Įkraunama...
Įkraunama...

Netyciukas

QUOTE(Vytas Saltalankis @ 2018 07 20, 16:11)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72158638" data-time="1532091857">
<div>
<p>Ka tu cia man apie savo karvyste bandai pasakot? Tu tik vienas kareivis, lakstantis po miskus? Turejau as as du nuominkus kareiviys viena po kito. Kai reikdavo mokescius atvaziuot susiskaiciuot - kojiniu maisai su dvokianciom kojinem tikrai neislysdavo. Skalbykle nuomojamas butwe neveike. Reiskias vaiminukai issiskalbdavo tas kojines su muilu ir nedejuodavo, kad muilu kojines skalbt cia kazkaip blogai.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Pas mane irgi nereastum niekada. Tu kalbi apie profus karius, kurie kiekviena diena gali grizti namo. Bet kai esi sauktinis, privalomojoj tarnyboj, tu namo negrisi kas vakara. Jus tikrai daune. smile.gif Vienas kalba apie viena, o tu apie kita.. smile.gif Nesnekek apie tai ko neismanai. Pas mane irgi niekada nerasi kojiniu maisuose ir smirdinciu drabuziu. Bet as pasakiau tai,kad nieko ci ablogo,kad zmogus tas 5 poras kojiniu isideda i maisiuka ir pasiveza namo issiskalbti, o ne barake.. smile.gif Man kazkaip keista,kad jums nedaeina.. Jus sakot,kad tai pati didziausia nuodome kojines parsivezti namo issiskalbti... O as sakau,kad tai nera tokia nuodeme. Nesakau,kad negalima skalbti barake. Nieko cia tokio as ir kartais skalbdavau, kartais ne., bet tikrai nera tragedija jas parsivezti namo.. Bet ka cia iddiotei isaiskinsi kuri nenori skaityt ir suprasti. smile.gif dar karta kartoju KOJINES YRA NORMALU PARSIVEZTI NAMO IR ISSISKALBTI. TAI NERA TRAGEDIJA. O jus rekiat,kad tai tragedija. smile.gif As nesakau,kad butina namo parsivezti, bet sakau,kad TAI NERA TRAGEDIJA. Klimaksine boba cia vis nesupranta kas jai sakoma.;))</p>

Siaip as pagalvojau ar tu psichiskai stabilus? Del kojiniu trecia diena ilgiausi postai nervinis purtymasis blink.gif Dar rekimas didziosiomis biggrin.gif . Pavojinga tokiems kareivukams ginklus duot. Maza kas uzplauks biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 07 20, 16:09)
Tu nesvaik tik gerai. Įkelk citatą kur aš pasakiau, kad "ot gerai tau bjaurybę, kad tu susirgai vėžiu". Įkelk, parazituojanti šmeižike!

Citatos neieskosiu. Beg kai ana plepaluose parase, kad serga veziu, tu jitoj temaj padziugavai, kad "gerai ta ana nubaude uz tave". Zinai gi apie ka kalbu. Kam tie cirkai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 07 20, 16:22)
Siaip as pagalvojau ar tu psichiskai stabilus? Del kojiniu trecia diena ilgiausi postai nervinis purtymasis blink.gif Dar rekimas didziosiomis biggrin.gif . Pavojinga tokiems kareivukams ginklus duot. Maza kas uzplauks biggrin.gif .
Papildyta:

Citatos neieskosiu. Beg kai ana plepaluose parase, kad serga veziu, tu jitoj temaj padziugavai, kad "gerai ta ana nubaude uz tave". Zinai gi apie ka kalbu. Kam tie cirkai.

Tu antrus metus kiauksi dėl kažkokių nematytų ir neregėtų baubų ir nerašytų žinučių ir nieko, tai šio nario "3 dienos" yra toks mielačius, supranti? biggrin.gif

Aaa, tai štai koks "pasityčiojimas iš narės" biggrin.gif Nu ir kvaiša tu. Tu net nežinojai kokias nares ir kokius nikus aš turiu omeny. O be to, kai pamačiau kokių čia forume gyvačių kaip tu būna, tai ir įspėjau, draugiškai, kad manęs įžeidinėti neverta, nes tokios, kurios įžeidinėja po to serga. Supranti, taip tiesiog yra, tokia karma tokioms kaip tu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 07 20, 16:30)
Tu antrus metus kiauksi dėl kažkokių nematytų ir neregėtų baubų ir nerašytų žinučių ir nieko, tai šio nario "3 dienos" yra toks mielačius, supranti? biggrin.gif

Aaa, tai štai koks "pasityčiojimas iš narės" biggrin.gif Nu ir kvaiša tu. Tu net nežinojai kokias nares ir kokius nikus aš turiu omeny. O be to, kai pamačiau kokių čia forume gyvačių kaip tu būna, tai ir įspėjau, draugiškai, kad manęs įžeidinėti neverta, nes tokios, kurios įžeidinėja po to serga. Supranti, taip tiesiog yra, tokia karma tokioms kaip tu tongue.gif

Bet kadkazka kojines maisiuky iki tokiu nervu uzkabintu - tai tikrai nemaciau😂😂😂.

