Įkraunama...
Įkraunama...

Neišeina susitaikyti su vaikino praeitimi

QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 06, 23:28)
Cia diskusija ne su jumis asmeniskai.
Diskusija aplamai ne apie mane,
Jus nesupratote esmes.

Bet as matau dalykus is kitos puses ir tai liecia labai normalius zmones.


Nes Jūs nesugebate diskutuoti su kažkuo asmeniškai. Diskutuojate apie savo susikurtą pasaulį su savo susikurtu neegzistuojančiu oponentu, a.k.a. "lietuvos moterys", "jūs visos" ir jaučiatės teisus. O gaila. Man.

Nieko Jūs nematot, išskyrus savo susikurtą realybę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 07 spalio 2018 - 07:12
QUOTE(Hmmm... @ 2018 10 07, 08:11)
Nes Jūs nesugebate diskutuoti su kažkuo asmeniškai.

jaučiatės teisus. O gaila.



Palaukit, cia diskusija buvo kitu aspektu.
Apie nenormalias, lezbes moteris kurias turejau ar turiu.

Cia i diskusija isitraukete jus ir patvirtinote, kad matote manyje vyra.
To patvirtinimo man ir reikejo. Kadangi musu nuomones sutampa siuo klausimu, tai apie ka gincytis ar diskutuoti?

Tik pasinaudojau proga parodyti kita diskusijos kampa, beet jus nesugeebat suprasti, tai apie ka galima diskutuot? Diskutuot galima, kai yra priestaravimai, o ne kai pasnekovas nesupranta apie ka kalba.

Ai, dar jusu tas teiginys, kad kazkas pasikeles, gyvena savo pasaulyje... Paskui pasako, kad neturi savo pasaulio... Na viskas tinka bandant ikasti, nes pasirode, kad pasikeles.



Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 07, 08:19)
beet jus nesugeebat suprasti,


rolleyes.gif 4u.gif

Gražaus sekmadienio visiems biggrin.gif
Atsakyti
Idomucia ne problema tavo vyriskumas, ar tavo ts, net ne tai,kad tu smurtavai pries zmona, bet tai, kad tau ir tavo zmonai tai atrodo normalu ir tai kaip tu sneki dabar apie zmona ir vaikus savo ir tai,kad tavo zmonai irgi tai priimtina.
O cia kaip Hmm sako, tu tik personazas, ka nori ta rasai apie save, taip ir supranta tave. Keista kazkaip dziaugtis tuom, kad kazka apgauni rasydamas anoniminiame forume.
Tai bet kas gali susikurti cia bet kokia pasaka nu ir kas? as galiu susikurti nika kaip vyras ir rasyti ir paskui pasijuokti va maotte priemet mane kaip vyra.
Klausimas, jei tavo zmona butu tau neistikima, ja irgi mustum ar zudytum ir ji tai zino ir laiminga?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 06, 22:25)


Tik tai nekeicia to, kad tavo saviverte neadekvati - tai tu save zemini tai aukstini, nemyli saves, nemylejai ir zmonos, nes niekas nepradeda taip varyti apie mylima zmogu, nes jei myli, tai myli.

O as is visko matau, kad jis labai mylejo savo pirma zmona kazkada
Turbut iki tada, kai ana lakstyt nepradejo.
O paskui zmogui ir griuvo gyvenimas, kazkaip neteisingai sureagavo. Reikejo tiesiog i viska paprasciau ziuret. Nes pasekmes matosi iki siol ir taip bus su juo visada.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 07, 11:48)

O paskui zmogui ir griuvo gyvenimas,

Reikejo tiesiog i viska paprasciau ziuret.


Pradejimas paprasciau ziuret, tiksliau netiket kuo tikejai, ir yra gyvenimo sugriuvimas. Nes niekas daugiau man lyg nesugriuvo.
Turiu meilesne ir jaunesne zmona, kitur irgi pokyciai tik i gera.

Bet as zinau, kas yra isdavyste. Nenoreciau, kad MB tai suzinotu, nes viskas kas gera laikosi ant to, kad ji tokiu dalyku nezino, todel gali dziaugtis gyveenimu ir tuo dalintis su manimi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 07, 11:48)
O as is visko matau, kad jis labai mylejo savo pirma zmona kazkada
Turbut iki tada, kai ana lakstyt nepradejo.
O paskui zmogui ir griuvo gyvenimas, kazkaip neteisingai sureagavo. Reikejo tiesiog i viska paprasciau ziuret. Nes pasekmes matosi iki siol ir taip bus su juo visada.

va tokie ismeginimai ir parodo tikraji zmogaus veida, kaukes krenta. Lengva myleti gerus, grazius, sveikus zmones, kai jie tau geri, o kai padaro zapadlo, tada pamatai kiek tos meiles tikros yra, kiek sugebejomo gerbti moteri, kaip savo vaiku motina ir jos pasirinkimus gyvenime, kiek sugebejmo myleti vaikus. Tai tik atskleide ji ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 07, 12:19)
kiek sugebejomo gerbti moteri.


Gal nustok cia spekuliuoti lytimi?
Geros kokybes pute pasidaryti Tailande 10000 eur iskaitant skrydi.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 07, 12:23)
Gal nustok cia spekuliuoti lytimi?
Geros kokybes pute pasidaryti Tailande 10000 eur iskaitant skrydi.

cia niekas be taves nespekuliuoja lytim, pasakiau moteri, nes tavo zmona buvo moteris, butum turejes vyra ir apie ji taip snekejes, butu tas pats pasakymas. Bet man vis tiek yra skirtumai tarp vyru ir moteru, jei tau moteris = krutys ir pute, tai man ne.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 07, 12:27)
cia niekas be taves nespekuliuoja lytim, pasakiau moteri, nes tavo zmona buvo moteris, butum turejes vyra ir apie ji taip snekejes, butu tas pats pasakymas. Bet man vis tiek yra skirtumai tarp vyru ir moteru, jei tau moteris = krutys ir pute, tai man ne.


Man visai neidomus tavo urvinis poziuris sia tema. Labai save keli, kaip moteri, savo kaina. Nuolat akcentuoji, ka vyras tau skolingas, ka privalo,, kaip reikia moteri mylet ir t.t.

Moteri, kaip zmogu, reikia mylet, uz lyti - NE
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 07, 13:33)
Man visai neidomus tavo urvinis poziuris sia tema. Labai save keli, kaip moteri, savo kaina. Nuolat akcentuoji, ka vyras tau skolingas, ka privalo,, kaip reikia moteri mylet ir t.t.
Moteri, kaip zmogu, reikia mylet, uz lyti - NE

matai tu pacios meiles esmes nepagauni, tau myleti reikia uz kazka , o as paprasciausiai myliu, ne uz nieka ir mane nereikia myelti uz kazka, tai ne meile, jei zmogus nemyli manes visos ne uz kazka, man tokios "meiles" nereikia...
man asmeniskai niekas nieko neskolingas ir man niekas nieko neprivalo ir as neturiu kainos artimiesiem , as jiem neikainuojama, kaip ir jie man mirksiukas.gif Jei kas ka daro del manes tai lai daro is sirdies, o ne kad privalo, nenoreciau tokiu santykiu, jau ne karta rasiau.
aplamai nera zodzio reikia meileje.
Atsakyti
Idomucia, paziurekit kokiu tevu buna
https://m.delfi.lt/v...php?id=79225307
Ji, kaip supratau irgi zmona isdave. Va cia tai tevas, pagarba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 07 spalio 2018 - 16:06