Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Finy, kaip tu?

Atsakyti

Aš tai džiaugiuosi sau tyliai pakritusiu TTH iki 1,44!  :yahoo: prieš tai buvo 3,80. Tai jau po truputį dėliojamės su vyru planą kitiems metams ir ivf. 

Sveikinu :) kur mastot Lt daryt ar ne?

Atsakyti

Sveikinu :) kur mastot Lt daryt ar ne?

Darysim lt kol kompensuoja. Tikiuosi kitų variantų nebereikės galvoti po to 

Atsakyti

Aš tai džiaugiuosi sau tyliai pakritusiu TTH iki 1,44!  :yahoo: prieš tai buvo 3,80. Tai jau po truputį dėliojamės su vyru planą kitiems metams ir ivf. 

Tikiuos jau greitai ir tu  :nestuke​ 

Atsakyti

Darysim lt kol kompensuoja. Tikiuosi kitų variantų nebereikės galvoti po to 

Net nežinojau, kad kompensuoja. Na linkiu kantrybės ir greitų, užtikrintų rezultatų  :4u: 

Atsakyti
Sveikinimai nestuke.gif aukit mirksiukas.gif
ačiū, kad rūpinatės, tačiau aš nežinioje, hcg auga, tačiau per lėtai. Belieka laukti, arba užaugs arba pabėgs. Aš biuletenyje tai gulinėjuosi. Požymiai neišnyko, net aštrėja. Ketvirtadienį pas ginę, tai bus matyt ar užaugo.
Atsakyti

Sveikinimai nestuke.gifaukit mirksiukas.gif
ačiū, kad rūpinatės, tačiau aš nežinioje, hcg auga, tačiau per lėtai. Belieka laukti, arba užaugs arba pabėgs. Aš biuletenyje tai gulinėjuosi. Požymiai neišnyko, net aštrėja. Ketvirtadienį pas ginę, tai bus matyt ar užaugo.

Linkiu sveikatos ir gražiai augti! 

Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 12 18, 22:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72299781" data-time="1545162057"><div><p>Sveikinimai vartotojo įkelta nuotraukaaukit vartotojo įkelta nuotrauka
ačiū, kad rūpinatės, tačiau aš nežinioje, hcg auga, tačiau per lėtai. Belieka laukti, arba užaugs arba pabėgs. Aš biuletenyje tai gulinėjuosi. Požymiai neišnyko, net aštrėja. Ketvirtadienį pas ginę, tai bus matyt ar užaugo.</p></div></blockquote><p>Linkiu sveikatos ir gražiai augti! </p><p></p><p></p>

Ačiū, tačiau tikimybė tik 50 ant 50
Atsakyti

Finy, laikykis. O mes palaikom tave :4u: zirnis tegu auga greiciau ir pasirodo

Atsakyti

Ačiū, tačiau tikimybė tik 50 ant 50

Laikykis ir prisižiūrėk save :) kiek tau laiko? Ir koks hcg? 

Atsakyti

Aš tai džiaugiuosi sau tyliai pakritusiu TTH iki 1,44!  :yahoo: prieš tai buvo 3,80. Tai jau po truputį dėliojamės su vyru planą kitiems metams ir ivf. 

kaip faina! mano buvo 4,40... sasio pradzioje kartosiu tyrima. tikiuosi bus geras.. 

Atsakyti

Finy laikykis  :4u:  

Atsakyti