Įkraunama...
Įkraunama...

Kasko draudimas

QUOTE(dovmoo @ 2015 05 19, 11:17)
Hm kokia bendrove patikimesne gal kas susidurete ir galite pakomentuoti Lietuvos draudimas ar Ergo?  4u.gif


Tai toks labai filosofinis klausimas g.gif Atsakymas priklauso nuo to, kokio atsakymo tau užtenka. Ar užtenka pletkų lygio istorijų, kurių gausu internete, kaip kad "mano senelei nieko neatlygino, nors visą gyvenimą draudėsi", arba "visos bendrovės vienodos, nori tik apdrausti, o kai reikia mokėti, nieko neišmoka" ax.gif Arba galima žinoma pasirinkti objektyvesnių faktų, kaip kad Lietuvos banko pateikta informacija, pavyzdžiui, LB nagrinėtų ginčų praktikos apžvalga Arba vienas mėgstamiausių Finansų rinkos dalyviai, neįvykdę Lietuvos banko sprendimo dėl ginčo
Atsakyti
Man kilo toks klausimas su tuo servisų pasirinkimu: kokią įtaką turi draudimo kainai jeigu norėsi automobilį varyti taisyti į savo pasirinktą servisą, o ne į draudimo kompanijos?
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2015 05 25, 14:42)
Man kilo toks klausimas su tuo servisų pasirinkimu: kokią įtaką turi  draudimo kainai jeigu norėsi automobilį varyti taisyti į savo pasirinktą servisą, o ne į draudimo kompanijos?


Sveiki Jarmalai,

Jokios įtakos tas dalykas neturi.

Kas turi įtaka Jūsų pasirinkimui:

Jeigu tai KASKO:

Remonto kaina
Įvykių skaičius
Jeigu tai LD ir Jūsų KASKO yra su sąlygą draudiko servisas (o Jūsų servisas nėra sutartinis), tai neprimokės 20 % nuo sumos

Arba jeigu tai Gjensidige ir KASKO sutartyje yra punktas sąlyga D, tuo atveju draudimas neskaičiuos sąmatos ir mokės tiesiogiai Jums pagal jų paskaičiavimą.

Jeigu Civilinis:

Jūsų teisė rinktis kur norite važiuoti remontuotis. Vienintelis atvejis tai yra naujos dalys, jeigu Jūsų automobilis senesnis (Žr. google dalių nusidėvėjimas) Jums teks mokėti dalių nusidėvėjimą už keistas naujas dalis (jeigu tokios yra)

Taip pat būkite atidūs ar tikrai žinote kur važiuojate. Yra tokių atveju kai servisai nesugeba normaliai komunikuoti su draudimais, negauna išmokų ir reikalauja iš automobilio savininko.

P.S. jeigu turėsite daugiau klausimų galite parašyti į AŽ mielai atsakysiu.
P.S.S. čia tam, kad nieko nesiūlyti viešai ir nereklamuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kestukaz: 25 gegužės 2015 - 13:51
Kestukaz, dėkui už informaciją. O kasko tai tik kol kas domiuosi, nes dar neaišku kokia iš tiesų mašina bus.
Atsakyti
Visada draudziuosiu SEESAM internetu, kaina pati geriausia kiek lyginau, taciau jokio draudiminio ivykio nesu turejusi, tai nezinau kaip sprendzia problemas.
Atsakyti
Klausykit, gal kas gali patarti ką daryti? Nukišau kažkur savo Kasko sutarties egzempliorių... Kreiptis į savo draudėją? Ar paprašytų kokio mokesčio už pakartotinio egzemplioriaus atspausdinimą?
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2015 07 22, 17:55)
Klausykit, gal kas gali patarti ką daryti? Nukišau kažkur savo Kasko sutarties egzempliorių... Kreiptis į savo draudėją? Ar paprašytų kokio mokesčio už pakartotinio egzemplioriaus atspausdinimą?

