Įkraunama...
Įkraunama...

Kasko draudimas

Gal kas gali pasakyti ar reikia kreiptis į policiją (išsikviesti) pačiam apgadinus automobilį, kad kreiptis dėl kasko žalos atlyginimo? Niekas nenukentėjo, bet jeigu palikti taip kaip yra irgi gali užkliūti kokioje automobilio apžiūroje...
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2017 06 18, 22:10)
Gal kas gali pasakyti ar reikia kreiptis į policiją (išsikviesti) pačiam apgadinus automobilį, kad kreiptis dėl kasko žalos atlyginimo? Niekas nenukentėjo, bet jeigu palikti taip kaip yra irgi gali užkliūti kokioje automobilio apžiūroje...


Jeigu nera pildyta eismo ivykio deklaracija policija reiketu kviesti tuo atveju:

Priklausomai nuo draudimo bendroves:

1. Jeigu zala virsija 1200 Eur (kitose draudimo kompanijose 1400 arba 1500 Eur)
2. Jeigu apgadinta 3 asmenu
3. Jeigu apgadintas kitas turtas
4. Jeigu abejojate del zalos dydzio
Atsakyti
QUOTE(Kestukaz @ 2017 06 19, 07:38)
Jeigu nera pildyta eismo ivykio deklaracija policija reiketu kviesti tuo atveju:

Priklausomai nuo draudimo bendroves:

1. Jeigu zala virsija 1200 Eur (kitose draudimo kompanijose 1400 arba 1500 Eur)
2. Jeigu apgadinta 3 asmenu
3. Jeigu apgadintas kitas turtas
4. Jeigu abejojate del zalos dydzio

Na, nei vienas variantas netinka, tada tereikia prisimesti kiek kainuotų darbai ir jeigu kiek daugiau nei frančyzė, tada galima kreiptis į draudimą smile.gif
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(vitalijakl @ 2017 02 15, 19:21)
As manau kad visos draudimo bendroves panasaus lygio, kol viskas gerai tu jiems draugas, kai beda - visi issidirbineja... tarkim kaip su signalizacijos pazyma kasko draudimui, jei neturi pazymos ir tau pavagia masina, draudimas neatlygina nuostoliu. o del pazymos israsymo is 10 gal tik 2 brokeres pasako...


nevisiskai sutikciau su Jusu nuomone. As keleta metu draudziausi BTA, tai ten pamaciau dalyku, kuriu savo priesui nelinkeciau... Isivaizduokite, ivaro man i sona kazkoks BMW, islipa vyras su jauna mergina, mane apsauke, jau vos ne kumscius gniauze ir nuvare. Labai viskas greit ivyko, as net numeriu neuzsirasiau. Poto kreipiausi i draudima ir net neatlygino mano kasko draudimas, reikejo kaltinino kurio as jau aisku neberadau!!! blink.gif

Tad kazkaip dabar atsargiau renkuosi bendrove.. Realiai draudziuosi ta, kuri pasiulo gera kainos/kokybes santyki. Ta prasme butinai skaitau salygas, kad nebutu tokiu bajeriu. Siuo metu esu apsidraudes IF draudime. Kasko draudimas ten nebuvo pats pigiausias (nors tikrai ne pats brangiausias!), bet kazkaip jauciuosi kad gerai pasirinkau. mirksiukas.gif

Gal kas turi dar kokiu pastebejimu su kitom imonem? Man arteja poliso pabaiga!

Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2017 06 18, 22:10)
Gal kas gali pasakyti ar reikia kreiptis į policiją (išsikviesti) pačiam apgadinus automobilį, kad kreiptis dėl kasko žalos atlyginimo? Niekas nenukentėjo, bet jeigu palikti taip kaip yra irgi gali užkliūti kokioje automobilio apžiūroje...

manau jeigu nenukentejo zmones, tokiu atveju policija nekvieciama ;)
Atsakyti