Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

„Ar abu kandidatai pakeis savo pažiūras, vertybes? Nemanau, kad būtų ginami visuomenės, o ne siauri interesai. Todėl ir nusprendžiau dalyvauti prezidento rinkimuose“, – kalbėdamas apie Ingridą Šimonytę ir Gitaną Nausėdą, pareiškė jis ( Skvernelis).

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...utm_medium=Copy


tai kas jam trukdo dabar rūpintis visuomenės interesais? nes kol kas tai iš jų reformų išlošia pasiturintys. Skvernelis žada būti agrokoncernų stabilumo garantu.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 26, 16:10)
„Ar abu kandidatai pakeis savo pažiūras, vertybes? Nemanau, kad būtų ginami visuomenės, o ne siauri interesai. Todėl ir nusprendžiau dalyvauti prezidento rinkimuose“, – kalbėdamas apie Ingridą Šimonytę ir Gitaną Nausėdą, pareiškė jis ( Skvernelis).

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.l...utm_medium=Copy
tai kas jam trukdo dabar rūpintis visuomenės interesais? nes kol kas tai iš jų reformų išlošia pasiturintys. Skvernelis žada būti agrokoncernų stabilumo garantu.

Jis vargšelis taip ir nebesupras kad jau daugiau kaip pusę kadencijos yra pozicijoje, galios viršūnėje.

Vienu sykiu kaip auka ( konservatoriai, kubyylius jam neleidžia dirpti) ir tuo pačiu kaip gelbėtojas ( nuo konservatorių ir kubyyliaus) kandidatuoja . Tokia korta jau kartą praėjo, gal vėl suveiks.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 01 26, 18:36)
Jis vargšelis taip ir nebesupras kad jau daugiau kaip pusę kadencijos  yra pozicijoje, galios viršūnėje.

Vienu sykiu kaip auka ( konservatoriai, kubyylius jam neleidžia dirpti) ir tuo pačiu kaip gelbėtojas ( nuo konservatorių ir kubyyliaus) kandidatuoja . Tokia korta jau kartą praėjo, gal vėl suveiks.


bet kiek galima konservatoriais gąsdinti. Konservatoriai irgi nėra mano partija, bet jau pykina nuo tokio buko intensyvaus priešpastatymo. Taip išeina, kad Skvernelis vienintele savo dorybe laiko tai, kad jis nėra konservatorių proteguojamas.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 27, 11:39)
bet kiek galima konservatoriais gąsdinti. Konservatoriai irgi nėra mano partija, bet jau pykina nuo tokio buko intensyvaus priešpastatymo. Taip išeina, kad Skvernelis vienintele savo dorybe laiko tai, kad jis nėra konservatorių proteguojamas.

Kas bauisiausia, kad žmonės, kiek pasiklausau, nebalsuos nei už Šimonytę, nei už Nausėdą, nes juos remia konservatoriai blink.gif . Vien dėl šios priežastiesa. Ir visi labai gailisi, kad Ušackas nedalyvaus. Taip kad Skvernelis turi daug šansų, deja. Nustotų konservatoriai taip aktyviai agituoti, nes bijau, kad vien dėl to Šimonytė ar Nausėda neraps prezidentais.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 01 27, 11:55)
Kas bauisiausia, kad žmonės, kiek pasiklausau, nebalsuos nei už Šimonytę, nei už Nausėdą, nes juos remia konservatoriai blink.gif . Vien dėl šios priežastiesa. Ir visi labai gailisi, kad Ušackas nedalyvaus. Taip kad Skvernelis turi daug šansų, deja. Nustotų konservatoriai taip aktyviai agituoti, nes bijau, kad vien dėl to Šimonytė ar Nausėda neraps prezidentais.


aš kiek pasiklausau, tai anei Šimonytė, anei Skvernelis netinka. Tad Šimonytės balsus finale gaus Nausėda. Tai irgi sakyčiau Nausėdai pergalė ax.gif man irgi, nes blogiausia kas Lietuvai įvyktų, tai visa valdžia agrokarbauskio rankose.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 27, 13:00)
aš kiek pasiklausau, tai anei Šimonytė, anei Skvernelis netinka. Tad Šimonytės balsus finale gaus Nausėda. Tai irgi sakyčiau Nausėdai pergalė  ax.gif  man irgi, nes blogiausia kas Lietuvai įvyktų, tai visa valdžia agrokarbauskio rankose.

Pritariu, aniems Skvernelis iš veido nepatinka, akys išsprogusios, sako biggrin.gif . Kiek girdžiu, visi Ušacko gaili, kad nekandidatuoja. Nausėda geras pasirinkimas, man jis Adamkų primena. Galvoju, aš irgi, ne už Šimonytę, kaip pradžioj galvojau, o už Nausėdą balsuosiu.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 27, 10:39)
bet kiek galima konservatoriais gąsdinti. Konservatoriai irgi nėra mano partija, bet jau pykina nuo tokio buko intensyvaus priešpastatymo. Taip išeina, kad Skvernelis vienintele savo dorybe laiko tai, kad jis nėra konservatorių proteguojamas.

Jis yra nuoseklus. Su nuostata, kad bet kas bitik ne konservatoriai ir iškilo. Dabar dar vieną žinią paleido, kodėl veržiasi į šį postą. Aišku vėl paminėti konservagoriai, + kad rinkėją atstovautų šeimą turintis. O dėve dėve. Tai Paksas labai šeimyninis buvo, ir Pūkis su Gražuliu tiktų.

