Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mergina privalejo prisipazinti ?

Apibudinsiu situacija kuo trumpiau, kokia jusu nuomone?

1. Susipazinau su mergina 30+ metu, normalu kad iki to laiko turejom partneriu tad as stengiausi apie jos buvusi gyvenima neklausineti tik tiek kiek pati pasakojo. Apie manaji daug klausinejo domejosi (kaip veliau supratau del savo praeities gal norejo palyginti ar t.t).

2. As jai pasipirsau ji sutiko 

3. Suzadetuves nutruko ir tik po dar puses metu ji pasake kad anksciau buvo istekejusi. Paklausu kodel man nepasake ats buvo o tu neklausei. Po to ji lyg ir norejo pasakyt bet bijojo. Nors meile rode labai didele is savo puses.

Tai ar yra normalu kai jau zmogui persiesi juk turbut jis turetu pasisakyti kad jau tu nebusi pirmas kuris ja ves??

 

Atsakyti
manau, kad turėtų. Bent jau aš norėčiau žinoti, o ne pvz. eini miestu, sutinka dabartinis vyras buvusią, pasisveikina ir ta pvz. paklausia kaip jo mama gyvena, tėtis. Aš po to paklausiau kas ji tokia, iš kur tavo tėvus pažįsta, o jis man atsako: ji mano buvusi žmona.
Opapa blink.gif biggrin.gif
Nu ne kas, tiesa?
Atsakyti
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 10, 17:51)
<p>Apibudinsiu situacija kuo trumpiau, kokia jusu nuomone?</p>
<p>1. Susipazinau su mergina 30+ metu, normalu kad iki to laiko turejom partneriu tad as stengiausi apie jos buvusi gyvenima neklausineti tik tiek kiek pati pasakojo. Apie manaji daug klausinejo domejosi (kaip veliau supratau del savo praeities gal norejo palyginti ar t.t).</p>
<p>2. As jai pasipirsau ji sutiko </p>
<p>3. Suzadetuves nutruko ir tik po dar puses metu ji pasake kad anksciau buvo istekejusi. Paklausu kodel man nepasake ats buvo o tu neklausei. Po to ji lyg ir norejo pasakyt bet bijojo. Nors meile rode labai didele is savo puses.</p>
<p>Tai ar yra normalu kai jau zmogui persiesi juk turbut jis turetu pasisakyti kad jau tu nebusi pirmas kuris ja ves??</p>
<p> </p>

O kiek laiko bendravot is vis su ja?
Cia tokia nevienpusiska situacija, is vienos puses as pasakyciau, bet is kitos , jei is kart nepasake, paskui neklauset , gal paprasciausiai nerado progos pasakyti, kazkaip nesakysi labars rytas, o zinai as buvau istekejusi biggrin.gif Pats saket, kad suvokiat, kad bendraja prasme nesat jai pirmas mirksiukas.gif
siaip koks is esmes skirtumas ar buvo susituokusi ar siaip gyveno su kokiu vyru ar tik miegojo? pats saket, kad stengetes neklausineti apie buvusi gyvenima, gal ji suprato, kad nenorit zinoti? Jei butu buve bendri vaikai ar kazkas svarbaus gal ir butu pasakiusi, o jei tas buves vyras, kaip ir kiti partneriai jau buve, jokios reiksmes dabarciai neturintys, tai ir nemane gal reikalo sakyti?

