Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Mergaites, ar gali negimdinis nestumas sunykti? Ar imanoma isvengti laparoskopijos?

Siandien pasidariau 2 nestumo testus. Abu buvo teigiami. Nulekiau i Medicinos diagnostikos centra, echoskopiskai gimdoje nestumas negalimas. Gimdos gleivine tik 4 mm, yra dominantinis folikulas, panasu i artejancia ovuliacija. Padare HCG tyrima. Rezultats 414. 2-3 sav. nestumas (pagal menesines turetu buti 5-6 sav.). Situacija graudi ir neaiski. Arba mano nestumas negimdinis, arba ivyko persileidimas (bet gimdoj svaru, jokiu uzuomazgu) arba vienintele viltis, kad nestumas negimdinis, bet toliau nesivysto. Siaubas, nerandu sau vietos. Belieka laukti, ar HCG nedides.

Jei kas nors siandien is turejusiu negimdini yra forume - atsiliepkit. Man svarbi bet kokia info apie negimdini nestuma sad.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 28, 12:19)
Mergaites, ar gali negimdinis nestumas sunykti? Ar imanoma isvengti laparoskopijos?

Siandien pasidariau 2 nestumo testus. Abu buvo teigiami. Nulekiau i Medicinos diagnostikos centra, echoskopiskai gimdoje nestumas negalimas. Gimdos gleivine tik 4 mm, yra dominantinis folikulas, panasu i artejancia ovuliacija. Padare HCG tyrima. Rezultats 414. 2-3 sav. nestumas (pagal menesines turetu buti 5-6 sav.). Situacija graudi ir neaiski. Arba mano nestumas negimdinis, arba ivyko persileidimas (bet gimdoj svaru, jokiu uzuomazgu) arba vienintele viltis, kad nestumas negimdinis, bet toliau nesivysto. Siaubas, nerandu sau vietos. Belieka laukti, ar HCG nedides.

Jei kas nors siandien is turejusiu negimdini yra forume - atsiliepkit. Man svarbi bet kokia info apie negimdini nestuma sad.gif.


Slyvute,

kažkas čia ne taip. Kaip gali būti kad ir nesivystančio negimdinio nėštumo metu kiaušidėse bręsti folikulai ir dar būti panašu į artėjančią ovuliaciją? Gal ten geltonkūnis? Kai rodo patirtis ne visada geltonkūnis atskiriamas nuo dominuojančio folikulo. Ir kokia dar ovuliacija su gimdos gleivine 4 mm. Ne, nu rimtai man kažkaip nesitiki.

Ką gydytojai konkrečiai sakė?

Puolu ieškot tau info apie negimdinį nėštumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 28 rugpjūčio 2004 - 11:32
Kolibriuke, ne taip truputeli issireiskiau. Iki ovuliacijos dar truputeli toloka. Dominantinis folikulas tik 13 mm - jam dar nemazai paaugti reikia. Bet panasu i tai, kad sis ciklas turetu buti ovuliaciniu. Kai treciadieni buvau pas gyd. Meskauskiene dominantinis folikulas sieke vos 11 mm. Nu neaiski situacija, bet taip yra. Nei gyd.Rogalskis nei Meskauskiene neminejo geltonkunio, o ir as pati nieko nepaklausiau is susijaudinimo.
Bet HCG tyrimas 414, kai norma nesant nestumui 0-5. Nestumas yra, bet tikrai ne gimdoje. Gydytojas tik spelioja. Gal nestumas negimdinis ir nesivystantis, nes neatitinka savaites ziurint pagal menesines, o gal buvo velyva ovuliacija. Na niekas neaisku, bet aisku tik tiek, kad gimda svari, o nestumas yra. Belieka tik su viltimi laukti, kad tas HCG nebedides. Baisu man sad.gif.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 28, 12:19)
Mergaites, ar gali negimdinis nestumas sunykti? Ar imanoma isvengti laparoskopijos?

Siandien pasidariau 2 nestumo testus. Abu buvo teigiami. Nulekiau i Medicinos diagnostikos centra, echoskopiskai gimdoje nestumas negalimas. Gimdos gleivine tik 4 mm, yra dominantinis folikulas, panasu i artejancia ovuliacija. Padare HCG tyrima. Rezultats 414. 2-3 sav. nestumas (pagal menesines turetu buti 5-6 sav.). Situacija graudi ir neaiski. Arba mano nestumas negimdinis, arba ivyko persileidimas (bet gimdoj svaru, jokiu uzuomazgu) arba vienintele viltis, kad nestumas negimdinis, bet toliau nesivysto. Siaubas, nerandu sau vietos. Belieka laukti, ar HCG nedides.

Jei kas nors siandien is turejusiu negimdini yra forume - atsiliepkit. Man svarbi bet kokia info apie negimdini nestuma sad.gif.

Slyvut,laikykis mazule, ir man atrodo ,kad kazkas cia ne taip...O kaip jauties, ar skauda ?
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 08 28, 11:40)
Slyvut,laikykis mazule, ir man atrodo ,kad kazkas cia ne taip...O kaip jauties, ar skauda ?

