Įkraunama...
Įkraunama...

kokio ūgio buvo jūsų vaikas

maniškiui yra 1m ir 9mėn, jo ūgis 92cm. didelis pagal laiką sako visi, ir nesuprantu į ka jis toks, pati esu žema ir vyras neaukštas g.gif
Atsakyti
Mano mergina 1m. 8 mėn. ūgis 86cm. mirksiukas.gif Praeitą žiemą pirkau striukė+kelnės kombinezoną ir buvau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
mums 2 metai -92 cm
Atsakyti
Vakar buvom poliklinikoj tai musu ugis- 97 cm.
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2006 08 30, 23:19)
Vakar buvom poliklinikoj tai musu ugis- 97 cm.

O kiek tavo zuikiui metukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2006 08 03, 17:06)
O šiaip daug geriau visai ne kombinezonas, o kombinezoninės kelnės ir striukė. Pati išbandžiau, tai galiu pasakyti  thumbup.gif

Pritariu, istisinis gerai, kol mazius nevaiksto arba mazai vaiksto. Didesniam leliui geriau 2 daliu, siai ziemai tik toki pirksiu. Labai patogu, kai su auto vaziuoji tik apsipirkti, tuomet nereikia vilkti siltu kelnyciu ir nurengiant patogiau. Na, bet kiek zmoniu tiek nuomoniu.
Atsakyti
QUOTE
Domuks Paskelbta Šiandien, 11:41
  QUOTE(Gulia @ 2006 08 30, 23:19)
Vakar buvom poliklinikoj tai musu ugis- 97 cm.





O kiek tavo zuikiui metukų 


mano zuikiui 2 metai ir 1 menesiukas
Atsakyti
sveikutes! mums 1m.7men. o musu ugis 86cm. tai kaip supratau pagal viska mes tokios irgi nemazos busim! smile.gif nes kitos mergytes biskuti mazesnes... smile.gif
Atsakyti
mūsiškis dviejų metukų 98 cm, 17 kg smile.gif drabužius perkam tokius, kur etiketėse nurodyta 4 m vaikams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugsėjo 2006 - 18:59
QUOTE
saintlina Paskelbta Šiandien, 19:58
  mūsiškis dviejų metukų 98 cm, 17 kg  drabužius perkam tokius, kur etiketėse nurodyta 4 m vaikams 



Jus irgi diduciai!!!
Musu svoris 22kg.
Su rubais ta pati istorija doh.gif jau pernai ziemines kelnes buvo 1116cm.,jauciu siais metais bus mazoki verysad.gif
Atsakyti
Kaip tik pasimatavom poliklinikoje- 1m.9 mėn. sūnelis yra 94 cm ūgio, 14 kg svorio. Aš kombinezoną pirkčiau didesnį, juk rankogalius ir kelnyčių galus galima atraitoti. Pvz., žieminę striukę pernai pirkome ir nešiojome 98 cm dydžio ( nors buvome 80 cm ūgio), o šiais metais galvoju, ar neprireiks didesnės. Tiesa, maniškis yra stambesnis, atrodo kaip trimetukas.
Atsakyti
1m7mėn - 88cm ax.gif
Atsakyti