nu nebent esat labai religingas ir ji jau buvo susituokusi baznycioje, tada taip manau svarbu butu apie tai pasneketi.
Bet tai kaip jus tai isivaziduojat, jus persates, ji: ... siaip tai sutinku, bet zinok, nebusi man pirmas doh.gif
galu gale gi pasake, tai ar jus ja mylit ir norit su ja buti ar ieskosit prie ko prisikabinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 10 rugpjūčio 2018 - 17:33
Kazkokia komedija... primena ta anekdota, kaip pirma nusidul....a o po to paklausia vardo.
Cia pirma pasipirso, o paskui suzinojo, kad buvo vedus. O galejo apsivesti ir suzinot, kad turi 4 vaikus, darr idomiau butu
Atsakyti
jei suzadetuves jau nutrukusios, tai ko ten dar knistis?
zinau moteri, kuri studentiskais metais istekejo, po poros menesiu issiskyre, jau daug metu praejo, tas buves vyras jai 117-oje vietoje, tai nei kalba apie ji, nei, tikriausiai, isvis galvoja.
as asmeniskai pasisakyciau, nes nematau, ko slepti, bet jei ji nepasisake, gal buvo priezasciu? pvz kas nors isbrokijo, nes issiskyrusi? nors nera didelio skirtumo, kokios tos skyrybos - oficialios ar ne, bet faktas, kad praeityje partneris buves ir su juo issiskirta.
Atsakyti

As pilnai sutinku kad tai kas buvo tas buvo. Bet kai zmogus deklaruoja kad labai svarbu netureti paslapciu pasitikejikas ir visa kita plius praeities ivykiao kartais palieka mum kazkokius isgyvenimus kurie galbut teukdo kurti naujus pilnavertiskus ssntykius todel jei butu pasakiusi galima bandyt suprast zmogu. O jei nesake tai tada reikia nebesakyt ir po santykiu nutraukimo. Tiesiog buvo idomi nuomone aciu :)

Atsakyti
jus kazkaip painiai senkat , is vienos puses sakot, kad nenorejot zinot praeities, is kitos kazkokie kaltinimai, ir prie ko cia kazkokios paslaptys? ar jums pasalptis buvo, kad ji vyru jau turejo? ar norejot butent konkrecius vardus suzinoti, ar ta santuoka tokia isskirtinai svarbi? jei taip, ko pats nepasaket? neklauset?
Keisti tie vyrai, sako moteru neina suprasti, o cia nenori suzinoti praeities, o paskui kaltina, kad nepaskojo apie praeiti doh.gif
Atsakyti

Atsiprasau, gal blogai issireiskiau. Norejau uzakcentuoti kad ten kokie vyrai buvo ar draugystes tai tikrai nesvarbu. Bet santuoka tai jau kazkas kito ir apie jos buvima noretusi zinoti. Juk buvo suzadetuves galvoji apie santuoka na ir ta pacia baznycia ( aisku jei zinotum tiesa tai apsieitum ir be baznycios). O tavo partnere tyli nk nesako. Butent cia yra vadinkim nuoskauda.

Atsakyti
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 11, 01:11)
Atsiprasau, gal blogai issireiskiau. Norejau uzakcentuoti kad ten kokie vyrai buvo ar draugystes tai tikrai nesvarbu. Bet santuoka tai jau kazkas kito ir apie jos buvima noretusi zinoti.


Tai gal tiks ir niekada neistekejusi prostitute turejusi 5000 klientu per savo darbo staza?

O moteris kuri buvo istkejusi 2 kartus ir turejo issiskirti del nuo jos nepriklausanciu aplinkybiu bus zymiai blogesne?

Taigi santuoka, tik iforminimai valdzioje. Gali gyventi kartu, niekur nesusiformines, gali vazineti masina, kuri bus nenupirkta, su kokiais laikinais numeriais (kas ir vyksta kartais), ar bus ant kokios bobutes (vienas savininkas) o ten 10 barygu ja bus dauze visokiais keliais?