Zinojau. Nes edeis daug kur su ja. Nariu nebe tiek daug like, senus nicus ant pirstu suskaiciuoti galima. Ai, nors nebesivartyk.
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2018 07 20, 15:39)
O kodėl latviams ir estams tas negalioja?

kodel negalioja galioja visiem, estu stai kalba panasi su suomiu labai, o latviu su musu ir is Siauliu krasto zmones visai su latviais susisneka
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 07 20, 16:44)
Bet kadkazka  kojines maisiuky iki tokiu nervu uzkabintu - tai tikrai nemaciau😂😂😂.

Zinojau. Nes edeis daug kur su ja. Nariu nebe tiek daug like, senus nicus ant pirstu suskaiciuoti galima. Ai, nors nebesivartyk.

Aš asmeniškai nei vienos narės pirma neužkabinau iki rimtų įžeidimų. Jei kuri užkabino - gavo atgal. Įvairiai nuomonei išsakyti ir yra forumai. Aš nekalta, jei kas nesugeba priimti įvairių nuomonių, nebūtinai "standartinių" pagal bandą. O jei kada kokia įdėta nuoroda iš spaudos buvo apie kurios nors narės šeimą ar pan., tokia pačia liga sirgo ar pan., tai jau ne mano bėda. Manęs irgi niekas prieš komentuodamas neklausia ar manęs nepalies kažkokia tema.
Abstrakčiai kalbėti apie ligonius, gėjus ar politiką tikrai nedraudžiama. Net ir apie tą žmogų, kuris spaudoje viešinosi. Jei bijo įvairių nuomonių, reikėjo neleisti fotkinti savęs ir apie save rašyti.
Mano sąžinė yra ramių ramiausia. Tegu bijo tos, kurios realiai prisidirbo, pirmos pradėję asmeniškai kabintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytas Saltalankis @ 2018 07 20, 16:11)
<p>Pas mane irgi nereastum niekada. Tu kalbi apie profus karius, kurie kiekviena diena gali grizti namo. Bet kai esi sauktinis, privalomojoj tarnyboj, tu namo negrisi kas vakara. Jus tikrai daune. smile.gif Vienas kalba apie viena, o tu apie kita.. smile.gif Nesnekek apie tai ko neismanai. Pas mane irgi niekada nerasi kojiniu maisuose ir smirdinciu drabuziu. Bet as pasakiau tai,kad nieko ci ablogo,kad zmogus tas 5 poras kojiniu isideda i maisiuka ir pasiveza namo issiskalbti, o ne barake.. smile.gif Man kazkaip keista,kad jums nedaeina.. Jus sakot,kad tai pati didziausia nuodome kojines parsivezti namo issiskalbti... O as sakau,kad tai nera tokia nuodeme. Nesakau,kad negalima skalbti barake. Nieko cia tokio as ir kartais skalbdavau, kartais ne., bet tikrai nera tragedija jas parsivezti namo.. Bet ka cia iddiotei isaiskinsi kuri nenori skaityt ir suprasti. smile.gif dar karta kartoju KOJINES YRA NORMALU PARSIVEZTI NAMO IR ISSISKALBTI. TAI NERA TRAGEDIJA. O jus rekiat,kad tai tragedija. smile.gif As nesakau,kad butina namo parsivezti, bet sakau,kad TAI NERA TRAGEDIJA. Klimaksine boba cia vis nesupranta kas jai sakoma.;))</p>

