Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Pegile,  :4u: laikykis

Atsakyti

Kokiu tempu ryškėja ov testai? Smalsumas liepė pasidaryt šian, 11cd. Tai vooooos voooos įžiūrimas. Kaip ir laukčiau ov po 3-4 dienų, tai negi taip žiebs staiga? 🤔

Atsakyti

Gali tikrai žiebt gana staigiai :) realiai vienos dienos užtenka. Jei darytum dukart dienoj, ryte turėtų būti beveik teigiamas, o už kelių valandų jau pats teigiamiausias :D

Pegile  :4u:  kada dbr nelauki kitų mm?

Atsakyti

Gali tikrai žiebt gana staigiai :) realiai vienos dienos užtenka. Jei darytum dukart dienoj, ryte turėtų būti beveik teigiamas, o už kelių valandų jau pats teigiamiausias :D

Pegile  :4u:  kada dbr nelauki kitų mm?

Ačiū! Na kai bus beveik teigiamas gal ir pakartosiu, o dabar kai akis laužyt reik išvis galvoju ar ne brokas 😁😁

Atsakyti

Sveikos mergaites. Labai seniai cia neberasiau, nes buvau jau rankas nuleidusi. Bet vis dar ziuriu esiu planuojanciu sarasiuke  :)  Pries pora dienu, nesulaukiau mm. Siandien nusprendziau sliauziodama mieste nusipirkti nt ir sugadinti, nes man nebudinga 37 temp. neramino. Vandeny geriu kibirais ir baisiai visur karsta. Valgyt negaliu nustot, o pavalgius negera pasidaro. Tai, va turiu vaiduokliuka ir bijau dziaugtis. :wub:​ 

P.S  Mano nicas sarasiuke Gintare Zu. Nebeprisimenu senosios anketos slaptazodzio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare Zuvininkiene: 26 spalio 2018 - 16:53

Sveikos mergaites. Labai seniai cia neberasiau, nes buvau jau rankas nuleidusi. Bet vis dar ziuriu esiu planuojanciu sarasiuke  :)  Pries pora dienu, nesulaukiau mm. Siandien nusprendziau sliauziodama mieste nusipirkti nt ir sugadinti, nes man nebudinga 37 temp. neramino. Vandeny geriu kibirais ir baisiai visur karsta. Valgyt negaliu nustot, o pavalgius negera pasidaro. Tai, va turiu vaiduokliuka ir bijau dziaugtis. :wub:​ 

P.S  Mano nicas sarasiuke Gintare Zu. Nebeprisimenu senosios anketos slaptazodzio.

Rodykit vaiduokliuką :)

Atsakyti

Nezinau kaip ykelti nuotrauka :hmm:​ 

Atsakyti

[URL=http://www.part.lt/perziura/e5ef7a3a0cc97b8981fba3d0b0846442208.jpg]e5ef7a3a0cc97b8981fba3d0b0846442208.jpg[/URL]

Atsakyti

Koks gražus vaiduoklis! Manau galima sveikint  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :yahoo:​ 

Atsakyti
Oh wau!!!! Nerealiai!! Kaip smagu kad atejai pasidziaugti ❤❤
Atsakyti

Siandien mm diena, ar jis neturetu buti ryskesnis?  :hmm: 

Su sunum buvo daug ryskesnis.

Oj mergaites, emocija net nezinau tikejausi is saves kitokios emocijos (dziaugsmo asaros), vis del to metai laiko planuojam, bet kazkoks nerimas ir baime apeme.

Atsakyti
QUOTE(Gintare Zuvininkiene @ 2018 10 26, 18:20)
<p>Siandien mm diena, ar jis neturetu buti ryskesnis?  hmm.gif </p><p>Su sunum buvo daug ryskesnis.</p><p>Oj mergaites, emocija net nezinau tikejausi is saves kitokios emocijos (dziaugsmo asaros), vis del to metai laiko planuojam, bet kazkoks nerimas ir baime apeme.</p>



Viskas bus gerai mergyt ❤❤ Ryskes testukas dar uz keliu dienu, jai dariai per pietus bus blankesnis. Jai darysi anksti ryte bus ryskesnis. Nepergyvenk del nieku!
Atsakyti