Man Šimonytė numero uno. Konservatoriai negali neagituoti už ją, nes ji buvo keliama ir siūloma partijos viduje, super tai, kad rinkimuose renkant kandidatą į kandidatus galėjo dalyvauti ir nepartiniai. Tai jei laimėjo ji vidiniuose rinkimuose, kaip galima apsimesti kad ji ne prie ko. Netgi jei toks apsimetimas pritrauktų konservatorių heiterių balsus. Tai būtų nesąžininga. Nausėda mano antrasis pasirinkimas, jis nėra toks kietas kaip Šimonytė, bet kyginant su kitais kandidatais, tai visai kitam lygmenyje nei. Šie abu kandidatai turi charizmą, orientuoti užsienio politikoje, moka iškomunikuoti tai, ką ir turi omenyje, turi tvirtą stuburą. Šimonytės viskas kiek stabiliau ir tvirčiau. Buvau susitikime su ja, puiki kandidatė.
Atsakyti
Na jei JAV sugebėjo Trumpą išrinkti, tai nebereikia stebėtis, kad Lietuvoje Skvernelis gali būti išrinktas Prezidentu biggrin.gif biggrin.gif Bet negaliu atsistebėti žmonių neįžvalgumu ir noru visur matyti tuos ribotus, būtent savo interesus ginančius valstiečius unsure.gif unsure.gif
Fui.
Aš už Nausėdą ar Šimonytę - už bet ką, tik ne Skvernelį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 01 27, 13:03)
Pritariu, aniems Skvernelis iš veido nepatinka, akys išsprogusios, sako biggrin.gif . Kiek girdžiu, visi Ušacko gaili, kad nekandidatuoja. Nausėda geras pasirinkimas, man jis Adamkų primena. Galvoju, aš irgi, ne už Šimonytę, kaip pradžioj galvojau, o už Nausėdą balsuosiu.


va va, pas Nausėdą, matyti, aukšta kultūra, tad tikėtina ir kultūringa politinė veikla. O dar jis ekonomikoje gaudosi ir turi pažinčių bankuose biggrin.gif bet jis man kiek populistinis, puoselėjantis savo teigiamą įvaizdį, atsargus ir kiek nenuoseklus.
Šimonytė man tuo aspektu yra patikimesnė, ji turi politinės konfrontacijos patirtį, o jos principai yra atviri, daugmaž žinomi ir man priimtini.
Skvernelis yra tik Karbauskio skvernas. Ir kol kas ta nuomonė tik stiprėja.
Papildyta:
QUOTE(Mazule @ 2019 01 27, 14:35)
Na jei JAV sugebėjo Trumpą išrinkti, tai nebereikia stebėtis, kad Lietuvoje Skvernelis gali būti išrinktas Prezidentu  biggrin.gif  biggrin.gif  Bet negaliu atsistebėti žmonių neįžvalgumu ir noru visur matyti tuos ribotus, būtent savo interesus ginančius valstiečius  unsure.gif  unsure.gif
Fui.
Aš už Nausėdą ar Šimonytę - už bet ką, tik ne Skvernelį  biggrin.gif


taigi kad pasaulinės tendencijos yra blogos. Ir įtariu, kad šie rinkimai bus nešvariausi LT istorijoje, valstiečių noras uzurpuoti visas valdžias bus žūtbūtinis, begėdiškiausiu būdu, kaip dabar.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 27, 14:31)
valstiečių noras uzurpuoti visas valdžias bus žūtbūtinis, begėdiškiausiu būdu, kaip dabar.


Valstieciai - tai tavo tevynes veidrodis, kaip Brexitas - britu veidrodis and Trumpas - amerikonu veidrodis.
Stebina bandymai kaltinti veidrodi del kreivo snukio. Bet jei labai susirupine tevynes smeizikais, tai kodel veidrodziu neitraukti i liaudies priesus
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 27, 17:11)
Valstieciai - tai tavo tevynes veidrodis, kaip Brexitas - britu veidrodis and Trumpas - amerikonu veidrodis.
Stebina bandymai kaltinti veidrodi del kreivo snukio. Bet jei labai susirupine tevynes smeizikais, tai kodel veidrodziu neitraukti i liaudies priesus


bet valstiečiai-ir Tavo snukis, kaip Tu sakai.
Papildyta:

Šimonytės elegantiškas atsakas Skverneliui, užtvojusiam apie privalumą turėti vaikų

„Na čia juk aišku, kam adpersonaem taikyta. Tik nelabai aišku, kam pakeliui dar didžiulį būrį žmonių įžeidinėti. Gražu, kad ponas žino, ką reiškia vaikų turėti. Bet neįsivaizduoju, ar jam pažinu, ką reiškia dešimtmetį slaugyti kasdien vis mažiau įgalų žmogų, trisdešimt metų sergantį nepagydoma autoimunine liga? Kai tave pagimdęs žmogus tampa šimtą kartų labiau nuo tavęs priklausomas, negu tavo vaikas, tik niekada neužaugs ir neatneš tau mokyklos baigimo diplomo su visais dešimtukais? Bet jam galbūt tai ne šeima, o kažkokia žemesnė gyvybės forma.
Gal man likimas ir pagailėjo malonės sužinoti, ką reiškia turėti savo vaikų. Bet nepagailėjo supratimo, kas yra gyvenime svarbiausia. Ir vis tiek linkiu, kad ponui mano patirties likimas pagailėtų. Nebūtina viską pasaulyje ant savo kupros pažinti, kad būtum tiesiog padorus žmogus. Skirtingomis patirtimis turtingi žmonės jomis besidalindami paprastai praturtėja dar labiau. Bet gal ne visiems duota”, – rašė I.Šimonytė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt...-1093770?copied

Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 01 27, 17:47)
bet valstiečiai-ir Tavo snukis, kaip Tu sakai.


Lietuva tai ne mano tevyne, o tik asmens dokumentu tvarkytoja. Tik tiek bendro su ta valstybe.
Atsakyti