Jus negaiskit laiko ir energijos siai dalyvei. JI ne tai, kad kazkieno seima ar saknis izedineja esme tame, kad ji nuolat fantazuoja ar jai haliucinacijos, neiznau, bet tai nuolat, jei duagiau su ja pabendrausit, isgirsit kuo negirdejas, ir kuom dirbat ar nedirbat ir ka jusu seneliaia dirba i rkur gyvenat ir su kuo gyvenat lotuliukas.gif
nepriimkit jus rimtai, nu matosi pas zmogu problemos, lai issilieja....
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 07 20, 17:42)
Aš asmeniškai nei vienos narės pirma neužkabinau iki rimtų įžeidimų. Jei kuri užkabino - gavo atgal. Įvairiai nuomonei išsakyti ir yra forumai. Aš nekalta, jei kas nesugeba priimti įvairių nuomonių, nebūtinai "standartinių" pagal bandą. O jei kada kokia įdėta nuoroda iš spaudos buvo apie kurios nors narės šeimą ar pan., tokia pačia liga sirgo ar pan., tai jau ne mano bėda. Manęs irgi niekas prieš komentuodamas neklausia ar manęs nepalies kažkokia tema.
Abstrakčiai kalbėti apie ligonius, gėjus ar politiką tikrai nedraudžiama. Net ir apie tą žmogų, kuris spaudoje viešinosi. Jei bijo įvairių nuomonių, reikėjo neleisti fotkinti savęs ir apie save rašyti.
Mano sąžinė yra ramių ramiausia. Tegu bijo tos, kurios realiai prisidirbo, pirmos pradėję asmeniškai kabintis ax.gif

Abstrakciai kalbeti nedraudziama. Tu irgi zinai mano nuomone apie gejus. Bet tavo lutuke aktualiju temoj, zinodama kad kazkokos nares kazkas ten is mazumu, tiesiog negaleko nespragset. Juk supratingas, kulturingas zmogus gal tiesiog patyletu, ar ne? Juk ten jau kaltinomai liejosi iki grasinimo teismais. Taip pat su tom visom paleistuvem, vartojanciom kt. Tai tu nueik i darba, kolektyve puse tamsiaplaukiu vyru, puse ryzu
Tai pareiksk kad kas ryzas - tas gejus. Paziuresi reakcija. Ubunte viska daro samoningai, neabstrakciai. Aisku tu tai nepripazinsi. Kazkaip stabdi jau siandien apie aukstaicius ijunge, matomai suprato, kad ant tu paciu grebliu lipa.

Is kokios spaudos? Ka tu cia nusisneki? Tu susiedei su nare ir spaudoj ja su jos liga uzfiksavai?😂😂

Tavo sazine negali but rami. Nes tu jos tiesiog neturi. Tu snd Aimeja paminejai. Tau tiesiog yra nesjprantama zmogiskumas. Prisimink kai Aimeja tau rase, kad pasijuokt is kotlietu, meiluziu , kepsniu bisada galima, bet jei tu parasytum, kad susirgo tavo suniukas, vyras - neatsirastu kas saiposi is sito
Tu gi, kazkur kazkada nepasidalinus sapnu su nare, pasisaipei kad jos vaikas mire.
Kas is tikruju yra karma - tai tu tikrai nezinai. Siaip guru, mokslininkai net nezino, daug ka galima tiesiog issigalvot. Kad kazkokia liga tu nesusirgsi - tu garantuot negali. O pezet apie ta ar ana gali daug kas.
Kai kurie veiksmai yra tiesiog tabu. Cia zmonems. Bet tau tai nesuprast. Jau anksciau rasiau kodel.
Gero savaitgalio, mazut😘. Neissigandau, nedingstu, tiesiog isvykstu savaitgaliui. Pailsek ir tu.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 07 20, 17:43)
. JI ne tai, kad kazkieno seima ar saknis izedineja esme tame,

Ir cia kalba ta, kuri nares sunu k* rvinyku sm tiesiogiai isvadino😂😂😂.

Atsakyti
QUOTE(Vytas Saltalankis @ 2018 07 12, 00:27)
<p>Hmm. Gal tegul atsako labiau ismanantys. Gal mergina kazko nedasako, seksas is ketvirtadienio i penktadieni.. Antradieni jau testas rode silpnai teigiama.. Kiek zinau,tai vaisius prisitvirtina per tris dienas.. Dar kazkiek laiko turi praeiti,kad pats jautriausias testas galetu tik parodyti kazkokius pozymius. Ar kartais nebus anksciau mergaite nuklydusi i sona su kazkuo? Nes kazkaip man sunkiai risasi. smile.gif</p>

O cia " mergaiciu gynejas" . Tiksliau tos pacios mergaites😂+
Karys😂😂😂. Kieno nicu esi?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 07 20, 23:28)
Ir cia kalba ta, kuri nares sunu k* rvinyku sm tiesiogiai isvadino😂😂😂.

