Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

Dar ne, parašysiu kai tik gausiu, iki 16:00 žadėjo  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2018 08 06, 13:02)
<p>Dar ne, parašysiu kai tik gausiu, iki 16:00 žadėjo  4u.gif​ </p>

Jau ne daug liko laukti wub.gif
Atsakyti

Laukiam laukiam dar vienos  :nestuke  kaip smagu  :wub:  :clap_1:  :clap_1:  :clap_1:​ 

Atsakyti
Vis ateinu patikrinti ar gryzo jau kraujukas wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Vis ateinu patikrinti ar gryzo jau kraujukas wub.gifbigsmile.gif

Patikėk sėdžiu ir spaudau vis F5 mygtuką atnaujinti tyrimų puslapyje  :lol: niekur neisiu nuo kompo, kol rezultatų nepamatysiu  :D​ 

 

Ačiū už palaikymą!  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 06 rugpjūčio 2018 - 14:03
QUOTE(Ritutia @ 2018 08 06, 12:02)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72171432" data-time="1533556597">
<div>
<p>Vis ateinu patikrinti ar gryzo jau kraujukas vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Patikėk sėdžiu ir spaudau vis F5 mygtuką atnaujinti tyrimų puslapyje  lotuliukas.gif niekur neisiu nuo kompo, kol rezultatų nepamatysiu  biggrin.gif </p>
<p> </p>
<p>Ačiū už palaikymą!  wub.gif</p>




Tu net neisivaizduoji kaip palaikau bigsmile.gif wub.gif labai noriu kad pasisektu, motiejui kompanjone busi wub.gif
Bet motiejui draudziama mane cia palikti biggrin.gif tures palaukti mano nestuke.gif
Atsakyti

Tu net neisivaizduoji kaip palaikau bigsmile.gifwub.giflabai noriu kad pasisektu, motiejui kompanjone busi wub.gif
Bet motiejui draudziama mane cia palikti biggrin.giftures palaukti mano nestuke.gif

Tavo mmm dar irgi nėra, tik už kelių dienų turėtų būti, testas darytas dar nieko nerodyti galėjo :P mano vakarykštis Easy baltas baltas, šiandien abu švelnią juostelę nupiešė iškart! Taip kad dar kartu gal balandinukus turesime  :4u:​ 

Atsakyti

Apsiverkiau, teigiamas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HCG 14.7  :wub: 

Atsakyti

Apsiverkiau, teigiamas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HCG 14.7  :wub:​ 

Valio!  :nestuke  :nestuke 

Šiandien mano bendradarbė irgi pasisakė kad laukiasi, tai labai vaisingas mėnuo! Sėkmės visoms ryškėjant!

Atsakyti
Sveikinimai wub.gif
Atsakyti

Sveikinu!!! Kaip smagu! :wub:  :4u:​ 

Atsakyti

Hal tikrai niekur nedinksiu 🙈👌😘 vajei Ritutia 💋💋💋  :yahoo:  :nestuke  sveika prisijungus  :4u:  :4u:  :4u:

kaip nuostabu  :karsta:​  mažytis dar bet yra 👍👍👍

Atsakyti