Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Sange, to ir linkiu, kad nauju metu naktis butu nepamirstama ir vaisinga !🍾☺

Ot darysi? Bkt matuosi?

man is tikro patiko bt matuotis, labai idomu buvo stebet, kas ten vyksta pas mane

uoj ačiū labai, reikia gaudyti virusiuką  :D 

BKT tai tikrai nematuosiu, nes su mano miego režimu, tai jis būtų kaip amerikietiški kalneliai  :lol: 

OT bandysiu darytis, gal bus aiškiau kada ji įvyksta. Bet vadovaujuosi tuo principu, kad mylėtis kas dieną arba kas dvi :) Planas kiekvieną mėnesį toks :) 

Atsakyti

uoj ačiū labai, reikia gaudyti virusiuką  :D

BKT tai tikrai nematuosiu, nes su mano miego režimu, tai jis būtų kaip amerikietiški kalneliai  :lol:

OT bandysiu darytis, gal bus aiškiau kada ji įvyksta. Bet vadovaujuosi tuo principu, kad mylėtis kas dieną arba kas dvi :) Planas kiekvieną mėnesį toks :)

As anksciau galvodavau, kad man ov anksciau ir va nepataikydavom, o su testukais iskart aiskiau viskas. Pas mane si karta irgi jokiu pozymiu nebuvo, nei isskyru, nes skausmu, nu isvis nieko. Jau galvojau testai gal meluoja ir nebus tos ov isvis. Bet pagal tempa pamaciau, kad vis tik ji ivyko. Ir dar kaip ivyko :nestuke 

Atsakyti

Aš tai džiaugiuosi kad šiais metais ant Kalėdų ir Naujųju nesirgsiu mm, nes paataruosiuos kelis metus vis per naujaką mm. 

Buvau pas gydytoją ryte, tai jau planas kitiems metams yra pradėti ivf kai pasiimsiu naują siuntimą procedūrai :)

Atsakyti

Aš tai džiaugiuosi kad šiais metais ant Kalėdų ir Naujųju nesirgsiu mm, nes paataruosiuos kelis metus vis per naujaką mm. 

Buvau pas gydytoją ryte, tai jau planas kitiems metams yra pradėti ivf kai pasiimsiu naują siuntimą procedūrai :)

o man tai kaip tik ant kaledu  :D   pernai irgi buvo  :rolleyes:  visada taip. kaip tik kokia svente, balius- man mmm. Bet cia tik kokius 3 metus. Ankciau niekad nesutapdavo. o dabar tai kaip taisykle  :D  Si menesi net nesitikiu kad  :nestuke   tai ramiai laukiu mmm kaledu proga  :D​  

Atsakyti

3-5 dieną rekomenduoja pasidaryti FSH, LH, E2. Aš šitų nepasidariusi, nes mm niekaip nesulaukiu dėl PKS, bet ginė sakė man jų ir nesidaryti, nes ir taip aišku kad man PKS. Aš pati dariausi testosteroną, SBGH, TTH, FT4, FT3, ATPO. Viršijo norma testo ir labai stipriai viršijo ATPO, ryt eisiu pas endokrinologą. Dar dariausi PRG ir PRL, juos reikėtų darytis 21 cd. jei ciklas trunka 28. Aš dariausi 27 cd. nes mano ciklas truko 34 d. Taigi PRG buvo stipriai per žemas, gavau dhufastono. 

 Ar reikia darytis 3-5 ciklo dieną, taip?

ačiū labai!

Atsakyti

 Ar reikia darytis 3-5 ciklo dieną, taip?

ačiū labai!

Tuos pirmus tris taip 3-5 cd. O dėl skydliaukės, testosterono galima bet kurią ciklo dieną. Bet dažniausiai visus kartu darosi 3-5 cd. :)

Atsakyti

Skydliaukę neseniai ir taip tyriau viskas ok, o šitus tyrimus irgi nevalgius/negerus reikia daryt? :) 

Atsakyti

Skydliaukę neseniai ir taip tyriau viskas ok, o šitus tyrimus irgi nevalgius/negerus reikia daryt? :)

Geriau iš ryto nevalgius negėrus

Atsakyti

Penktadienį kaip tik bus 4 diena ir bandysiu pasidaryti :)

ačiū merginos!

Atsakyti

Penktadienį kaip tik bus 4 diena ir bandysiu pasidaryti :)

ačiū merginos!

Šiaip geriausia 2-3 cd daryt, o vėliau tik iš bėdos :)

Atsakyti

Na ko taip tylu čia?

Mano MB neiškentė, šiandien echo darėm 4sav ir 3d sakė, gimdoje, apie 2mm dydzio. Israse Gepretix progesterono tableciu ir sake krauja darytis. Nors siaip pabare,kam išvis PRG dariau, bet kadango biškį pakroto,tai ji ale negali nesureaguot.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš tai džiaugiuosi sau tyliai pakritusiu TTH iki 1,44!  :yahoo: prieš tai buvo 3,80. Tai jau po truputį dėliojamės su vyru planą kitiems metams ir ivf. 

Atsakyti