Nu. O forumo nares paleistuvėm, alkoholikėm, narkomanėm. Bet kai moterėlė į pušį trinktelta, tiek ir berodo vargšei, savęs adekvačiai vertinti nesugeba.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 07 20, 14:58)
Manote jos sutiks susitaikyti

Nu pažiūrim ar sutiks. Vat tada ir išaiškės kas čia tikras chamas ax.gif

Tikras vaikų darželis. biggrin.gif Tai, kad aš su niekuo nesu susipykusi, tai su kuo man susitaikyti. mastau.gif Aš jau sakiau, kad neturiu forume nei priešų, nei draugų. Turiu tik savo nuomonę apie dalyvius, kuri susidariusi iš to ką rašo. Vieni patinka, kiti ne, vieni protingi, kiti kvaili, įdomūs arba ne, keisti, yra viena glušė ir vienai ryškus dėmesio trūkumas, nes mano, kad visi turi žinoti, kad plaukia, kad prie baseino guli ar kažką pirko, bet vėlgi, nei trukdo nei ką, tiesiog juokinga. Gal kitiems pav. įdomu. Labiausiai forume patiko (neskaitant kitų) Subjektyvi. Va jos trūksta. Mūsų nuomonės daug kur sutapo, daug kur visiškai ne, bet diskutuoti su ja buvo įdomu apie viską-keliones, šeimą, vaikus, jų auklėjimą, mokyklas, politiką, verslą, dienos aktualijas, pagaliau pasišaipyti, nes buvo brandi, turėjo argumentus, mokėjo apginti savo nuomonę. Tai jei tu su kažkuo susipykai, tai atsiprašyk ir taikykis, laukiu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 07 19, 22:15)
salonai irgi turi grafiką nuo iki ir laikosi jo gana nuosekliai. Ir tik nepasakok, kad ateina tik iš anksto užsirašę žmonės. Ateina ir tiesiog iš gatvės ir turi kažkas įleisti, pasitikti, užrašyti ir t.t.
Žodžiu, išryškinai čia savo "žinias" kaip reikiant biggrin.gif


Ir vėl. Tau taip norisi būti vadove, kad jau bet ką išlankstytum. Grožio salonai grafiką turi, bet kirpėjos pačios sprendžia kaip dirba, tomis dienomis jos ir verslo liudijimą perka. pav. kas antrą dieną. Dažniausiai užsirašo iš anksto, kartais ir 2 savaites reikia laukti. Jei ateina iš gatvės ir yra tarpas, tai priima bet kuri pagal susitarimą. Jokių ten atskirų darbuotojų, kuris pasitiktų, palydėtų nėra. Tokie, kurie palydi, registruoja yra didesniuose grožio salonuose,su daugiau paslaugų, jie administratoriai (tikrai ne vadovai), bet ten jau ir dirba visi pagal sutartį, viskas kitaip. O ne savininkas išnuomavęs vietas dar klientus sutinka. biggrin.gif Iš kitos pusės gerai, sakykim tu gal ir tokia vadovė, kas neleis būti savam grožio salone, kuri kaip rašei sutinka, registruoja, tai pasakyk kada tu visa tai darai, jei 5 metai kasdien nuo ryto iki vakaro sėdi SM, daugybėje temų? smile.gif Mano klausimas visiškai paprastas,be jokių patyčių, bet tau sukels pykčio bangą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 21 liepos 2018 - 18:27

 Net ir apie tą žmogų, kuris spaudoje viešinosi. Jei bijo įvairių nuomonių, reikėjo neleisti fotkinti savęs ir apie save rašyti.

Jei tas zinomas zmogus yra viesoje vietoje, jis niekaip negali uzdrausti jo fotografuoti ir juo labiau apie ji rasyti. Ir as ta visa virtuve zinau is vidaus - LT labai mazai tu zinomu zmoniu, zurnalistams gyventi reikia, rasyti jie neturi apie ka. Nereikia “zvaigzdems” saves viesinti specialiai, nes nori jie to, ar nenori, zurnalistai vistiek ta padarys. 

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 07 20, 23:28)
Is kokios spaudos? Ka tu cia nusisneki? Tu susiedei su nare ir spaudoj ja su jos liga  uzfiksavai?😂😂

Tavo sazine negali but rami. Nes tu jos tiesiog neturi. Tu snd Aimeja paminejai. Tau tiesiog yra nesjprantama zmogiskumas. Prisimink kai Aimeja tau rase, kad pasijuokt is kotlietu, meiluziu , kepsniu bisada galima, bet jei tu parasytum, kad susirgo tavo suniukas, vyras - neatsirastu kas saiposi is sito
Tu gi, kazkur kazkada nepasidalinus sapnu su nare, pasisaipei kad jos vaikas mire.
Kas is tikruju yra karma - tai tu tikrai nezinai. Siaip guru, mokslininkai net nezino, daug ka galima tiesiog issigalvot. Kad kazkokia liga tu nesusirgsi - tu garantuot negali. O pezet apie ta ar ana gali daug kas.
Kai kurie veiksmai yra tiesiog tabu. Cia zmonems. Bet tau tai nesuprast. Jau anksciau rasiau kodel. 
Gero savaitgalio, mazut😘. Neissigandau, nedingstu, tiesiog isvykstu savaitgaliui. Pailsek ir tu.
Papildyta:

Ir cia kalba ta, kuri nares sunu k* rvinyku sm tiesiogiai isvadino😂😂😂.

