Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Oh, kad taip ir būtų :) pamenu vaikystėje smakrus suimdavom ir žiūrėdavom ką turėsim berniuką ar mergaitę  :lol: jei suėmus smakro odą atsiranda per vidury kalniuko ruoželis tai mergytė, jei lieka tik kalniukas be ruoželio tai berniukas  :lol:  :lol: Visada būdavo ruoželis, o dabar net nubėgau patikrinti, o gi ruoželis dingo. Mažu bus berniukas kada :bigsmile:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 lapkričio 2018 - 15:12

ji matyt sunis priskaiciavo  :D  :D  :D  kiek noresi tiek turesi!  :yahoo:​ 

Jei šunis suskaičiavo tai nelabainlas lieka iš to penketo 🤔 delnas du lyg rodo 😁😁😁

Atsakyti

Jei linija gili, tai tipo berniukas. Jei plona, maziau matoma, tai mergaite :D  :D bet tipo jei ryski, tai gali but ir vriedna mergaite :D arba jei plona, tai ramus berniukas... nu zodziu :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti

Jei linija gili, tai tipo berniukas. Jei plona, maziau matoma, tai mergaite :D  :D bet tipo jei ryski, tai gali but ir vriedna mergaite :D arba jei plona, tai ramus berniukas... nu zodziu :lol:  :lol:  :lol:

pas mane viena stora ir dvi plonos!  :D   ok- laukiu dvieju dukryciu  :yahoo:​  

Atsakyti

Prisijuokiau. Dabar įsivaizduoju kaip visos delnus tikrinasi  :lol: 

Mano viena labai ryški ir gili. Antra ne tokia ryški ir gyli.  :D​ 

Atsakyti

Pas mane viena ryški, gili, kita pusinė tokia 🤔😁

Atsakyti

Prisijuokiau. Dabar įsivaizduoju kaip visos delnus tikrinasi  :lol:

Mano viena labai ryški ir gili. Antra ne tokia ryški ir gyli.  :D 

Pas mane taip pat. Ir va idomus dalykas, kad kur plona, tai ji per viduri nutrukus ir gaunasi kaip dvi plonos. Tai vat pas mane buvo du zirniukai, bet vienas pabego. Gal cia sutapimas tik :hmm: 

Atsakyti

Linkiu visoms tiek vaikučių kiek rodo linijos ar tiek kiek širdelės geidžia :) Nes vaikučiai tikra dovana ir begalinis džiaugsmas.

Atsakyti

Pas mane taip pat. Ir va idomus dalykas, kad kur plona, tai ji per viduri nutrukus ir gaunasi kaip dvi plonos. Tai vat pas mane buvo du zirniukai, bet vienas pabego. Gal cia sutapimas tik :hmm:

eik tu! cia idomiai jau  :blink:​  

Atsakyti

1541684921[/url]"]gintare0820, 08 Lap 2018 - 15:48, parašė: eik tu! cia idomiai jau :blink:
Sakau... dabar tik pagalvojau is tikro :rolleyes:

Va mano


Pridėta:

Atsakyti

oj, tai tau vyras kaip azuolas dar nusimato  :bigsmile:  :ax:​  

Atsakyti

A neina is delno suzinot kada tas maziukas ateis  :lol:​ 

Atsakyti