Taigi, kazkokdel jus nustatet, kad praeitis nesvarbi. Matyt jus nustates, tai ji susidomejo, ka jus ten slepiat.
Jei zmones nori gyvenima kartu suristi, tai turi suzinot VISKA, kas jiems reikalinga. Na visokiu smuklmenu gal tikrai nebutina, o gal geriau zinot o ne speliot, nuo zmogaus priklauso.
Tas kuris nusprende nesidomet, ko gero maziau patikimas, nei tas kuris pats visko nepuola pasakot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 11 rugpjūčio 2018 - 10:48
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 11, 01:11)
<p>Atsiprasau, gal blogai issireiskiau. Norejau uzakcentuoti kad ten kokie vyrai buvo ar draugystes tai tikrai nesvarbu. Bet santuoka tai jau kazkas kito ir apie jos buvima noretusi zinoti. Juk buvo suzadetuves galvoji apie santuoka na ir ta pacia baznycia ( aisku jei zinotum tiesa tai apsieitum ir be baznycios). O tavo partnere tyli nk nesako. Butent cia yra vadinkim nuoskauda.</p>

o jus ta jai pasaket, nors karta kazka paklauset, nes moterys ne aiskereges, jusu minciu neskaito, jei nesidomit pats, jei neklausinejat, is kur ji galejo zinoti, kad jus norit zinoti?
Papildyta:
QUOTE(KlaudijusKalnietis @ 2018 08 10, 17:51)
normalu kad iki to laiko turejom partneriu tad as stengiausi apie jos buvusi gyvenima neklausineti tik tiek kiek pati pasakojo. Apie manaji daug klausinejo domejosi (kaip veliau supratau del savo praeities gal norejo palyginti ar t.t).
Tai ar yra normalu kai jau zmogui persiesi juk turbut jis turetu pasisakyti kad jau tu nebusi pirmas kuris ja ves??

o kam?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 08 11, 11:48)

Taigi, kazkokdel jus nustatet, kad praeitis nesvarbi. Matyt jus nustates, tai ji susidomejo, ka jus ten slepiat.
Jei zmones nori gyvenima kartu suristi, tai turi suzinot VISKA, kas jiems reikalinga. Na visokiu smuklmenu gal tikrai nebutina, o gal geriau zinot o ne speliot, nuo zmogaus priklauso.
Tas kuris nusprende nesidomet, ko gero maziau patikimas, nei tas kuris pats visko nepuola pasakot.

tikrai pritriu viskam si kart, kazkoks komplikuotas vyriskis, kuris nesugeba prisiimti atsakomybes, pats nusistate, akd nereikai kalbetis apie praeiti, nieko neklausinejo, nesidomejo, o dabar mergina liko kalta, kad nepasake doh.gif
tikrai taip doh.gif gal merginai pasirode, kad jis nenori nieko zinoti ir nevargino ta informacija, nes nu tirkai koks gi skirtumas buvo susituoke ar siaip gyveno kartu ar tik miegojo? doh.gif
Atsakyti

As pilnai sutinku kad tai kas buvo tas buvo. Bet kai zmogus deklaruoja kad labai svarbu netureti paslapciu pasitikejikas ir visa kita plius praeities ivykiao kartais palieka mum kazkokius isgyvenimus kurie galbut teukdo kurti naujus pilnavertiskus ssntykius todel jei butu pasakiusi galima bandyt suprast zmogu. O jei nesake tai tada reikia nebesakyt ir po santykiu nutraukimo. Tiesiog buvo idomi nuomone aciu :)

 


Man smalsu kodėl nutrūko sužadėtuvės. Nes apie tai nieko nepasakyta, o, mano galva, keičia visą situaciją. Gal galite papasakoti bent bendrais bruožais?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fajeti: 11 rugpjūčio 2018 - 12:07

Skirtumas tame kad tu galvoji apie vestuves (svente kuri daug kam buna tik karta gyvenime) o pasirodo kad ji ta svente jau turejo. Ir daug kas mane cia blogai supranta man nesvarbu kai zmogu myli jis gali buti pries tai ir desimt kartu vedes istekejes ar dar ka. Bet as tik noriu pasakyti kad mano manymu apie tokius dalykus partneriai ar busimi sutuoktiniai bent jau turetu pasisakyti. O ji is savo pasakojimu apie paraieti man leido suprasti jog tokiu dalyku nebuvo todel apie paprastus partnerius as ir neklausinejau nes tai esmes visiskai nekeicia. 

Atsakyti