Įkraunama...
Įkraunama...

Neišeina susitaikyti su vaikino praeitimi

QUOTE(cambala @ 2018 10 04, 17:52)
Jo, zinok nuejau pas Popieziu ir besibuciuodama su juo selfie pasidariau, po to i fb ir instagrama isimeciau.


Kur jis ten tave bučiuotų, atskirtų nuo bažnyčios greičiau tave
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 09:40)
Niekas pas mane nesusirgo, nebent psichine liga. Bet su tomis ligomis yra taip - ne vienam nuspresti kas ligonis. Per skirybas pasnekejau su jos tevais. Motina palaike mane, o jos tevas pasake, kad jam nusispjaut - suaugusi moteris , kaip pasiklos taip issimiegos.
Paziurejau, kad aplinkoje visiems nusispjaut, o vienas laukene karys -  tai tegu varjoja. As iseinu is zaidimo.

Negaliu buti atsakingas uz viso pasaulio nesamones, o kuoptii kitu pridaryta mesla - nenoriu.
Dugnas yra toks savanaudiskas mastymas. As exe ir vaikus mylejau negalvojant apie jokias naudas sau ar ateitis, taip mastyti man butu ZHEMA

Jus nenoretumet apie savo exe pradeti rasyti kokio romano? Nu bene visose temose exe exe exe exe biggrin.gif . Negi dar tebeskauda?

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 05, 11:02)
Jus nenoretumet apie savo exe pradeti rasyti kokio romano? Nu bene visose temose exe exe exe  exe biggrin.gif . Negi dar tebeskauda?


Tai cia kazkurioms is jusu vis dar skauda, kad exe gaudavo i kaulus ar kad man nereikalingi kales vaikai. Primenat ir primenat.

Romano zmones nesuprastu... per daug fantastinis, jei nieko nesumeluot. Net jus netikejot pradzioje.

Zmonems idomus paprastesni dalykai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 05 spalio 2018 - 10:09
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 11:08)
Tai cia kazkurioms is jusu vis dar skauda, kad exe gaudavo i kaulus ar kad man nereikalingi kales vaikai. Primenat ir primenat.



Nei skauda nei ka. Del to kad exe gaudavo i kaulus, tai nekomentuoju, bet va atsiliepinai apie savo vaikus - tai sokiruoja.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 09:40)
Niekas pas mane nesusirgo, nebent psichine liga. Bet su tomis ligomis yra taip - ne vienam nuspresti kas ligonis. Per skirybas pasnekejau su jos tevais. Motina palaike mane, o jos tevas pasake, kad jam nusispjaut - suaugusi moteris , kaip pasiklos taip issimiegos.
Paziurejau, kad aplinkoje visiems nusispjaut, o vienas laukene karys -  tai tegu varjoja. As iseinu is zaidimo.

Negaliu buti atsakingas uz viso pasaulio nesamones, o kuoptii kitu pridaryta mesla - nenoriu.
Dugnas yra toks savanaudiskas mastymas. As exe ir vaikus mylejau negalvojant apie jokias naudas sau ar ateitis, taip mastyti man butu ZHEMA

kam suaugusiem zmonem esant ir jau ne pirmos jaunystes per konfliktus kisti tevus ? blink.gif
ko tikejaisi, kad privers dukr asu tavim gyventi? blink.gif

nei mylejai nei ka irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 11:08)
Tai cia kazkurioms is jusu vis dar skauda, kad exe gaudavo i kaulus ar kad man nereikalingi kales vaikai. Primenat ir primenat.
Romano zmones nesuprastu... per daug fantastinis, jei nieko nesumeluot. Net jus netikejot pradzioje.
Zmonems idomus paprastesni dalykai

buna ir fantastiniu romanu, supranta zmones ,nesijaudink mirksiukas.gif ka tik perskaiciau labai gera tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 05, 11:31)
Nei skauda nei ka. Del to kad exe gaudavo i kaulus, tai nekomentuoju, bet va atsiliepinai apie savo vaikus - tai sokiruoja.

Atsirado gi mat jautruolė, šventeiva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 11:08)
man nereikalingi kales vaikai.

Loji vis iš po plintuso, sustot negali? Prie ko čia vaikai, debile tu, jeigu boba tau, tokiam aukso gumbui šonkaulių laužytojui ragus įstūmė? Gerai padarė, kad pabėgo nuo tokio freako
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 05, 21:20)
Loji vis iš po plintuso, sustot negali? Prie ko čia vaikai, debile tu, jeigu boba tau, tokiam aukso gumbui šonkaulių laužytojui ragus įstūmė? Gerai padarė, kad pabėgo nuo tokio freako


Vaikai nei prie ko? Man jie px.
As pykcio ant vaiku neturiu, man jie px.

Gerai padare - tai gerai. Tegu dabar dziaugiasi.

