Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Na va buvau dar pas viena ginekologe. Nuramino. Jei ir yra cista endo tai tik 2,5-3cm sake cia nedidele ir nieko baisaus, pastoti tikrai galima. Jei metus neisgauna ieskoti bedos. Dabar kai ziurejo sake laisvo skyscio nera.  Ka jis rodo? Tik dabar klausimas iskilo.  :rolleyes: bet itariu si cikla pastojus nebusiu, nes butu gal ka mate. Ar ne? Mm uz 8d. Ji sako ateit po 3men. Ana gyd sake po mm ateit. Nebezinau kada eit  :unsure:​ 

Laisvas skystis rodo, kad O įvykus. O apie geltonkūnį nieko nekalbėjo?

Atsakyti

Mano ot siandien jau blankesnis... jetau, kaip laikau spygas!!!! :happy: 

Atsakyti

Laisvas skystis rodo, kad O įvykus. O apie geltonkūnį nieko nekalbėjo?
Yra geltonkunis. 45mm.Ka reiskia? ☺️
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 08 lapkričio 2018 - 21:16

Mano ot siandien jau blankesnis... jetau, kaip laikau spygas!!!! :happy:

 Dar Nd Nd darykit ☺️🌷

Atsakyti

 Dar Nd Nd darykit ☺🌷

Darom darom :B 

 

As dar norejau paklaust, gal kas zinos. Tarkim man si cikla gaunasi 12-13d ov, tai ir kita taip bus? Ar gali skirtis?

Atsakyti

Darom darom :B

As dar norejau paklaust, gal kas zinos. Tarkim man si cikla gaunasi 12-13d ov, tai ir kita taip bus? Ar gali skirtis?

Gali skirtis, tai gali lemti įvairūs veiksniai, mityba, stresas, kelionės, miegas, sportas poilsis ir t.t. 

Su stimuliuojančiais man ciklas buvo sutrumpėjęa beveik savaitę, t.y. vietoj to kad O vyktų 21-23 cd, vykdavo 15-16 cd. :) 

Atsakyti

Kaip sakant kuo giliau i miska, tuo daugiau medziu... :D 

Lokysta, kada dabar nt darysi? 

Atsakyti

Kaip sakant kuo giliau i miska, tuo daugiau medziu... :D

Lokysta, kada dabar nt darysi? 

Nedarysiu.. Nebent 11 dieną, kai bus mm diena. Nors vėl vakaras vėl maudžia pilvą, kažko įtariu naktį gali pramušt 🙄

Atsakyti

O aš dabar baisiai ne į temą. Šiandien buvom su panom ir gauja šunų mieste, kadangi jau vėsoka susiradau megztinį, nes pabijojau, kad sušalsiu vien su bliuska ir striuke ir supratau, kad mano striukė jau ankštoka 🙈 o tai reiškia vieną jau yta gerokai +kg.. Taigi, ką valgot vakarienei sveikesnio? Nuuu aš taip užlenkus jau, vis nesąmones ėdu, ir ypač vakarienei! Tai dešrainiai, keptos bulvės, makaronai su padažais, tako 🙄 dar naujas atradimas pieno kokteiliai iš miltku 🙊

Atsakyti

Ir dar 😁 į pabaigą mano vitaminai. Galvoju bandyt užsaisakyt inofolic. Ar kuri geriat? Užskaičiau kažkur, kad rekimenduojama po 2 pakelius per dieną gert, o apraše rašo po 1. Kaip išties? Nes svarstau kiek čia užsisakyt, yra akcija dabar vienam puslapy 😁 

Atsakyti

Ir dar 😁 į pabaigą mano vitaminai. Galvoju bandyt užsaisakyt inofolic. Ar kuri geriat? Užskaičiau kažkur, kad rekimenduojama po 2 pakelius per dieną gert, o apraše rašo po 1. Kaip išties? Nes svarstau kiek čia užsisakyt, yra akcija dabar vienam puslapy 😁 

Aš folį vieną geriu. Bet irgi galvoju apiw inofolic. Nors gydytoja sakė tiesiog folį gerti., 🤔

Atsakyti

Aš Cyclebalance naudoju kuris yra tas inofolikas. Gydytoja man liepė du pakelius per dieną gerti. 

Atsakyti