Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Sveikos visos,

Didžiausi sveikinimai Lokysta  :nestuke Kiek laiko planavot? 

Visada taip gyvenime būna, kai kažko labai lauki, nori ir svajoji - kai tai išsipildo, pasidaro labai baisu :D Čia labai žmogiška ir suprantama ;) Bet linkiu vyti visas mintis lauk ir apsišarvuoti kantrybe, nes nėštumas tikras motes kantrybės išbandymas :)

O aš šį rytą sugalvojau pasidaryti nėštumo testą. Balta balta kur dairais :( Tai nosį nukabinau. Bet irgi paradoksalu: kaip ir suprantu, kad nesilaukiu, nes jokių požymių nėra, bet kai testas tai patvirtino nusivylimas atėjo. Keistos mes kartais moterys :D 

Atsakyti

Nepanikuok. Neisivaizduoji kaip noreciau tu tavo simptomu  :4u:  gal kokiu ledinuku turint butu gerai, kai blogumas uzeina. :hmm:  ka su sunim uzsiemi?dirbi gal? :rolleyes:​ 

Na aš labai išties mirštančios gulbės nevaidinu, labai laimė užgožia visgi tuos blogumus 😀 vyrui kai papasakojai kas daros tai sako laimė tave maskuoja 😀😀 nors vakar išsigando, sakau jei ilgai duše būsiu ateik pažiūrėt, nes nuo šilumos galiu atsijungt. Tai visas perbales kas tris min tikrino 😀 joo, šunų kirpėja esu 😊

Atsakyti

Lokysta, oho, kaip staigiai iskart negerumai smoge :hmm: ziurek ar tik nebus bernas pas tave, kad taip iskart xujova ir testas neryskus :D ko siaip labiau noretum?

Mergos labai noriu 😀 ir vyras mergos nori 😀 va netikėjau, kad taip greit ir staigiai gali būti 🤦‍♀️

Atsakyti

merginos, ar domejotes kuri? - http://www.nspinfo.lt/naprotechnologija man visai idomu pasidare  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20181210-113930_Gallery.jpg   47,39KB   0 Parsiųsta kartųVa viršuj ot apačioj easys 😀

Atsakyti

Grazus testukai :wub: 

Atsakyti

merginos, ar domejotes kuri? - http://www.nspinfo.lt/naprotechnologija man visai idomu pasidare  :rolleyes: 

Man raso psl nerastas :hmm: 

Atsakyti

Man raso psl nerastas :hmm:

Man irgi 🤔

Atsakyti

Sveikos visos,

Didžiausi sveikinimai Lokysta  :nestuke Kiek laiko planavot? 

Visada taip gyvenime būna, kai kažko labai lauki, nori ir svajoji - kai tai išsipildo, pasidaro labai baisu :D Čia labai žmogiška ir suprantama ;) Bet linkiu vyti visas mintis lauk ir apsišarvuoti kantrybe, nes nėštumas tikras motes kantrybės išbandymas :)

O aš šį rytą sugalvojau pasidaryti nėštumo testą. Balta balta kur dairais :( Tai nosį nukabinau. Bet irgi paradoksalu: kaip ir suprantu, kad nesilaukiu, nes jokių požymių nėra, bet kai testas tai patvirtino nusivylimas atėjo. Keistos mes kartais moterys :D

Planavom 4 mėn 😊

Atsakyti

Lokysta, vauuuu!!!! kaip sveikinu! Džiugu matyti, dar vieną būsimą mamytę!  :wub: :wub: :wub:

Atsakyti

Man raso psl nerastas :hmm:

Napro technologija. galit paziuret, jie padejo moterims pastot po daugybes metu nesekmingu bandymu.  :angel_not:​   reikes placiau pasidomet.

Atsakyti

Planavom 4 mėn 😊

kaip faina kad taip greitai :)  mano dabar 4 menesis...gal ir man pasiseks  :rolleyes:  :wub:​ 

Atsakyti