Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Man tD visiskai nepatinka, ten simtai tu mamu. Niekad nieko nespeju sekti smile.gif)) cia geriau ir jaukiau😍
Atsakyti
QUOTE(tobuliux @ 2019 01 15, 10:50)
Man tD visiskai nepatinka, ten simtai tu mamu. Niekad nieko nespeju sekti smile.gif)) cia geriau ir jaukiau😍

Pritariu. Tik gaila, kad toks pasyvus bendravimas smile.gif
Atsakyti

Man dabar toks metas, kai atrodo visai net nesijaučia, kad nėščia :D nepykina, emocijos ramesnės, apetitas geresnis, o nei ryškaus pilvuko, nei judesių :D taip laukiu, kol tas pilvukas matysis, judesiai jausis, kad oficialiai nėštuke pasijusti :)

Vis žiūrinėju rūbelius, taaaip noriu pirkti :D

Beje, nuo 17d lidle nėštukių prekių bus, pagalvės, maitinimo liemenėlės :) 

Atsakyti

Man tD visiskai nepatinka, ten simtai tu mamu. Niekad nieko nespeju sekti smile.gif)) cia geriau ir jaukiau😍

Man cia irgi jaukiau :wub: Td sunku atsirinkti kur kuri, ir kol perskaitai viska, tai pamirsti ir ka pasakyt norejai :D 

Man dabar toks metas, kai atrodo visai net nesijaučia, kad nėščia :D nepykina, emocijos ramesnės, apetitas geresnis, o nei ryškaus pilvuko, nei judesių :D taip laukiu, kol tas pilvukas matysis, judesiai jausis, kad oficialiai nėštuke pasijusti :)

Vis žiūrinėju rūbelius, taaaip noriu pirkti :D

Beje, nuo 17d lidle nėštukių prekių bus, pagalvės, maitinimo liemenėlės :)

 

Siuo metu ir as nelabai nescia jauciuosi. Jokiu simtomu apart to, kad y dzinsus nebetelpu. Eina y trasa timpos ir suknytes laisvesnes. Ir energija sugryzo  :yahoo: Ir pavalgius daugiau zirniukas duoda zinia apie save  :wub:​ 

Atsakyti
Sveikos. Man rupestelis naujas, nes ta PRISCA parode padidejusia trisomijos rizika, tai rytoj eisiu NIPT darytis ir po savaites zinosiu, ar tikrai viskas gerai plius tikiuosi ir vaikucio lyti, nes is ultragarso dar sake negali pasakyti. Laikykit spygas uz mane, kad viskas butu gerai. Baisu labai... Ultragarse buvo viskas super, o tas kvailas tyrimas blogas.
Atsakyti

Sveikos. Man rupestelis naujas, nes ta PRISCA parode padidejusia trisomijos rizika, tai rytoj eisiu NIPT darytis ir po savaites zinosiu, ar tikrai viskas gerai plius tikiuosi ir vaikucio lyti, nes is ultragarso dar sake negali pasakyti. Laikykit spygas uz mane, kad viskas butu gerai. Baisu labai... Ultragarse buvo viskas super, o tas kvailas tyrimas blogas.

Kiek procentu tikslumu ta prisca parodo? Kodel tau ta tyrima dare? Esi kokioj rizikoj? 

Nesupyk, kad tiek klausimu, tiesiog dabar viskas ydomu kas susija su nestumu :unsure:  nes ir paciai daug visokiu neramumu.

Bet tam ir esam mes visos cia, kad viena kita palaikyti :gossip: Viskas bus gerai, laikom kumstukus uz tave  :friends:​ 

Atsakyti

Kiek procentu tikslumu ta prisca parodo? Kodel tau ta tyrima dare? Esi kokioj rizikoj? 

Nesupyk, kad tiek klausimu, tiesiog dabar viskas ydomu kas susija su nestumu :unsure:  nes ir paciai daug visokiu neramumu.

