Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 09 20, 20:49)
Is dalies tu teisi.  Tik visgi ji politikoje ne naujoke, nepradetu nuo visisko nulio. Usackas man idomus, nelabai kazka zinau, bet pries balsuojant, as labai pagalvosiu uz ka balsuoti.
</p>

Ingrida Šimonytė wub.gif , labai džiaugiuosi kad apsisprendė kandidatuoti. Šviesus ir aštrus protas, aiškios vertybės, aiškios nuostatos, jokių šakar makar po kaldra. Patinka, kad nepakenčia diskusijose priimant svarbius nutarimus diletantų ir tai nedviprasmiškai parodo. Neeilinis humoro jausmas, kas irgi aiški nuoroda į intelektą, apsiskaitymą, išprusimą. Labai rišliai dėstomos mintys, mąstymas šachmatininko didmeistrio lygmenyje. Jokio sužvaigždėjimo. Paprastas gyvenimo būdas, jokio polinkio į populizmą.

Ušackas yra pasiklydęs ir susipainiojęs vertybėse ir kuo toliau tuo labiau kelia nepasitikėjimą. Gerai, kad yra kitas pasirinkimas.
Nausėda buvo geriausias iš visų, ne kažką, bet bent kažkas, iki atsirado Šimonytė. O likę. Juozaitis- pavadinęs Kovo 11-ąją istorine klaida. Skvernelis angliškai sakinio nesurezgantis ir vis pamirštantis, kad ne jėgos struktūrose dirba. Paksas su siekiamybe grąžinti litą, o gal ir rublį, bet kol kas Briuselyje nesibodintis eurais atlygį imti.
Atsakyti
Aš tai Šimonytės laukiu kol iškels kandidatūrą ax.gif , kaip suprantu ji kandidatuos ax.gif . Ušacku nusivyliau, nors pradžioj tarp rimtų kandidatų mačiau ir galvojau gal rinksiu jį. Tai jei nebus Šimonytės, už Nausėdą balsuosiu ax.gif , nes daugiau normalių kandidatų nemanau kad atsiras.
Atsakyti
I. Šimonytė. Labai apsidžiaugiau, kad ji kandidatuos, jau patvirtinta. O antrame ture. Hm. Turbūt bus Nausėda, norėčiau tikėti, kad I. Šimonytė išeitų, bet manau, kad ne.


QUOTE(Maja Di @ 2018 09 24, 15:11)
Aš tai Šimonytės laukiu kol iškels kandidatūrą ax.gif , kaip suprantu ji kandidatuos ax.gif . Ušacku nusivyliau, nors pradžioj tarp rimtų kandidatų mačiau ir galvojau gal rinksiu jį. Tai jei nebus Šimonytės, už Nausėdą balsuosiu ax.gif , nes daugiau normalių kandidatų nemanau kad atsiras.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2018 09 23, 14:19)
Ingrida Šimonytė  wub.gif , labai džiaugiuosi kad apsisprendė kandidatuoti. Šviesus ir aštrus protas, aiškios vertybės, aiškios nuostatos, jokių šakar makar po kaldra. Patinka, kad nepakenčia diskusijose priimant svarbius nutarimus diletantų ir tai nedviprasmiškai parodo. Neeilinis humoro jausmas, kas irgi aiški nuoroda į intelektą, apsiskaitymą, išprusimą. Labai rišliai dėstomos mintys, mąstymas šachmatininko didmeistrio

🤗🤗🤗😙😙
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 09 22, 21:55)
atleisk, bet jei pats nesupranti tokiu elementariu dalyku, tikrai neaiskinsiu, neidomu  mirksiukas.gif

jei idomu, gali pats pasisakaityti siek tiek

Vytautas Sinica. Svarbiausias prezidento rinkimų klausimas


Aš vien autorių pamatau ir bloga pasidaro, iš tuščio į kiaurą, net nebebandau skaityti jo.
Man be Šimonytės dar Nausėda tinkamas šiam postui. Labai gražiai reprezentuotų Lietuvą, išlaikytas, man jis antras Adamkus. Bet balsuosiu už Šimonytą pirmam ture.
Ar Puteikis kandidatuos biggrin.gif ? Kažin kaip jo anglų kalbos pagrindai, gal geresni nei Skvernelio biggrin.gif .
O temos papildyti negalima balsavimu? Įdomu ar SM narių pasirinkimas bus panašus į rinkimų rezultatus ax.gif .
Atsakyti
Tai, kad objektyviai apžvelgus visus dabar pareiškusiaus asmenis, nėra už ką eiti atiduoti balso.
Siekiant išvengti kokio nors infantilaus diletanto prezidento poste, teks rinktis asmenį, kuris neturi patirties užsienio politikoje.

Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2018 09 25, 09:34)

Permetam akim dabartinį kandidatų sąrašą:
Puteikis, Maldeikienė, Mazuronis, Auštrevičius, Pavilionis, Ušackas, Nausėda, Šimonytė.
Plius dar oficialiai “taip” nepasakė Skvernelis, Matijošaitis.

Lyg ir visi.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2018 09 25, 12:18)
Puteikis, Maldeikienė, Mazuronis, Auštrevičius, Pavilionis, Ušackas, Nausėda, Šimonytė.
Plius dar oficialiai “taip” nepasakė Skvernelis, Matijošaitis.

Pavilionis nekandidatuoja. Matijošaitis, vargu, ar kandidatuos, jau pasisakė, kad sieks antros Kauno mero kadencijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 25 rugsėjo 2018 - 11:22
QUOTE(Tepaluota @ 2018 09 25, 12:22)
Pavilionis nekandidatuoja. Matijošaitis, vargu, ar kandidatuos, jau pasisakė, kad sieks antros Kauno mero kadencijos.

Ok, du atkrito. Nelabai kas ir pasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2018 09 25, 12:18)
Maldeikienė

o geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 09 25, 13:17)

Turėsi už ką balsuot? Rėksningoji prezidentė būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 09 25, 09:34)
Aš vien autorių pamatau ir bloga pasidaro, iš tuščio į kiaurą, net nebebandau skaityti jo.
Man be Šimonytės dar Nausėda tinkamas šiam postui. Labai gražiai reprezentuotų Lietuvą, išlaikytas, man jis antras Adamkus. Bet balsuosiu už Šimonytą pirmam ture.
Ar Puteikis kandidatuos biggrin.gif ? Kažin kaip jo anglų kalbos pagrindai, gal geresni nei Skvernelio biggrin.gif .
O temos papildyti negalima balsavimu? Įdomu ar SM narių pasirinkimas bus panašus į rinkimų rezultatus  ax.gif .

kodel jus manes klausiat? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 09 25, 13:17)

o as skaitau Maldeikis lotuliukas.gif galvoju,kas per Maldeikis lotuliukas.gif
nu nera vis tiek uz ka balsuoti... unsure.gif

balsuociau uz Veryga, jei kandidatuotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 09 25, 13:55)
kodel jus manes klausiat? biggrin.gif

balsuociau uz Veryga, jei kandidatuotu  biggrin.gif

Aš neklausiau, aš pasisakiau apie jūsų šmesto straipsnelio autorių. O klausimas po to buvo bendras ax.gif
Geras kandidatas, viską uždraustų, gal net kvėpuot kiek galima sunormuotų ax.gif
Atsakyti