Neskauda, bet kraujuoju tokiu uzsisenejusiu krauju. Tikiuosi, kad tai tiesiog persileidimas, kad gimda dar iki galo neissivale.
Atsakyti


Jei tik koks minimaliausias skausmelis, silpnumas, pykinimas atsiras, staigiai į ligoninę.

Geltonkūnis nėštumo eigoje irgi didėja, taip kad..........nu bet jau kad ir nštumoeigoje ovuliaciniai ciklai vyktų- čia jau atleiskite mistika jokios kritikos neatlaikanti.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 28 rugpjūčio 2004 - 11:44
Tikrai, situacija labai neaiski.
Nors Rogalskis minejo, kad pasitaiko, kad negimdinis nestumas buna kartu su normaliu ovuliaciniu ciklu. Neitiketinai viskas skamba, bet siai dienai rezultatai HCH visgi rodo nestuma. Klausiau, ar gali HCG del kitu priezasciu padideti, sake - ne. Bet visgi manau, kad gali. Daiva minejo kazkokias blogybes su veziu susijusias. Nezinau ka ir galvoti. Chaosas mano galvoje.
Atsakyti
Slyvute, nesijaudink ir nusiramink... heart.gif
Kaip Kolibriukė sakė, čia kažkas ne taip g.gif Bet ji tuoj pasiskaitys protingų knygelių ir Tau patars. smartass.gif
O aš tik galiu Tave paguosti.... Jei jau tikrai būtų negimdinis, nesigąsdink.Ir nebijok laparaskopijos, kuo greičiau ją atliks tuo geriau .Viskas bus OK

P.S.Aš turėjau negimdinį, bet tai buvo labai senai ir jis man trūko.....Niekam nelinkėčiau to paties sad.gif sad.gif
Atsakyti
Vilma, o kokie buvo pojuciai tau to nestumo metu. Ar tau buvo laiku menesines, ar veliau pradejai kraujuoti ir siaip jei gali parasyk, kokia fiziologine tavo busena buvo, kaip tau diagnozavo negimdini?
Atsakyti
Tik maziau galvok apie visokius vezius mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 28, 12:50)
Tikrai, situacija labai neaiski.
Nors Rogalskis minejo, kad pasitaiko, kad negimdinis nestumas buna kartu su normaliu ovuliaciniu ciklu. Neitiketinai viskas skamba, bet siai dienai rezultatai HCH visgi rodo nestuma. Klausiau, ar gali HCG del kitu priezasciu padideti, sake - ne. Bet visgi manau, kad gali. Daiva minejo kazkokias blogybes su veziu susijusias. Nezinau ka ir galvoti. Chaosas mano galvoje.


Kolibriukė tuoj Rogalskį ant sausos šakos pakabins mad.gif

Nu ok - aš ne ginekologė, gal ko nežinau.

Bet........nu jūs dabar įsiskaitykit ką parašysiu. Dominantinio folikulo augimą sąlygoja FSH, jo brendimą ir ovuliaciją - LH. Nėštumą palaiko progesteronas, kurį gamina geltonkūnis. Jri yra nėštumas BET KUR geltonkūnis išlieka ir kurį laiką didėja. 12 sav, geltonkūnio funkcijas perima placenta. Būtent progesteronas neleidžia naujam ciklui užsisukti, nes jo koncentracijos kritimas būtent ir yra vienas iš mechanizmų paleidžiantis naują FSH didėjimą.

Ar jau man pačiai sausos šakos ieškotis?

Aš žinau, kad medicinoj nebūna 100 proc. bet čia visur jau didele kazuistika dvelkia.

Slyvute, jei tikrai yra negimdinis - būtina operuotis ir kuo skubiau, tuo geriau - tada kiausintaki pavyks išsaugoti.

HCG padidėti gali, tegu nekabina makaronų. Aš jau rimtai tuoj įpyksiu.

Slyvute, jei kas neramina, klausk, tikrai padėsiu.

Beje, kokius vaistelius naudojai pastaruoju metu - pastarąjį ciklą iki mėnesinių ir dabar iki tepliojimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 28 rugpjūčio 2004 - 12:01
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 28, 11:52)
Vilma, o kokie buvo pojuciai tau to nestumo metu. Ar tau buvo laiku menesines, ar veliau pradejai kraujuoti ir siaip jei gali parasyk, kokia fiziologine tavo busena buvo, kaip tau diagnozavo negimdini?

Net nežinau kaip čia tau pasakius.... g.gif
Tepliodavau beveik ištisai (taip negražiai, l.rudai ir l.negausiai), po lytinių santykių pasirodydavo daugiau kraujavimo, bet l.trumpam, o kas 28-30 dienų l.gausios mėnesinės....
Tiesa praktiškai ištisai l.mausdavo pilvą.
O diagnozavo man jau post factum.....išvežė su greitąja be sąmonės ir vos iš viso to išsikapanojau ,pragulėjau atrodo šešias dienas komoje. Todėl ir sakau, geriau laparaskopija.
Atsakyti