Bet tam ir esam mes visos cia, kad viena kita palaikyti :gossip: Viskas bus gerai, laikom kumstukus uz tave  :friends:​ 

As gyvenu Sveicarijoje ir cia visoms daro nepriklausomai nuo amziaus ar rizikos. Is ultragarso buvo viskas ok, amzius irgi dar ne labai didelis, 30m. Is esmes tikrai nebutina daryt, LT nieks ir nedarytu to testo. Bet cia visoms daro, as kazkaip leidausi ikalbama. Bet dabar del to kad rodo didesne rizika man nemokamai tas kietas genetinis NIPT testas priklauso, tai jei jis bus geras, galesiu buti visai rami plius lyti suzinot tureciau vaikelio. As tikrai nemanau, kad yra Dauno sindromas vaikeliui, nes ultragarse viskas buvo super ir jokiu pozymiu tam, o jie buna matomi - sirdies, nosytes pakitimai ir pan. O pas maniski viskas pavyzdingai gerai. Tai tiesiog tikiuos geriausio ir kad dar pliusa gaunu kad lyti suzinosiu. Siandien duosiu krauja ir sake vel ultragarsa paziures, nors jau 5dieni ziurejo :D Rezultatai uz savaites turetu but.

Atsakyti

Aa, ir dar, ta Prisca yra tik statistine rizika, tai gali buti ir visai klaidinga. Jie paskaiciuoja kiek statistiskai pasitaiko Dauno sindromo esant tokiai kaklo raukslytei, tokiam amziui ir tokiam kiekiui to kazkokio proteino kraujyje kuri paima. Tai pagal tai rizika tipo didele gavos. Bet ten nesiskaiciuoja labai svarbus ultragarso pozymiai kaip nosies kauliukas, sirdute gera ir t.t. Tai mano daktaras man sake dzin ka ta Prisca rodo, vis tiek rizika maza labai jei ultragarse viskas ok. O daktaras profesorius kietas, vos ne chefas viso ginekologijos skyriaus, tai as tikiu gera ultragarsa kad padare.

Atsakyti

Aa, ir dar, ta Prisca yra tik statistine rizika, tai gali buti ir visai klaidinga. Jie paskaiciuoja kiek statistiskai pasitaiko Dauno sindromo esant tokiai kaklo raukslytei, tokiam amziui ir tokiam kiekiui to kazkokio proteino kraujyje kuri paima. Tai pagal tai rizika tipo didele gavos. Bet ten nesiskaiciuoja labai svarbus ultragarso pozymiai kaip nosies kauliukas, sirdute gera ir t.t. Tai mano daktaras man sake dzin ka ta Prisca rodo, vis tiek rizika maza labai jei ultragarse viskas ok. O daktaras profesorius kietas, vos ne chefas viso ginekologijos skyriaus, tai as tikiu gera ultragarsa kad padare.

Na va, pati save nuraminai, kad viskas gerai, tai nera ko ir bijoti  :) 

As rytoj einu pas midwife, gausiu nesciosios dokumentis, ytrauks y oficialias nestukes, galesiu pas dantiste profilaktiskai nemokamai nueiti :D  Ir tikrins ryt akiu dugna, oj kaip nemegstu sitos proceduros  :unsure: 

Siandien mums 16sav :nestuke  :wub:  patys pirmi menesiai iki 12sav taip letai slinko, o dabar savaite po savaites tiesiog lekia.

Geros visoms dienukes :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos. Man rupestelis naujas, nes ta PRISCA parode padidejusia trisomijos rizika, tai rytoj eisiu NIPT darytis ir po savaites zinosiu, ar tikrai viskas gerai plius tikiuosi ir vaikucio lyti, nes is ultragarso dar sake negali pasakyti. Laikykit spygas uz mane, kad viskas butu gerai. Baisu labai... Ultragarse buvo viskas super, o tas kvailas tyrimas blogas.

Ui ta PRISCA.. vieni nervai man buvo su ja pirmo nėštumo metu.. Ir dabar darė, bet viskas ok, nors raukšlė 2,6 iš 3 galimų 🤔 va šitas mane labiausiai neramina.. Na  bet visa kita gerai.. 

Aš šiandien pagaliau susiruošiau kraują ir šlapimą priduot 😂

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif pagaliau prie kompo prisedau. Daug darbu siom dienom. Dziugu,kad savijauta pasitaise. Tai darbinga nuotaika. Pradejau sportuoti, tai taip atsigavau.Vienu zodziu viskas gerai bigsmile.gif

TD man tikra kose. Sunku suprasti kas apie ka diskutuoja... Neprilipo man blink.gif

Uz sav keliausiu pas gyd tai jau laukiu pasimatymo. Gal patvirtins,kad tikrai vyruko laukiam wub.gif
Atsakyti

Išėjau šiandien prasivaikščiot, toks oras gražus buvo. Tai įsisvajojau apie pavasarį, kai bus šilta, gera, glostysim jau didelius pilvukus :) 

Ar renkatės jau vežimus? Ar kokius naudojot su pirmais vaikučiais? 

Atsakyti