Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Aaaaaa!  :wub:

Dabar ir man drąsiau įlėkt čia pas Jus!!!  :4u: Laukiam penkto, bet auginsim tik 4tą, taip jau susiklostė.. Vis delsiau jungtis, nes buvo neramumų, o ir tas DAR VIENAS labai glumino :rolleyes: baisiai pykino, vimdė, silpna buvo.. Darbe, kaip jaunas mėnulis buvau.. Dabar jau kolegos džiaugias jog aną sav iš 5 dienų 4 atbuvau  :D kai keli jų težino kas yra, tai galvoja kad sergi, vis aiškina kaip stiprintis ir t.t, o aš tyliu ir galvoju ooo kad Jūs žinotumėt😂😂

Atsakyti

Aišku pavyksta :) ir į pasimatymus nueinam ;) na kadangi šis vaikelis planuotas, tai net teoriškai santykiai turi būti normalus :wub: kažkaip mes nesam panikuojantis tevai. Mėgstam planuoti laiką. Todėl ir sau laiką susiplanuojam. O jei kas nesigauna pagal planą, na ne pergyvenam. Reiškia kita karta įgyvendinsime :) kažkaip ne mes prie vaikų taikemes, bet vaikai įsiliejo į mūsų gyvenimą. Gal todėl labai nenervina, kad kolkas mažasis dar vis kelis kartus atbėga naktį, nes nu jam faina pagulėti :blink: tiesa taip ir sako, atėjau pagulėti, greit išeisiu :D kazkaip manau nuo požiūrio priklauso. Vaikų auklėjime abu dalyvaujam. Naktį prie kūdikėlių abu kėlėmės. Vyras pampius keitė pats, prašyt nereikėjo. Na kažkaip tikiuosi ši karta bus panašiai :wub: todėl man sunku suprasti, jei šeima normali ir vaikelis planuotas, tai tikiu, kad viskas pas visas bus gerai. Aišku nerimas yra. Kaip pagimdysiu, kaip su pilvuku pas klecka reikalai bus, vėl neissimiegosiu. Bet eis laikas ir praeis. Vėl galėsiu mėgautis gyvenimu 100% ;)

Kaip gražu  :wub: man nieko nėr pasauly gražiau už tvirtas šeimas, tikiuosi ir mum taip pavyks  :wub:  

Aaaaaa!  :wub:

Dabar ir man drąsiau įlėkt čia pas Jus!!!  :4u: Laukiam penkto, bet auginsim tik 4tą, taip jau susiklostė.. Vis delsiau jungtis, nes buvo neramumų, o ir tas DAR VIENAS labai glumino :rolleyes: baisiai pykino, vimdė, silpna buvo.. Darbe, kaip jaunas mėnulis buvau.. Dabar jau kolegos džiaugias jog aną sav iš 5 dienų 4 atbuvau  :D kai keli jų težino kas yra, tai galvoja kad sergi, vis aiškina kaip stiprintis ir t.t, o aš tyliu ir galvoju ooo kad Jūs žinotumėt😂😂

Sveika, džiugu, kad jau drąsiau  :4u:  irgi kokia didelė šeimyna, gražu  :wub: 

O dėl kūdikio staigios mirties - manau nei viena mama ilgą laiką ramiai nemiega :) viskas mum visom bus gerai  :4u: 

Atsakyti

Aaaaaa!  :wub:

Dabar ir man drąsiau įlėkt čia pas Jus!!!  :4u: Laukiam penkto, bet auginsim tik 4tą, taip jau susiklostė.. Vis delsiau jungtis, nes buvo neramumų, o ir tas DAR VIENAS labai glumino :rolleyes: baisiai pykino, vimdė, silpna buvo.. Darbe, kaip jaunas mėnulis buvau.. Dabar jau kolegos džiaugias jog aną sav iš 5 dienų 4 atbuvau  :D kai keli jų težino kas yra, tai galvoja kad sergi, vis aiškina kaip stiprintis ir t.t, o aš tyliu ir galvoju ooo kad Jūs žinotumėt😂😂

Sveika prisijungusi! 😊 Smagu, kad būrys daugėja, nes žiūriu dauguma SM į TD iškeitė 😁 iš kur pati būsi ir kiek metų? Koks skirtumas tarp vaikučių? 