Buvo buvo ir spaudos atvejis, kai buvo labai ginamas vienas pasiviešinęs asmuo.

Jei tu dar turi sveiką atmintį ir protą, tai dar kartą bandau tau rašyti tą patį: iš kur tu ar tavo ginama bjauri narė Aimeja žino kas mano šeimoje? Ar aš privalau duoti ataskaitą tau arba jai? Ar gal dar visam forumui? Kokią teisę kažkokia parazitė turi kabintis prie kito nario šeimos, kuri čia nedalyvauja?
Va kai tu, ir ta tavo "angelėlė" tai suvoksite mažytėmis smegenytėmis, tai bus kita kalba. Kol nesuvoksite, tol gausite atgal ir po to neverkite, kai nutiks kažkas ir blogiau ax.gif

Ta narė pati iš savęs šaiposi po šiai dienai. Būtent ji ir kišasi į kitų narių gyvenimą, rašinėja neadekvačias asmenines žinutes, nors aiškiai jai nariai parašo, kad jos komentarų nelaukia, o ji vistiek. Be to, ji aiškino, kad jos vaikas nemirė nuo prievartos, nors pati visur tą prievartą ir gąsdinimus kiša ir Kedžius palaiko. Tuomet nėra jai pateisinimo kliedėti apie prievartas kas kartą, jei pati nuo to nenukentėjo
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2018 07 21, 19:16)
Tikras vaikų darželis.  biggrin.gif Tai, kad aš su niekuo nesu susipykusi, tai su kuo man susitaikyti.  mastau.gif Aš jau  sakiau, kad neturiu forume nei priešų, nei draugų.

aha, nu tiesiog duokime tau titulą, forumo "angelas" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2018 07 21, 19:16)
Ir vėl. Tau taip norisi būti vadove, kad jau bet ką išlankstytum. Grožio salonai grafiką turi, bet kirpėjos pačios sprendžia kaip dirba, tomis dienomis jos ir verslo liudijimą perka. pav. kas antrą dieną. Dažniausiai užsirašo iš anksto, kartais ir 2 savaites reikia laukti. Jei ateina iš gatvės ir yra tarpas, tai priima bet kuri pagal susitarimą. Jokių ten atskirų darbuotojų, kuris pasitiktų, palydėtų nėra. Tokie, kurie palydi, registruoja yra didesniuose grožio salonuose,su daugiau paslaugų,  jie administratoriai (tikrai ne vadovai), bet ten jau ir dirba visi pagal sutartį, viskas kitaip. O ne savininkas išnuomavęs  vietas dar klientus sutinka.  biggrin.gif Iš kitos pusės gerai, sakykim tu gal ir tokia vadovė, kas neleis būti savam grožio salone,  kuri kaip rašei sutinka, registruoja, tai pasakyk kada tu visa tai darai, jei 5 metai kasdien nuo ryto iki vakaro sėdi SM, daugybėje temų? smile.gif Mano klausimas visiškai paprastas,be jokių patyčių,  bet tau sukels pykčio bangą.  4u.gif

Tai aš kaip pavyzdį tik parašiau (ir tai pabrėžiau). Nereiškia, kad man kirpykla priklauso, protingoji tu mūsų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 22, 09:19)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72158724" data-time="1532097721"><div><p> Net ir apie tą žmogų, kuris spaudoje viešinosi. Jei bijo įvairių nuomonių, reikėjo neleisti fotkinti savęs ir apie save rašyti.
</p></div></blockquote><p>Jei tas zinomas zmogus yra viesoje vietoje, jis niekaip negali uzdrausti jo fotografuoti ir juo labiau apie ji rasyti. Ir as ta visa virtuve zinau is vidaus - LT labai mazai tu zinomu zmoniu, zurnalistams gyventi reikia, rasyti jie neturi apie ka. Nereikia “zvaigzdems” saves viesinti specialiai, nes nori jie to, ar nenori, zurnalistai vistiek ta padarys. </p>

ten buvo specialus piaras, neprivalėjo nei piarintis, nei nuomonių įvairių klausyti, jei per skaudu
Atsakyti