Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Pasidariau siandien kraujo tyrimus, kuriuos planavau. Tuo paciu paskubejau ir pasidariau nestumo tyrima, nora dar tik 6ar7dpo, ats <2, tai jauciu si menesi nepavyko. Nebent per anksti dariau  :unsure:​ 

Dar labai per anksti. Implantacija daugumoj rašo, kad baigiasi 8 DPO (kažkur mačiau 10), tai dar gali ir nesimatyti. Neprarask vilties.

Atsakyti

Dar labai per anksti. Implantacija daugumoj rašo, kad baigiasi 8 DPO (kažkur mačiau 10), tai dar gali ir nesimatyti. Neprarask vilties.

Svarbu kiti tyrimai geri butu 🙂

Atsakyti

Ačiūū merginos! Hcg 16! 😊 kaip džiaugiuosi negaliu! Vyrui pranešiau bodį padovanojus tas mastė kad kojines kalėdines gaus 😀 tai irgi visas laimingas. Bet jaučiuos tai prastai, bloga, apdujus tokia 🤦‍♀️ na bet nieko, viskas vardan tikslo 😊

Lokysta, matosi  :4u:  O sakykit, kokius tyrimus reikia darytis dėl skydliaukės? Tik TTH, ar dar koks yra? Man rodos kad skydliaukės galima bet kada darytis, taip? O testosteroną galima bet kada darytis, t.y. nepriklausomai nuo ciklo dienos? Ir va šitas SHBG (lytinius hormonus jungiantis globulinas) įdomu ar reikia darytis konkrečią ciklo dieną ar galima irgi bet kada. 

As skydliaukei tik thh dariau. Belekada nevalgius reikia 😊

Atsakyti

Labas rytas :) 

vakar taip dziaugiausi del taves Lokysta, kad net sapnavau zinok  :D nesu macius taves, bet tiesiog zinojau, kad ten tu. Jau buvai su dideliu pilvu ir nesiojai suni kaip vaika suvyscius :D Ir as irgi nescia buvau :D 

Atsakyti

Kuri diena dpo Lokysta krauja darei? Kaip dziugu  :4u:  :nestuke​ 

Atsakyti

Labas rytas :)

vakar taip dziaugiausi del taves Lokysta, kad net sapnavau zinok  :D nesu macius taves, bet tiesiog zinojau, kad ten tu. Jau buvai su dideliu pilvu ir nesiojai suni kaip vaika suvyscius :D Ir as irgi nescia buvau :D

O geras kaip fainai 😂😂😂 nu šuniai nelabai betelpa ant rankų, bet sapnai yra sapnai  😀

Atsakyti

Kuri diena dpo Lokysta krauja darei? Kaip dziugu  :4u:  :nestuke​ 

10-11 dpo. Kadangi ov testais gaudžiau tai nesu tikra, plius joooookių ov siptomų šį mėn nejutau. Nu tikrai. Nei papai, nei skausmai. Gal pilvą pūtė, nu bet kaip nepūs kai mano ov diena po x faktoriaus 😂😂 o per jį tai mes prisiėdam šiukšlių 🙈

Atsakyti

Lokysta, o krauja ar nt kartosi?

Atsakyti

Lokysta, o krauja ar nt kartosi?

Šiandien nt dariau tai paryškėjo. Galvoju kraują priduot dar pirmadienį ir tada jau laukt gino 😊

Atsakyti

Va šiandienos 😊Priedas  Screenshot_20181208-110646_Gallery.jpg   61,3KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

:wub: 

Atsakyti

Kaip šaunu, finy pradėjo mėtyti  :nestuke​ virusiukus 😊 dabar lokysta ir tu mums čia virusiukų pūstelk :)

Atsakyti