Sakiau... ex dabar man per sena butu... moterys sensta... butu nepabegus - myleciau, pabego myliu jaunesne... svarbu ne mano kalte
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 21:59)
Vaikai nei prie ko? Man jie px.
As pykcio ant vaiku neturiu, man jie px.

Gerai padare - tai gerai. Tegu dabar dziaugiasi.

Sakiau... ex dabar man per sena butu... moterys sensta... butu nepabegus - myleciau, pabego myliu jaunesne... svarbu ne mano kalte

Aišku, kad *****, nes nei tu vyras, nei tu tėvas, tu viso labo spermos donoras, moralinis degradas. Tavo ex buvo visiška dūra, kam tokiam išvis prasiskėtė ir išvis, ką tu čia bandai pats sau ar kitiems įrodyti, niekaip nesustodamas lot apie ex? Tave graužia, kad ji laimingesnė be tavęs, o tavo paties laimė abejotina, nes juk laimingi žmonės negalvoja apie savižudybę. Ir nieko tu nemyli, tokie psichai kaip tu mylėt paprasčiausiai nesugeba.
Atsakyti
Manau, nuo Idomucios dukra pati nusisuko, kai mate, ka su mama dare jis. O zmonai aisku nelabai matyt norejosi gyventi su tokiu zmogum irgi, visgi jei vyras jauciasi moterim kazin ar tai traukia normalias moteris, dabar susirado irgi matomai nelabai stabilia, moteris normali tikrai 40 nebus dar mergaite biggrin.gif jei tiek laiko nerado, nesukure stabiliu santykiu, tai daug ka pasako. Nu, bet svarbu abiem gerai, kaip sakant vienas kita rado, kaip sake Burbanti, kiekvienam puodui savas dangtis.
bet Idomucia, nu nebutina ci avel irr vel savo filosofiju kisti, cia tirkai moterys normalios, ju kitos moterys ar juo labiau pusiau moetrys netraukia , dauguma smurtui irgi nepritaria ir juo labiau nepritars tokiam varymui ant moters kitos ar vaiku, tai veltui stengiesi, ir tavo ta terorija apie davima visada ir miegant irgi nelabai kam idomi .Idomiau, kai kazka siaip ismastai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 05, 23:04)
Manau, nuo Idomucios dukra pati nusisuko, kai mate, ka su mama dare jis.


Nussisuko, kai as jau tos mamos nebuvau 15+ metu regejas... Jus svaiguliai.
Nusisuko, nes atsisakiau dalyvauti ju poskirybiniuose zaidimeliuose (ala zmones bendrauja po skirybu)

Del moteriskumo tai vel ne i tema puciat... Turejau as draugiu kurios ala vyru ragavusios, bet jos man netiko, o ne as joms
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 05, 22:55)
Nussisuko, kai as jau tos mamos nebuvau 15+ metu regejas... Jus svaiguliai.
Nusisuko, nes atsisakiau dalyvauti ju poskirybiniuose zaidimeliuose (ala zmones bendrauja po skirybu)

Del moteriskumo tai vel ne i tema puciat... Turejau as draugiu kurios ala vyru ragavusios, bet jos man netiko, o ne as joms


Turėjau kažkada pažįstamą - visada ir dėl visko kalti/atsakingi buvo kiti, bet jau tikrai ne jis. Ir palikdavo visas jis, bet jau tikrai ne jį jos. Net kai faktai akivaizdžiai prieštaravo jo teiginiams, jis vis tiek rasdavo sau paaiškinimą, kodėl kito žmogaus sprendimas išeiti, iš tikrųjų tai jau buvo jo sprendimas ir ne kitaip. Ir kai jo nusižiūrėta mergina "neduodavo" jam to, ko jis norėdavo, tai ji arba frigidiška, arba mėnesinėm sirgo, arba šiaip nenormali, nu arba geresnis variantas - "aš jos pats visai nenorėjau, net jei būtų siūliusi, būčiau nx pasiuntęs". Šiaip iš šono žiūrėti visai fun į tokį.

Jūs kartais toks panašus į tą mano pažįstamą, kad net šypseną kelia smile.gif Toks nuostabus ir nepakeičiamas, toks svajonių jaunikis, kurio nenorėti gali tik visiška idiotė. Toks afigienas tėvas būtumėt galėjęs būti, tik va kad vargšui vaikai brokuoti atiteko. Lūzeriai visi aplink. Nu išskyrus depresyvią, kažkada nekalta buvusią Jūsų antrą pusę. Kuri nėra išbraukta iš normalių žmonių sąrašo tik todėl, kad nuo Jūsų pabėgti neturi drąsos (arba noro). Ir tik tol, kol ji su Jumis. Turėtų būti liūdnas gyvenimas tokiam tobulam žmogui tokiame netobulame pasaulyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 06 spalio 2018 - 09:23