Atsakyti
TD kazkaip daugiau veiksmo vyksta, ir is telefono patogiau prisijungti, tai jauciu del to daugelis TD sedi. Bet man ir cia atrodo super, gal isivaziuosim dar su aktyvymu smile.gif

As sia savaite darbe turiu jau pasakyt apie nestuma, nes kitaip uz keleto savaiciu tureciau naktimis budeti, uztat reikia nedelsti, kad budejimus kam nors dar perduoti spetu. Kadangi prasidejo 14ta savaite, 2as trimestras, tai dauguma mazdaug tokiu laiku jau ir pranesa, tai manau bus ok. Bet baisu vis tiek labai, ka sefas sakys....
Atsakyti

TD kazkaip daugiau veiksmo vyksta, ir is telefono patogiau prisijungti, tai jauciu del to daugelis TD sedi. Bet man ir cia atrodo super, gal isivaziuosim dar su aktyvymu smile.gif

As sia savaite darbe turiu jau pasakyt apie nestuma, nes kitaip uz keleto savaiciu tureciau naktimis budeti, uztat reikia nedelsti, kad budejimus kam nors dar perduoti spetu. Kadangi prasidejo 14ta savaite, 2as trimestras, tai dauguma mazdaug tokiu laiku jau ir pranesa, tai manau bus ok. Bet baisu vis tiek labai, ka sefas sakys....

Bet TD labai daug dalyvaujančių, ar ne? Su antru nėštumu atsimenu dalyvavau, bet paskui nebespėjau ten sekti nieko 😂

Sėkmės pranešant! Turėk pažymą dėl viso pikto..

Aš tai dar iki dekreto bandysiu į seną darbą grįžti .. 🤔

Atsakyti
Na as pazymos tai jokios neturiu, bet mano kontroles vyksta toje pacioje ligonineje, kurioje dirbu, tai visi duomenys realiai sistemoje yra ir irasai apie nestuma, tai jei ka juos galima isspausdint smile.gif Beje, pas mus nera ir jokios nesciosios knygeles cia.
Atsakyti

Na as pazymos tai jokios neturiu, bet mano kontroles vyksta toje pacioje ligonineje, kurioje dirbu, tai visi duomenys realiai sistemoje yra ir irasai apie nestuma, tai jei ka juos galima isspausdint smile.gifBeje, pas mus nera ir jokios nesciosios knygeles cia.

Aa, tu ne LT 🤔 na vis tiek, sėkmės  

Atsakyti

Bet TD labai daug dalyvaujančių, ar ne? Su antru nėštumu atsimenu dalyvavau, bet paskui nebespėjau ten sekti nieko 😂

Sėkmės pranešant! Turėk pažymą dėl viso pikto..

Aš tai dar iki dekreto bandysiu į seną darbą grįžti .. 🤔

O tai taip galima? Neturi kazkiek isdirbti, kad paskui moketu? Galvojau nestukiu nelabai darbdaviai nori :hmm:​ 

Atsakyti

TD kazkaip daugiau veiksmo vyksta, ir is telefono patogiau prisijungti, tai jauciu del to daugelis TD sedi. Bet man ir cia atrodo super, gal isivaziuosim dar su aktyvymu smile.gif

As sia savaite darbe turiu jau pasakyt apie nestuma, nes kitaip uz keleto savaiciu tureciau naktimis budeti, uztat reikia nedelsti, kad budejimus kam nors dar perduoti spetu. Kadangi prasidejo 14ta savaite, 2as trimestras, tai dauguma mazdaug tokiu laiku jau ir pranesa, tai manau bus ok. Bet baisu vis tiek labai, ka sefas sakys....

 O kodel turetu but baisu pasakyt, kad laukiesi? Tikiuosi ten sefo palaiminimo pries pastojant nereikia? :blink:​ 

Atsakyti

 O kodel turetu but baisu pasakyt, kad laukiesi? Tikiuosi ten sefo palaiminimo pries pastojant nereikia? :blink:​ 

Nes nuo sefo priklausys ar man vieta laikys ar ne ir ar isvis duos neapmokamu atostogu, kad ilgiau nei tris menesius su vaiku pabut galeciau. Nes cia tik trys menesiai dekretiniu, kurias anksciausiai galima imt 2sav. iki gimdymo termino.

Atsakyti

O tai taip galima? Neturi kazkiek isdirbti, kad paskui moketu? Galvojau nestukiu nelabai darbdaviai nori :hmm:​ 

Mano treti metai motinystės atostogų dar nepasibaigę 😊 privalo bet kokiu atveju priimti, jei norėsiu grįžti  O kadangi didelė kompanija, tai jiems vienodai rodo, kiek tu laiko išdirbsi. O mokės man pagal pirmą vaiką. Aš dar nebuvau grįžus į seną darbą, savo sukūriau šį bei tą. 

Atsakyti

https://medium.com/@dainiusjakuionis/moters-smegenų-pokyčiai-neštumo-metu-ir-po-gimdymo-4c9aa89daf6e

Gal bus įdomu paskaityti :) 

Atsakyti