Kreiptis i draudika ir atspausdins kita. Man kai buvo pavoge dokumentus gavau kita egzemplioriu (civilines, bet nemanau kad tai turi reiksmes) be jokio mokescio. Bet va Tuvlitoje uz kopijos isdavima nuplese 20lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 07 22, 18:41)
Kreiptis i draudika ir atspausdins kita. Man kai buvo pavoge dokumentus gavau kita egzemplioriu (civilines, bet nemanau kad tai turi reiksmes) be jokio mokescio. Bet va Tuvlitoje uz kopijos isdavima nuplese 20lt doh.gif

4u.gif Dėkui už atsakymą. Pavogti gal niekas ir nepavogė, bet kur padėjau, tai nors per galvą duok, nepamenu. doh.gif Bet draudėjos vizitinė kortelę turiu.
Atsakyti
Aš tai jau kokius 4 metus automobilį draudžiuosi LD ir nei karto neteko nusivilti. Juolab kai mano vyras yra automobilių pardavėjas, tai jam reikia išsiimti laikiną draudimą, tai mėnesiui be problemų mašinos draudimas būna smile30x30.png labai patenkinti esam ir pačiais draudikai bei tai, kad padarė pagaliau draudimo pirkimą internetu. Tai nereikia niekur iš namų eiti, jeigu pasibaigia. Tik užsipildai internetu viską ir atsispausdini smile30x30.png Labai liux smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Guarana94 @ 2016 08 11, 08:45)
Aš tai jau kokius 4 metus automobilį draudžiuosi LD ir nei karto neteko nusivilti. Juolab kai mano vyras yra automobilių pardavėjas, tai jam reikia išsiimti laikiną draudimą, tai mėnesiui be problemų mašinos draudimas būna smile30x30.png labai patenkinti esam ir pačiais draudikai bei tai, kad padarė pagaliau draudimo pirkimą internetu. Tai nereikia niekur iš namų eiti, jeigu pasibaigia. Tik užsipildai internetu viską ir atsispausdini smile30x30.png Labai liux smile30x30.png


O ka reiskia nei karto neteko nusivilti? Ar mes kalbame, kad neteko nusivilti sumokant pinigus ir gaunant polisa ar kalbame apie problemas kai atsitinka ivykis, registravimai, isaiskinimai, ismoku mokejimas. Pries draudziant visu salygu paaiskinimas. Ir per 4 metus kiek tokiu ivykiu turejote?

1, 5 ar 10??
Atsakyti
QUOTE(Kestukaz @ 2016 08 11, 08:56)
O ka reiskia nei karto neteko nusivilti? Ar mes kalbame, kad neteko nusivilti sumokant pinigus ir gaunant polisa ar kalbame apie problemas kai atsitinka ivykis, registravimai, isaiskinimai, ismoku mokejimas. Pries draudziant visu salygu paaiskinimas. Ir per 4 metus kiek tokiu ivykiu turejote?

1, 5 ar 10??


Tai juk tik reklama, akivaizdu biggrin30x30.png Brokeris klientų ieškosi biggrin30x30.png
Atsakyti
Neaiski man situacija su remontu pagal KASKO, draudimo rekomenduojamam servise.
Pirmas ivykis,nedidelis. Draudimo atstovas primine, kad del pirmojo frasize nebus taikoma- viska apmokes. Ivykio metu kartu buvo pazeistas ratlankis, nezymiai. Apziuros metu pastebeti ir ankstesni nezymus ratlankio nubrozdinimai kitoje jo pusej. Tas buvo pazymeta aprase ir pakomentuota'galima isskaita'.
Servise apziurint ratlanki komentavo esant su juo ''daugiausia darbo' nes be visu spakliavimu-dazymu reikalinga dar ir pasalinti korozija...
Klausimas: kiek detaliai servisas pateikia saskaita draudimui apmoketi?- ar bus taip kad ta visa korozija bus pateikta savininkui apsimoketi, nepaisant jog kalbeta apie fransizes negaliojima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silagele: 03 rugsėjo 2016 - 06:25