Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Priedas  Screenshot_20181108-112749_Gallery.jpg   60,93KB   0 Parsiųsta kartų

Balta balta kur dairais 😪 o tikrai pataikėm ant ov..

Atsakyti

Lokysta  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Lokysta, bet kol nėra mmm yra dar vilties  :)​ 

Atsakyti

Aš tai lyg ir matau juostelę šešėliuką  :huh2:​ 

Atsakyti

Lokysta, bet kol nėra mmm yra dar vilties  :)​ 

Aš tai lyg ir matau juostelę šešėliuką  :huh2:​ 

Aš bijojau ilgai žiūrėt, kad neįžiūrėčiau nesančių dalykų  :blink:  :D​ 

Bet jau 11dpo..  mm už 2-3 dienų. Aišku kaip sakai yra vilties, bet manau mestų ryškesnį vaiduoklį :unsure: 

Atsakyti

Bet gal nedidelis kiekis hcg  :hmm: kitoms testas meta vaiduoklį kai hcg neaukštas, o kitoms dar nieko nerodo. Man kai testas parodė II brūkšniukus ir tai ne itin ryškius bet jau ne vaivaiduoklis buvo tikrai Tai kraujas rodė 909. O kitoms vaiduoklius meta ir kai skaičiukai būna 100, lyg ir mažiau. Gal tai priklauso kaip moters organizmas į tai reaguoja. :hmm:​  

Atsakyti

Gaaal. Vakar dar visą dieną maudė pilvą kaip prieš mm. Šiandien tylu ramu. Vėl kiek krūtinė pajautrėjo, ko lyg ir nebūdavo prieš mm. Dar erzina nesulaukiu atsakymo dėl gimdos kaklelio vėžio tyrimo. 

Jei nežkibo planuoju eit pas gina, tik va galvoju koks laikas būtų geriausias, nes aktualiausia ar atsistatė gimdos gleivinė?

Atsakyti

Laikau špygas Lokysta :)  Nesinervuok, gausi tą atsakymą. Aš jį kasmet turiu darytis, bet jau paprasto nebesidarau, nes jis parodė pakitimus, o skystoje terpėje viskas a.d. buvo gerai. Tai dabar jau geriau susimoku ir iškart būnu rami. Nes tada belenkiek buvau įsitempusi kai pasakė kad blogai. Ir jau taip antrą kartą mane išgąsdina paprastas onkocitologinis. 

Mano mmm vakar baigėsi, bet nuo šiandien pradėjo pilvo apačią mausti. Nesuprantu savęs. Nereikėdavo sukti galvos ankščiau, gerdavau KT ir sėdėdavau sau rami.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 lapkričio 2018 - 13:20

Lokysta, juk buna, kad mmm diena vos vos matosi antra juostele, taip kad dar laukiam! 

Beje, girdejau toki mita, kad su berniukais veliau pasimato || ir buna nt kaip vaiduokliai. Su mergaitem tipo ryskiau viskas. Kazin yra tiesos?

Atsakyti

Lokysta, juk buna, kad mmm diena vos vos matosi antra juostele, taip kad dar laukiam! 

Beje, girdejau toki mita, kad su berniukais veliau pasimato || ir buna nt kaip vaiduokliai. Su mergaitem tipo ryskiau viskas. Kazin yra tiesos?

Aš turiu mergaitę. Tai man kaip ir nepasitvirtino šitas mitas  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2018 11 08, 11:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Neeilinė" data-cid="72257900" data-time="1541676542"><div><p>Lokysta, juk buna, kad mmm diena vos vos matosi antra juostele, taip kad dar laukiam! </p><p>Beje, girdejau toki mita, kad su berniukais veliau pasimato || ir buna nt kaip vaiduokliai. Su mergaitem tipo ryskiau viskas. Kazin yra tiesos?</p></div></blockquote><p>Aš turiu mergaitę. Tai man kaip ir nepasitvirtino šitas mitas  hmm.gif </p>



man su dukra 6dpo parode nt.. o su sunum net nepamenu unsure.gif
Atsakyti

Aš turiu mergaitę. Tai man kaip ir nepasitvirtino šitas mitas  :hmm: 

Vaiduokliavo ilgai? Nes man mmm diena labai ryskus buvo. Tai kaip ir tiktu man :P 

Atsakyti