejo. Net buvo atvejis, kai jai per tyrimus nustate venerine liga ir pradejo aiskinti,kad taip buna, nereikia tragediju daryti. Tai ji ten isreke, kad as ne toks zmogus, prasom pakartot. Ir nieko nerado.
MB sako, kad tokiu atveju pirma mane uzmustu o paskui pradetu aiskintis.
Atsakyti
Mane irgi tikrindavo - skambindavo, atvaziuodavo i darba ir pan. Manau, kad telefone sekimo programele irgi buvo, nes telefonas jo dovanotas biggrin.gif
Itarinejo, net jei pas kaimyne arbatos nueidavau.
Niekaip nesupratau tokios paranojos, kol nepaaiskejo, kad pats tipo darbo reikalais vaziuoja, o isties pas mergas.
Atsakyti
Sveika, kin,
ar neišeina vis dar "pamiršti" ex?


pamiršti neįmanoma, kaip Idomučia sakė, nebent lobotomja.
neneikit sau, jei buvo gražu. jei neneigiat, nekovojat su psichika, ta prasme, neutraliai žiūrint į prisiminimus - mindful detachment technika - tai jie jūsų dirgint neturėtų - žiūrit kaip į filmą, ir tiek... nėra "blogų" žmonių...


p.s. nė vieno ex nepamiršau ir neketinu.....impossible. in my life. flirt.gif


ir taip, Mylimuke tiesą sako, - kiekvienas žmogus yra dovana mums/pamoka. mūsų santykiai (nusisekę ir ne tik) atspindi MŪSŲ PAČIŲ žaizdas...taip vadinamasis co-wounding efektas. tarkim, jei moteris vis ant panašaus užsišoka, tai nieko kito nereiškia, o tai, kad jos tam tikra savybė/savybės patraukia ant tam tikro žmogaus, ir ji to nėra pradirbus su savim.

co-wounding - taipogi dviejų žmonių ir jų atsineštų (iš aplinkos, vaikystės) žaizdų susidūrimas.
santykiams užsimezgus, įvyksta žaizdų "clash" - susidrūmias. ir arba sprendžiamos problemos arba jos per didelės, kad jas išspręsti „nes pora nesugeba/nenori pati dirbti arba rasti pagalbą iš šono."
exai davė man vaikus ir daug kitų gražių dalykų.
nuolat iš jų mokaus iki dabar.
nuolat.
ir į juos pažūrėjus - grįžti netraukia. biggrin.gif
ir su jais esame "draugai".
Atsakyti
Given, tema buvo sukurta Idomucia, kad neterstu temos kaip surasti vyra biggrin.gif
As apie savo ex pamenu daug dalyku, bet juos prisimenu jau be emocinio kruvio biggrin.gif tiesiog kaip praeities faktus.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 07 11, 17:23)
As apie savo ex pamenu daug dalyku, bet juos prisimenu jau be emocinio kruvio  biggrin.gif  tiesiog kaip praeities faktus.

Pas mane, kazkas kaip skaitytum kokioje knygoje, apie kazkieno kito gyvenima. Bet praeitije ne tik nera exes, nera ir manes. Prisimenu kai kurias detales, bet taip blogai, kad i filma isigyveni labiau.

Didziausia problema, kai galvoji, kad neturi praeities gyvenimo ir tai atrodo labai keistai.

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 07 11, 16:44)
O gal tiesiog uz nieka neprisiima atsakomybes? Nei uz savo veiksmus, nei uz savo sprendimus, nei uz kito zmogaus savijauta tuo labiau?
Todel ir nesupranta.
Papildyta:

Arba tos 6 per menesi, arba jos pacios susitvarko, arba jis tik tusciai giriasi. Na, dar variantas, kad viagros priryja.

per savaite ,o ten vienam marsute tai dvi i diena budavo liudininkas pasakojo ,o jas pats maciau biggrin.gif biggrin.gif

Va butent kai nera atsakomybes jausmo tai nafik , zodziu be le kaip .. as vos laikiausi tos savo meiles neisjunges
Atsakyti

Sveika, kin,
ar neišeina vis dar "pamiršti" ex?


pamiršti neįmanoma, kaip Idomučia sakė, nebent lobotomja.
neneikit sau, jei buvo gražu. jei neneigiat, nekovojat su psichika, ta prasme, neutraliai žiūrint į prisiminimus - mindful detachment technika - tai jie jūsų dirgint neturėtų - žiūrit kaip į filmą, ir tiek... nėra "blogų" žmonių...


p.s. nė vieno ex nepamiršau ir neketinu.....impossible. in my life. flirt.gif

Akivaizdziai visi skirtingai supranta zodi "pamirsti". Man tai jis reiskia, kad i juos nebeziuriu kaip i mylimus vyrus, nejauciu nei meiles, nei skausmo, nei nuoskaudu. Neutralus jausmai. Ir kai apie juos negalvoju. Jeigu prisimenu koki ex karta per metus, tai laikau, kad ji pamirsau. Ir tokiu atveju gaunasi, kad visus as juos pamirsau. O pamoku is tu santykiu - ne.

Atsakyti

Aisku budulis jei skambina, inteligentas instaliuos sekimo programele.

intelektuala isduos kiti zenklai. :) Tiesiog dauguma moteru ignoruoja. Gi nemalonu pripazint, kad jis tau nosin uzvaziuos arba daiktu laikys.

Atsakyti

O paranojikas instaliuos, o po to paskambins sulyginti duomenis biggrin.gif

taikliai :D.

Atsakyti