Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

Ritute!!! Jai!!! Sveikinu!!! Eina sau kaip fainiai wub.gif
Kas del balandinuku.. avinai!! Pas mane vyras ir sunus avinai.. uch, emociju uraganas wub.gif

Nu ziuresim kaip bus su tom mano mmm. Kol kas jokiu pozymiu, nei tu nei anu biggrin.gif tik visiskai skausmai dingo, kaip nebuve.
Atsakyti

Kaip smagu valio  :clap:  :clap:  :clap: 

Sveikinimai  :4u:  :wub: 

Džiugu kad šį mėnesį turim kuo pasidžaugt  :wub:​ 

Nepalikit mūsų mergytės barstykit virusiukus čia mums ir toliau  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama bum: 06 rugpjūčio 2018 - 16:21

Ritute!!! Jai!!! Sveikinu!!! Eina sau kaip fainiai wub.gif
Kas del balandinuku.. avinai!! Pas mane vyras ir sunus avinai.. uch, emociju uraganas wub.gif

Nu ziuresim kaip bus su tom mano mmm. Kol kas jokiu pozymiu, nei tu nei anu biggrin.giftik visiskai skausmai dingo, kaip nebuve.

Na ant ribos ir į jautuką gali pataikyti, nes šiaip nuo balandžio 21 d. jaučiai jau :D bet ar tie, ar tie su ragais  :lol:  :lol:  :lol: 

Ačiū labai visoms už sveikinimus  :4u:  dabar taip įdomu kaip vyras reaguos  :wub:​ 

Atsakyti

Ritute!!! Jai!!! Sveikinu!!! Eina sau kaip fainiai wub.gif
Kas del balandinuku.. avinai!! Pas mane vyras ir sunus avinai.. uch, emociju uraganas wub.gif

Nu ziuresim kaip bus su tom mano mmm. Kol kas jokiu pozymiu, nei tu nei anu biggrin.giftik visiskai skausmai dingo, kaip nebuve.

Na ant ribos ir į jautuką gali pataikyti, nes šiaip nuo balandžio 21 d. jaučiai jau :D bet ar tie, ar tie su ragais  :lol:  :lol:  :lol:

 

Ačiū labai visoms už sveikinimus  :4u:  čiaudau ant visų nėštumo virusiuką ;)

 

man tai dabar taip įdomu kaip vyras reaguos  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 06 rugpjūčio 2018 - 16:45

Ritutia dideliausi sveikinimai :)!!!

Atsakyti

Labas rytas Ritutia kaip vyras reagavo  :wub: 

Hal kaip tavo mm vaidenasi jau  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 08 07, 06:56)
<p>Labas rytas Ritutia kaip vyras reagavo  wub.gif </p><p></p><p>Hal kaip tavo mm vaidenasi jau  hmm.gif </p>



Nera zarazu, bet siandien duphos paskutine table. Ir siaip zinok bile pilvelis isiputes, attodo kd kiausintakiai isbrinke butu.. nemoku paaiskinti jausmo. rolleyes.gif unsure.gif

As irgi laukiau Ritutes naujienu, sakau gal koki testas dar apsiusios, siaip biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Man tai kelinta diena pilva maudzia, tempia, lyg pries mmm kaip buna, bet iki ju dar labai toli icon_huh.gif galvojau gal ov, bet testai nieko nerodo dabar, tik pries kokia savaite buvo normaliai matoma antra linija po to tik blanko blanko ir dabar visai nieko neberodo oh.gif tai galvoju negi praleidau ov kad taip vis blanksta ta linija iki kol dabar visai nesimato ar as cia tu ot nesuprantu tik icon_hmmm.gif nes pirma menesi tik bandau juos 

Atsakyti

Darkart sveikinu, Ritutia :) cia yra toks dalykas, kad kas kuria tema, ta pastoja :D as tik truputi uzkonservavus buvau si reikala :)

Man jau pramuse mmm, velavo tris dienas, vet normalu gal del atostogu. Suejo jau lygiai metai kaip bandom..

Atsakyti
Ritutia sveikinu!!! wub.gif
Joo sioje temoje daznai budavo kas kuria tema ta pastodavo, tai net i eile rikiuodavosi kas kurs sekancia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2018 08 07, 11:14)
Ritutia sveikinu!!!  wub.gif
Joo sioje temoje daznai budavo kas kuria tema ta pastodavo, tai net i eile rikiuodavosi kas kurs sekancia biggrin.gif

Vo reiks eit mokytis kurt tema biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Tai kaip čia taip man tą eilę temai kurti užleidote?  :lol: bet ačiū labai, spėju rugsėjo temai eilė vėl susidarys  :lol: 

aš pagadinau testukų specialiai hal  :lol: 

20180807_104243-qmq59.jpg

Šiaip tai čia eksperimentas for fun ;)

O ką aš bandžiau:
Clear Choice - vos įžiūrimą žymelę (kurios per foto nesimatė) išmetė 8 dpo, aiškus vaiduoklis 9 dpo.
Easy - aiškūs vaiduokliai jau 9 dpo.

Šiandien 10 dpo:
Easy - aiškus rausvas vaiduoklis
Benu - aiškus rausvas vaiduoklis
PregnaTest - sunkiai įžiūrimas šešėlis (kai nėštumas yra!, tai gaudymui išvis nepatikimas)
Rapipreg - dažnai melagis, bet aiškiai rožinė juostelė, nors panašiai išmeta ir kai nebūna!  :oh: 

Tai realiai lieku prie faktų, kad patikimiausi testukai Easy ir Bitutės juostelė (daug kas kitur siūlo ir melagių nepasitaikė) ir man patiko Clear Choice, nes matėsi lyg kažkas dienele anksčiau (bet o tačiau, reiktų, kad kas jį pabandyti kol nesilaukia, nes gal jis visada vos įžiūrima kažką meta...

Atsakyti