Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Šiandien 23 cd. Ovuliacija jau praėjo. Sekmadienį numatomos mm. bet ankščiau niekad prieš jas neskaudėdavo ir nemausdavo nei kiaušidžių nei pilvo

Man taip buna kartais ne visada. Pvz. Praeita cikla. Zinau, kad ovuluacija buvo is kaires puses, tai iki pat mmm karts nuo karto ten pajausdavau skausmus, tempimus.

Atsakyti

Man taip buna kartais ne visada. Pvz. Praeita cikla. Zinau, kad ovuluacija buvo is kaires puses, tai iki pat mmm karts nuo karto ten pajausdavau skausmus, tempimus.

Ačiū, greičiausiai taip ir yra 😊

Atsakyti

O kelinta cd Jums? Jei ciklo vidurys tai tiesiog Ovuluacija gali vykt.

Man pagaliau OT teigiamus parodė  :yahoo: tai jau Turkijoj nd darom :D :geda:

Motiejus, smagu tave matyti. Kiek savaičių jau? :) tikiu, kad viskas bus gerai su mažiuky 

Oi vaisingos Turkijos saulės 😍 mes augam po truputuką jau po kelių d busim 17 sav 

motiejau!!! laaabas wub.gifkiek jau jums laiko..? odel tyrimu, viskas bus gerai wub.gifwub.gif

Loyal Warior, karstos jums saules ir netik ax.giftongue.gif


mimoza,jai tik baigiai kt gerti, is kur taip tiksliai zinai kada tau mm pramus? hmm.gif


aciu mergytes uz linkejimus, kaip nors isikosesiu 4u.gif

Tikimės tik geriausio rezultato po teisybei bijau tik pačios proceduros nes gimda jautri susitraukineja ir taip . Na Butkvičienė patikino kad viskas praeis greitai ir sklandžiai reikia tikėti 😉

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2018 10 22, 18:22)
<p>Kaip sakant viliuosi labai  rolleyes.gif </p><p>O šiaip reikalinga, vyras išvyko į užsienį tik prieš metus. O jei negeriu KT tai nesergu ir ciklai labai labai ilgi būna po 60 ir daugiau dienų. Esu nesirgusi net ir 3 mėnesius. O tai nėra gerai organizmui. Tai KT gėrimas ilgalaikis man. Nes spiralės dėtis negaliu dėl kitų jau problemų.</p>


man tie visi kt gerimai depresija varo.. taip gerai kai isvis nieko nereikia ax.gif

QUOTE(Nnnauja111 @ 2018 10 23, 05:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="_mimozza_" data-cid="72240070" data-time="1540223996"><div><p>Šiandien 23 cd. Ovuliacija jau praėjo. Sekmadienį numatomos mm. bet ankščiau niekad prieš jas neskaudėdavo ir nemausdavo nei kiaušidžių nei pilvo</p></div></blockquote><p>Man taip buna kartais ne visada. Pvz. Praeita cikla. Zinau, kad ovuluacija buvo is kaires puses, tai iki pat mmm karts nuo karto ten pajausdavau skausmus, tempimus.</p>


sita reikala ir as jauciu si menesi smile.gif

QUOTE(motiejus5 @ 2018 10 23, 08:24)



wau kaip laikas lekia!!!! ar jau zinot ko laukiat ax.gif ?

pagaliau atejo mmm, ciklas prailgejo 4 dienom unsure.gif
Atsakyti

Oi vaisingos Turkijos saulės 😍 mes augam po truputuką jau po kelių d busim 17 sav 

Tikimės tik geriausio rezultato po teisybei bijau tik pačios proceduros nes gimda jautri susitraukineja ir taip . Na Butkvičienė patikino kad viskas praeis greitai ir sklandžiai reikia tikėti 😉

Man irgi Butkeviciene procedura atliko :)

Atsakyti
o ka radau, bandet kas? ax.gif http://testukas.lt/i...troller=product
Atsakyti

Aš jau nebesuprantu kas su mano ciklu atsitiko. Kol neplanavom, tol viskas buvo idealu.

Prieš porą dienų (9 dpo) pamačiau, kad patepliojo, bet vos, vos.. galvoju, gal geras ženklas :)

mm turi būti tik 26 d. šiandien vėl, lyg jau po truputį pareina mm.. :( nebesuprantu, reikia eit pas gydytoją :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pegile: 23 spalio 2018 - 14:09

Man tas pats :). Pradejus planuoti ir ciklai sutrumpejo, paskui vel pailgejo. Nors daug metu vienodi buvo. Kai uzsilaike mmm, jau vilciu turejau, o pasirodo tiesiog sutrumpejes ciklas i vezes grizo :). Ir pojuciu neiprastu daugybe. Zodziu, net noretus kazkaip uzsiblokuot, kad nestebet, nesekt saves, kad tusciu vilciu neprisigalvot. Nes paskui skaudu buna mmm atejus...

Atsakyti

Oi tas ciklas kinta turbūt iš to planavimo ne šit man pailgėjo net . O tie stebėjimai savęs rodos būdavau nėščia kiekvieną mėnesį 🙉🙈😁

man tie visi kt gerimai depresija varo.. taip gerai kai isvis nieko nereikia ax.gif


sita reikala ir as jauciu si menesi smile.gif



wau kaip laikas lekia!!!! ar jau zinot ko laukiat ax.gif?

pagaliau atejo mmm, ciklas prailgejo 4 dienom unsure.gif

Įtaria lėlytę bet tik įtariai rimtai neina pamatyt 🙂

Atsakyti
Pegile,Nnnauja111 (sudetingas nikas man biggrin.gif )- man su ciklu tas pats. visada buvo 22 dienos kai nukirsta. ir vienodos mmm. nei gausesnes nei mazesnes, tiesiog kaip uzsakytos tokios pat, diena tepliojimu, trys lengvos ir vel diena tepliojimu. dabar ciklas nuo 22 svyruoja iki 27 dienu unsure.gif ir jau gausumas kaip mainosi.. gal sakau organizmas taip po visu hormonu, streso, didelio kruvio atsigavineja..?

QUOTE(motiejus5 @ 2018 10 23, 12:26)
<p>Įtaria lėlytę bet tik įtariai rimtai neina pamatyt 🙂</p>



nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif negaliu kaip fainiai. bus mazyte raganyte kaip mamyte wub.gif



kas su pks, po to kai ciklas atsistate arba toms kurioms visaip kitaip issaukinejo ovuliacija, ar jusu mm del to pasikeite? as zinau as cia tokius klausimelius vis uzmetu... bet kazkaip bandau suprasti kas su mano pacios kunu vyksta ir ar as cia prisigalvoju ax.gif o ir siaip temute atsigauna 4u.gif
Atsakyti

Man tai sutrumpėjo ciklas per stimuliacijas. Stimuliuojant O būdavo apie 15-16 cd, po stimuliacijų praeitą mėn. buvo 18 cd., o šią 20 cd. Prieš stimuliacijas OT būdavo kartais ir 23-25 cd, bet manau čia nuo streso labiau ir kai ta O bevisavertė būna. 

Bijojau kad po stimuliacijų nebebus O, bet pagal praeito mėnesio prg, tai viskas ok natūraliai. 

Pačios mm tapo trumpesnės irgi, greičiau baigiasi ir ne tokios gausios...nežinau kaip tai susiję. 

Atsakyti

Sakau, čia gal pats organizmas juokauja, arba nuo to perdėto galvojimo :D parėjo mano mm, bet tik šiandien. Ašarėlę nubraukti tik noris :(

Atsakyti